Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Natoči i bježi....!!!?????

  1. #1
    diablo VT
    Guest
    Neki dan ja dolazim na benzinsku crpku INA, stoji golf 3 ispred mene i neki tip toči benzin, naizgled sve regularno, vrati se u auto (smireno), doda gas i pobježe...

  2. #2
    clark
    Guest
    Sad se vidi kakva govna voze golfove.

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Kakav im je sustav osiguranja i nadzora, mogu biti sretni da je uzeo samo gorivo.

    A možda je bila i gužva na blagajni a čovjeku se žurilo

    )

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    čuj danas ih je većina pokrivena kamerama... osim ovih starih pumpi...

  5. #5
    turbo-limac
    Guest
    ×××× se njima, samo nadoliju vode koliko je ovaj maznuo benge...

  6. #6
    Fresh
    Guest
    Istina

  7. #7
    Girrari
    Guest
    I to tužna istina! <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    ma to oni namjerno, tako da ovi koji kradu zavrse s sjebanim motorom...

    kad smo kod tog .... i bjezi... nemrem zaboraviti lika na izlazu s autoputa, u sasvim finom autu, koji je klisnuo kroz rampu prateci auto ispred sebe.....

    nemres bolivit, takve bi poslao da kopaju septicke jame....

  9. #9
    Girrari
    Guest
    I to rukama.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  10. #10
    Brock
    Guest
    E, da...

    Subota... krenuh za Karlovac i skužim da sam skoro na rezervi (ali se crvena lampica još NIJE upalila) i ... natočim ja auto na prvoj benzinskoj... INA. ××××ga.. nije mi se dalo vraćat na OMV.

    GREŠKA!!!!!!!!!!!!!

    Auto mi ima od 40 litara, a kad se upali crvena lampica... imam još 8 litara... provjereno najmanje 10-ak puta. Dakle... uvijek ga točim do vrha i ispadne me oko 32 litre.

    U subotu... natočih 38 litara!?!?!?

    Pa, kak u pizdu materinu?!?!!?

  11. #11
    japa tom
    Guest
    to je zato jer si išao samo do Ozlja, e da si išao dalje na more, bi ti se u Gorskom kotaru od hladnoće opet stisnuo na normalnu dimenziju )

  12. #12
    Brock
    Guest
    Išao sam do Kamanja... )

    A magle... cijeli ××××ni dan!

    japa.. super je cesta... kad je suho sigurno se ××××no naganjat! ××××n mi je onaj zavoj u Ozlju! Da je neka Evuša (ili nešto što ima više od 60ks)... lagano se prikradeš u drugoj, puni desni i gas na pod!!! )

    ××××NOOOOOOOOOO!!!!

  13. #13
    CLIO SPORT
    Guest
    brock.....aj sad ti lijepo drugi put zapisi ime tog lika koji radi na toj benzinskoj pa ga daj meni.....ja cu ga svojim provjerenim kanalima provjeriti i kladim se u dvanulceka da je taj lik clan kluba alfista!!!!!!!!!

    eto sto cini ljubomora!?


  14. #14
    Girrari
    Guest
    Mi Alfisti se bar međusobno ne koljemo kaj se za vas ne bi dalo reć.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  15. #15
    johnny_
    Guest
    nikad ne kupujte autoglas i antifriz na ini.kad ga netko natoči i baci, dečki s ine ga izvade iz smeća, natoče vodom, malo onda ipak autoglasa radi boje, zavare čep i opet na policu.i onda na pet prodanih četri idu njima u đep.a vama se na diznama brisača stvori kamenac.lopovi kakvih nema.pa nekim onda kradu benzin i bježe.to radnicima ide iz đepa.

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    ma Brock to se vec zna na Ininim pumpama.Ja dok jos nisan zna uliva bi uvik u Karlovcu(kad bi isa iz Francuske u Split) na Ininoj i napravija bi uvik 100 km manje nego kad bi ulija na bilo kojoj drugoj pumpi.Meni je rezervar 80 litara a kad mi se upali rezerva ima jos 10 litara.Isto mi se desilo kao i tebi.Rezerva se nije jos upalila ali meni se nije dalo ulijevat drugdje jer mi se zurilo u ST pa san nalija u Karlovcu.Stalo je 78 litara

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Uvijek sam kupovao Autoglas na INA-i i nikad nisam imao problema. Nisam čak ni imao dojam da je razrijeđen.
    Prošle je zime položio test temperature.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  18. #18
    CLIO SPORT
    Guest
    girrari....cudi me da kupujes taj autoglas.....pa bio je onaj test u nekom nasem sranjcasopisu da bsa taj autoglas nagriza lak!??!!? naravno...nakon 100godina ali opet!

    ja koristim onaj sonaxov u onim malim bocicama di ide cepic u 2 litre! i fino mirise a i bolji je od autoglasa sto se tice musica!


  19. #19
    cdti
    Guest
    to sa rezervoarom...ima o tome tekst u auto blicu.lik ima fiat mareu i kad mu se upalila rezerva otisao je na ininu pumpu i natocili su mu 65 litara a rezervoar na maei je 63 litre.lik se zalio ini.a ovi iz ine kazu(nakon mjerenja ) da je sve u redu sa pumpom.

  20. #20
    Brock
    Guest
    Nikad više na ××××nu INU, makar ga moral gurat do OMV-a!

  21. #21
    mentor odlog.
    Guest
    Nebih ja pravio veliku razliku između ine i omv. Barem u ZG. Imam JTD-a i am samo na OMV-u, na INI sam bio prisiljen at možda 3 ili 4 puta. Iz iskustva, kvaliteta nafte je slična: na INI je jako loša a na OMV malo manje od jako loša. Nekad pređem 800km s om a nekad 500, a uvijek isti način vožnje.

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Clio, ne kupujem ništa kaj se razređuje.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  23. #23
    piquet
    Guest
    i ja točim na omvu pa mi na servisu kažu da je u motoru dosta čađe.
    bilo je u časopisu auto predstavljanje flex-o aditiva ali nisu ništa napisali gdje se može nabaviti. ako netko zna gdje ima za nabaviti i da li to išta vrijedi molim da napiše.

  24. #24
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ni ja ne pijem nista sta se razredjuje...

  25. #25
    mentor odlog.
    Guest
    )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •