Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: malo pomoči molim?!

  1. #1
    tipo
    Guest
    molim savjet kakve su kvalitete ove felge,dali ste kad culi za tu marku TECNOMAGNESIO sa gumama BFGoodrich ProfilerG 195/50/15 4*100.

    ni gume nikad cuo nisam,kakve su???

    7 krakova, svjetle. stare 2 mjeseca, s novim gumama.lik mi prodaje za 3500kn ,dali se to isplati???

    http://www.mimwheels.com/images/indianapolis.jpg

  2. #2
    Koshpa
    Guest
    Gume su mislim americke i koliko ja znam vrlo su dobre. Imaju simetrican profil, slican Dunlopicama Sport.

  3. #3
    tipo
    Guest
    thx,a dali ko zna sta o felgama,mislim kao marka dizajn je ok,kakve su kvalitete,jeste kad culi za te???

  4. #4
    alfist_zg
    Guest
    te gume su ti mrak...sad za cijene neznam.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Kaj nije Tigar ili Trayal u davna vremena radio po BF licenci?

    Ovi valjda nisu ni znali kaj Jugoslaveni prtljaju.

    Nekak mi je kroz maglu, ali...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  6. #6
    HF INT
    Guest
    Ej alfist-zg,kad ćeš ti platit kavu konačno?

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ti si se isto na neku Žlahtinu pozivala...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    ma sreco, pa ja tebe cekam vec skoro 2 godine , a ti se ne javljas vise na forum...kad god hoces, samo nemogu sad dole u crikvu kad se lede ceste...nisam si jos čavlerice za Vespu nabavio...moraces ti doci gore

  9. #9
    HF INT
    Guest
    Girari,poziv još uvijek stoji...ali vas nema
    Alfist pa bila sam već koliko puta u Zg,lani sam čak živila par mjeseci ,prošli tjedan sam bila do nedjelje...kaj sad?Ha ha i ti se bojiš snjega i leda?Ja se ne bojim pa ću morat ipak ja doć.Daj ostavi mejl ili mob pa ti se javim kad dođem.

  10. #10
    alfist_zg odlog.
    Guest
    slaven_cro@hotmail.com

    javi se onda HFica...ciao

Slične teme

  1. molim vas za hitnu pomoć
    By razočarana in forum Ekonomisti
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 31-03-2007, 14:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •