Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: riknule vilice i lonac na 12 000 km

  1. #1
    skywalker
    Guest
    Na pocetku mala digresija; namjerno nisam stavio ovaj topic u Peugeot forum zato jer zelim da ga sto vise ljudi procita.
    Dakle, saga o peugeotovoj kvaliteti se nastavlja. Nakon sto sam prije par dana pisao kako su mi se otvorila vrata pri 80 km/h, moja me 206-ica gorljivo nastavlja odusevljavati.
    Dijagnoza subotnjeg pregleda u Autoparu, a ista je potvrdjena nedugo potom i u AutoMaksmiru, glasi: riknule obje vilice, riknuo lonac. Potrebno zamijeniti.
    Auto je prosao, tek da napomenem, 12 000 km.
    Sramota. I na kraju, covjek mi u AutoParu veli da se ne moram tome cuditi, naime, to je 206, a on je sklepan tak da se trosi lova na ucestalo mijenjanje dijelova.
    Imao je par "pohvala" i za 307.<br><hr>

  2. #2
    Mario Haas
    Guest
    AutoPar je firma o kojoj sam čuo svašta. Moj sadašnji auto bio je "servisiran" tamo i od njihovog zahvata na crijevima grijanja kabine i danas mi se okreće želudac.
    Prošli tjedan sam bio svjedokom slijedećeg događaja:

    Gospodin u godinama dolazi na redovni servis 60.000km u AutoPar sa svojim 206.
    Ostavlja auto u dobroj vjeri. Dolazi po auto i dočekuje ga NEUKUSNO VISOKA cijena popravka. Kako sad to? Eh, dragi naš gospodine, promijenili smo vam vilice jer su otišle. Cijena 700+kn svaka. Plus rad, plus ostalo. Niti su gospoda iz AutoPara nazvala i pitala SMIJU li promijeniti vilice (jer to nije bilo dogovoreno kod preuzmanja vozila na servis) i IMA li vlasnik uopće novaca za to. Mi smo promijenili a vi platite i gotovo.

    Prema toma Skywalker, AutoPar je neprofesionalan servis koji se ZAOBILAZI.

  3. #3
    Mario Haas
    Guest
    I još nešto. Prednje vilice se na tvom Peugeotu mijenjaju kada krepaju prednji seleni, jer je iste nemoguće dobiti posebno. No, 12.000km mi je ipak malo premalo. Jedino ako se voziš kao bezosjećajni dušmanin, što čisto sumnjam.

  4. #4
    skywalker
    Guest
    Meni je receno da me zamjena vilica kosta 1000 kn svaka + cca 900 kn lonac.
    A ne da cu zaobilaziti AutoPar, nego cu zaobilaziti Peugeot.
    U svojih 30 godina se nisam toliko nazivcirao i iskilavio koliko sam se s ovim autom u zadnjih 10-ak mjeseci.

  5. #5
    skywalker
    Guest
    jednaku dijagnozu su mi postavili i u Maksimiru i u Paru. S tim da ovima u Maksimiru nisam nista govorio kaj sam maloprije cuo od gospode u Paru.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ja ne mogu vjerovat da imaš takav peh s autom.

    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  7. #7
    piquet
    Guest
    i od frenda stari je morao mijenjati vilicu ali je to bila posljedica udarca. u autoparu su mu napomenuli da bi trebalo promijeniti i drugu vilicu (na isto tako smiješno maloj kilometraži) na što on nije pristao. nedugo je imao registraciju i pitao je na tehničkom i kakvom je stanju vilica na što mu je kontrolor odgovorio da su obje vilice u redu.
    e sad tko tu koga j...

  8. #8
    Hondo
    Guest
    Znam da se izlažem velikoj pogibelji sa ovom izjavom, no to što sky piše me uopče ne čudi jer sam se naslušao dosta sličnih priča od vlasnika Peugeota. Znam čovjeka kojemu su u ovlaštenom servisu išli raditi generalku na 6 mjeseci staroj 206-ici. Znam čovjeka koji ima 306-icu već godinama i nikada mu prednji ovjes nije OK, odn. stalno mora kupovati nekakve spone, kugle ležajeve i sl. no on i dalje tvrdi da je to auto u usporedbi sa Talijanskim smečem
    Onda znam čovjeka koji nije mogao upaliti svoj tri dana stari 206 ispred dučana jer mu je elektronska kasa (iz dučana) zbunila kompjuter koji generira kod (code key) - barem je takvo bilo službeno objašnjenje. Pa onda znam čovjeka kojemu je na godinu dana staroj 307 sa 1.6l motorom izgorio ventil (nije pod garancijom), pa su mu onda trebali čistiti glavu, pa ovo, pa ono pa ga je to koštalo cca 4000,00 Kn u Auto-Otoku, a prije toga je mjenjao vozačev sic koji se raspao (inače, dečko je šlank) i napunio kartonsku kutiju sa raznim lajsnama, čepovima i sličnim plastičnim djelovima koji su mu otpali sa auta.
    Eto, da ne nastavljam dalje, a vjerujte mogao bi.

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Očito Autopar sve ostale. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  10. #10
    Brock
    Guest
    Neka te to ne čudi...

    Ja sam prije 2 mjeseca mijenjao prednje federe nakon puknuća desnog pri udarcu u rupu (dobro da neije stradala felfa i guma ili još neršto...)

    Nego... u jednom servisu su mi rekli rekao da je pukao feder, a u drugom servisu (specijalizirani za ovjes) su rekli da je sve OK... dan kasnije sam otišao kod svog rođe koji sam šarafi aute u svojoj garaži i... stvarno je pukao... zamjenili ih uz gajbu pive i svi sretni!

  11. #11
    Brock
    Guest
    "neije stradala felfa i guma ili još neršto"

    Sorry... još mi nije počela djelovat jutarnja kava.... )

  12. #12
    Hondo
    Guest
    E da, kad je ovjes u pitanju, imam frenda koji ima dvije godine stari Saxo koji ima 15.000 km i vožen je uglavnom po gradu. Bio je s njim na servisu i bez njegovog znanja su mu promjenili prednje vilice jer su mu kugle imale lufta .
    1.1l motor, gradska vožnja i gazda koji je picajzla kad je auto u pitanju i otišle kugle?!?!?!

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Kad ovo pročitam poželim voziti Punta i 164-vorku doživotno.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  14. #14
    Brock
    Guest
    Ne misliš valjda da želiš doživotno čekat 164-vorku sa servisa...

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Prema iskustvu sa Valenčićem... očito da. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  16. #16
    turbo-limac
    Guest
    to me podsjeca na pricu od mog starog kad je kasnih sedamdesetih isao vrlo cesto sa Giuliom u Trst.. i ono svaki puta nebudi lijen, on u servis, a lik isuce pajser pa na kugle... signore, otisle vam kugle... tak da ih je vjerojatno mijenjao svaka dva mjeseca... ali bolilo ga, sve je skupa kostalo ko jedna kava,.... a ne ovi danasnji pljackasi, pa moras cijelu vilicu, pa 1000 kuna komad.... grozno..

    nego, sto se valencica tice,... znam di ima dugi pajser....

  17. #17
    skywalker
    Guest
    ah, taj francuski sarm. Da nadodam, karoserija skripi pri startanju i kocenju, kao da se piga, vozacev sic plese naprijed-natrag kojih pola cm, ta××××rung istog bi valjda i ja bolje izvel (vidi se spuzva) etc, etc, etc.
    Sve u svemu, jedno vrlo zivopisno iskustvo galske kvalitete. Sudeci po raznim britanskim Pug forumima, kao i nekim nasim/stranim usenet grupama, ni izbliza nisam usamljen slucaj.

    Nema veze. Poslal sam sve to u vrazju mater, i poslije AutoMaksimira sjel u auto, pokupil curu i zapalil u Varazdin, zabetoniral se tjesteninom u Domenicu, popil Stellu i odmah sam bil bolje.

  18. #18
    Brock
    Guest
    Znam i ja... kod Đire u Puntu iza sica... čeka sljedeći posjet servisu...

  19. #19
    Quest
    Guest
    Nije mi jasno zašto se selen blokovi ne mogu dobiti posebno, kao kod drugih auta.

    Nadam se da brat sa svojim P206 neće doživjet tako gorku sudbinu.

  20. #20
    piquet
    Guest
    sky da li imaš kasko. zakucaš se lijepo u zid i totalka i u nove radne pobjede. )

  21. #21
    Ing.
    Guest
    Dečki pa kaj se čudite, današnji auteki su takvi, neki to priznaju a neki "svoga konja hvale".
    Najbolja situacija je bila kod frenda kad je dopelal auto na prvi servis/ne u onaj gdje ga je kupil/, te je rađena kompjut.dijagnostika/problem sa zrač.jastucima/pa ja GLUPI KOMPJUTOR pokazal da je auto prošel 12tkm, a on je došel na servis na 1500km.
    I tak mi razgovaramo pa ga ja pitam:
    -Čuj, a kak je tvoj auto zgledal kad su ga dopelali iz ZG.
    -Pa čuj bil je ljepi zglancani.
    -I nije bil konzervirani.
    -A kaj ti je to.
    -Niš, niš.....
    Velim ja.
    Pa kak onda nebudu odlazile vilice i sva ostala ××××××, kad se kod nas prodaje sve i svašta.
    Riječ je naravno o NOVIM AUTIMA. )
    A kaj se tiče pajsera moj rista je nekad 60-ih vozil DKW F-11, i imal je vu Vž jednog servisera kojemu je sinek pomagal, uvijek mu je bil čekić premali.
    -So pa daj onaj veči čekić, kaj ti moram to sto put govoriti!
    )

  22. #22
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Ovo je nevjerojatno kaj sve čitam. A čak mi se počelo u glavi motati da kupim 206 RC.Zbilja nisam pametan....

  23. #23
    sepra
    Guest
    Žao mi je Skywalker kaj čitam te stvari, taj auto kao da ima neku lošu karmu. Moj 206 radi kao urica a svakodnevno ga gonim ko vrag grešnu dušu. Ne znam kaj bi rekao, valjda je to kak te pogodi <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  24. #24
    Fresh
    Guest
    Moje iskustvo sa Peugeotom sam već rekao. Na 106-ci su mi otišle poluosovine (150.000 km) valjda je to normalno.

    U Auto maksimiru su napravili procjenu i samo za dijelove tražili 6.000 kn + ruke to bi izašlo oko 7.000 kn.

    Poluosovine sam zamijenio kod Jandrasa, zamjenski dijelovi + ruke ukupno 2.500 kuna.


    Znam kako se osječaš jer sam i ja imao problema sa Focusom o čemu sam tu već puno govorio, na 20.000 mi je otišao amortizer, na čiju sam zamjenu čekao 2 mjeseca koliko je gospodi trebalo da nabave novi amortizer.

  25. #25
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Sepra , di ti servisiraš 206???

    I koje ulje sipaš tranu u motorin?

Slične teme

  1. Ispušni lonac!
    By Kamikazee in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-08-2004, 11:37
  2. Sportski lonac
    By pack0575_ in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-06-2004, 08:53
  3. Zadnji lonac
    By Mrle in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 03-04-2003, 19:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •