Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: šta je to

  1. #1
    killa
    Guest
    kad sam spojen na net, komp mi se ponekad zna restartat sam od sebe, znam da je to radio crv msBlast, ali sada imam Nortona, koji nije uočio nikakav virus...

    jel moguče da se komp restarta prilikom ulaska na određeni sajt?<br><hr>

  2. #2
    Kit@-U-Celo
    Guest
    hehehe imas fintu koju moras upisati na start run kad ti se to pokaze..
    Upisi shutdown - a:\, ako imas floppy

  3. #3
    Dax
    Guest
    Moguće da ti hacker neki našo IP pa ulazi a XP ima zadano da se ugasi automatski kad nešto uđe. Instaliraj Zone Alarm.

  4. #4
    BenGAMES
    Guest
    ×××ך ZoneAlarm, ja preporučujem PC-Cillin anti-virus, bolji od Nortona. Možeš sad nabaviti (downloadati) PC-Cillin 2004 na njihovoj oficijalnoj web stranici, i onda odeš potražiti crack za to, kao ja. Dobar je, vjeruj mi, ja nisam razočaran, a imam tek PC-Cillin 2002, uskoro ću d/l PC-Cillin 2005, kad izađe...

  5. #5
    Adebisi
    Guest
    Ma dajjjjjjjjjjjjjjj kakav cillin najbolje je da me nema

  6. #6
    Dax
    Guest
    u pravu si al zone je sigurniji. cillin je samo za virus

  7. #7
    BenGAMES
    Guest
    Pa, vidiš da čovjek priča o Norton anti-virus zaštiti? Ja mu preporučujem best of the best...

  8. #8
    Dax
    Guest
    ajde daj nerdu jedan

  9. #9
    BenGAMES
    Guest
    Jesam vam reko dečki da je naš Patke ostavljen od mame i tate, i da ima potrošenu odjeću, ali po cijeli dan visi na svom "super" kompu? E pa taj čovjek mene zove nerd! HAHAHAHA...

  10. #10
    Dax
    Guest
    pravi se javio cviks

  11. #11
    BenGAMES
    Guest
    Bit ćeš ti double cvix, kad te ja nabijem u tu tvoju bezobraznu dugu čvalju!

  12. #12
    Adebisi
    Guest
    Daj nabijem vas obojicu u šajbe

  13. #13
    BenGAMES
    Guest
    i ja tebe, pa on tebe, pa ti zajedno nas, pa mi zajedno tebe, pa ja i ti njega, pa on i ti mene... i tako u nedogled<br><hr><font color="red">"Mislim ono, sade osjećam negativnu energiju u ovom razredu i to me, mislim ono, baca u bed!!!" - profesorica kemije Dušanka Pavlović...</font>

  14. #14
    Adebisi
    Guest

  15. #15
    Dax
    Guest
    Ajde cvikeršajba, imaš 2200kg, Adebisi, kad je jednoim on lego na mene u "tuči" ostosam bez zraka.

  16. #16
    BenGAMES
    Guest
    Zato jer ono što ja imam, a ti nemaš (muda), su mi velika, big kohones. Znaš ko je pobijedio u toj \"tuči\", kako bi srbi rekli, JAAAA!!! Hahahaha...<br><hr><font color="red">"Mislim ono, sade osjećam negativnu energiju u ovom razredu i to me, mislim ono, baca u bed!!!" - profesorica kemije Dušanka Pavlović...</font>

  17. #17
    Dax
    Guest
    Ti si pobijedio HAHAHAHAHAHAHA? Ja tti se uopće nisam odupirao CVIKS

  18. #18
    BenGAMES
    Guest
    Znači bolje je biti pička koja se ne opire ili gubitnik ) ?

  19. #19
    Dax
    Guest
    Ono drugo al se meni nije dalo. s tobom se ne želim tuć nikad? OK, znam znam al'...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •