Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Prvi hrvatski automobil

  1. #1
    Koko
    Guest
    Eto i hrvatska ima svoj prvi komercijalni automobil. Bilo u subotu u Vecernjem a danas održana pressica. SLiek i više detalja na Vidiautu u :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=7501:novostima:/URL:
    Komentari?<br><hr>

  2. #2
    Koko
    Guest
    Isprika za hrvatska. Za pokoru pišem 10 puta ispravno:
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska
    Hrvatska

    Lako je biti patriot kad imaš copy i paste ) <br><hr>

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Vidi se koliko su vjerovali u projekt kad su za bazu uzeli KIU ) )

  4. #4
    Brock
    Guest
    Koga zanima... sparkiran je na parkiralištu pivnice Medvedgrad, a sa bočne strane ima natpis CRNA KRALJICA.

    Vidjeh danas kad sam išel na cugu...

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Automobil? hahahahaha To je traktor, a ne auto.

    Po dizajnu se vidi da zaostajemo za civilizacijom cca. 100 godina. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    jel ima xenon u seriji?

  7. #7
    T-IE
    Guest
    Girrari ajde reci da nije ljepši od novog Punta?!

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Da xenon, bixenon sine. To ti je plin kaj voli i plinove i plinice.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Da lepši, pa on je i od Clia lepši i brži.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  10. #10
    Cezy unlog.
    Guest
    Skuplji je nego GTA.

    Girro,slazem se kaj se dizajna tice. )

  11. #11
    SAAB
    Guest
    Cak je i Yugo poceo izgledati moderno! )

  12. #12
    alfist_zg
    Guest
    meni je bas fora.

    i daj nemojte biti takvi, lako je srati, ali treba nesto i napraviti a ne samo pljuvati.
    Da bar pocnu raditi i one taxije ko u Londonu, ja bi si ga bas kupio hehe ( ugradio bbi odmah Alfin turbak unutra)

  13. #13
    johnny_
    Guest
    i furaš 8 bačvi piva.zakon auto!!!!!

  14. #14
    CLIO SPORT
    Guest
    uf cezy.....pogodio si ga u SRIDU!

    pa ovaj auto fakat kosta vise nego bilo koja alfa......eto....dam glavu ako nije kvalitetniji od alfe....cak dobis i garanciju na lim 50 let!

    stari moj....!


  15. #15
    cuore
    Guest
    jel ima klimu?kozu?dizajn je retro i bas je neobicno lijep.sta je sa ABS-om,multi-linkom i to?koliko zracnih jastuka,koliko bacvi Karlovackoga dodje u serijskoj opremi?nudi li se uz doplatu pricuvni vozac ak se vlasnik nalije i nije u stanju upravljati niti svojim jezikom,a kamoli vozilom?sve su to bitne a izostavljene informacije. )

  16. #16
    Koko
    Guest
    Kako sam je vidio klima je doplata, koža (ili možda skaj?) serija, JOK, multilink (da kruti mutilink ) al svjejedno bolje leži od bilo koje Alfe ), pive stane pet bačava (velikih) ali ne karlovačkog već Crni mjedvjed, Crna kraljica i Zlatni medvjed (valjda se tak zovu???). Zračni jastuk - UNO i ništa od dodatnog vozača ali zato možeš lako obraditi murju kada te halta - ("Da jasno mi je koja je kazna za vožnju u pijanom stanju, nego jeste li vi za pivicu?")

  17. #17
    drugmirko
    Guest

    kako mu je primarna namjena (ok. bar uslovno) transport robe -ima onu kutiju pozadi-, a napravljen je iz nehrđajučeg inoxa i ima motor od 80ks, kolika mu je nosivost? gajba pive, sixpack malih piksni i dvije oskudno odjevene plavuše?

  18. #18
    Hondo
    Guest
    A kaj nije prvi Hrvatski automobil bio KVAĐI iz Ivanića?

  19. #19
    Koko
    Guest
    dugmirko- Osnovna namjena mu svakako nije transport već reklamiranje, paradiranje po gradu s plakatima i razglasom, točenje piva, pečenje kobasica i sve ono za što vam je potrebna kariola koja upada u oci.

    Hondo - Kvađi (odnosno dva kvađija) su bili automobili (tko zna da li je bio prvi u Hrvatskoj ili je netko prije već tako nešto napravio a da nitko o tome nije pisao; sječam se svog suseda Marele kak je '81 sklepal auto od stare škode i bube ili motor od MZ-a i BMW-a) koji su sklepani u garaži za vlastiti gušt jednog entuzijasta s puno talenta i vizijom. Ipim je auto koji je složen za prodaju i već su prodana dva komada. Zato i piše "Prvi hrvatski KOMERCIJALNI automobil"

  20. #20
    Hondo
    Guest
    Eh previdio sam ono komercijalni.

  21. #21
    DKW
    Guest
    Blago nama kad nam pivari rade aute...

  22. #22
    Koko
    Guest
    Bolje itko nego nitko. Možda se dogodine nađemo i u Auto Katalogu

  23. #23
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  24. #24
    cuore
    Guest
    koko ) )

Slične teme

  1. Prvi hrvatski 3D portal
    By 3D Future Bits in forum Računala i internet
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-02-2011, 15:51
  2. Prvi hrvatski magazin u DVD formatu Moja Istra
    By fandango in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-11-2003, 20:10
  3. Prvi VW Phaeton je stigao u HR
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 20-09-2002, 20:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •