Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: POVEĆANJE SNAGE

  1. #1
    TONČI
    Guest
    Imam Fiat Uno 1.0 iz 99.god. pa me zanima kako mu mogu bar malo povećati snagu.Čuo sam od nekih da moram izvaditi katalizator,staviti dobar sportski auspuh,sportski filter.Pa me zanima da li je to istina,ako to nije točno recite mi drugi način.

  2. #2
    Murcielago
    Guest
    To je sve zanemarivo, uz najbolju investiciju i sav ulozeni rad i trud neces dobiti vise od 10% snage znaci da ces imati max. 50ks od sadasnjih 45
    Bolje si ti taj novac ulozi u redovito odrzavanje svog fiata (servisi,gume itd.)
    ili prodaj njega pa kupi nesto jace
    Ova tvoja namjera je totalno neisplativa na tom autu !

  3. #3
    ŠULE
    Guest
    10% je 10% i Puntu i Carreri.

  4. #4
    turbo-limac
    Guest
    najjednostavnije i najjeftinije povecanje snage je ubaciti veci motor tranu.... (i ne rec nikome na teh. pregledu....)

  5. #5
    Biciklist
    Guest

    TL, LUD !!! ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    he he, pa to sam ja napravio.... doduse ne na unacu....

  7. #7
    Murcielago
    Guest
    TL pa i ovaj covjek trazi za unaca, mjenjaj ga uz nadoplatu !

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    150103 fiat tipo 2.0 16V - motor, mjenjač, prednji branik, kompletan interijer i drugo, ×××/ Broj uz pretplatu

    150103 fiat tipo 2.0 16V glava, kompjutor, ostali dijelovi motora, ×××/ Broj uz pretplatu

    onda Tonci kaj se ceka...

  9. #9
    turbo-limac
    Guest
    pa rekao sam da to NISAM napravio na unacu.....

    iako, iskreno, imam una 60S i ne mislim da bi mu ikad htio staviti koji konj gore jer je auto vec dovoljno opasan i sa serijskim konjima...

  10. #10
    Murcielago
    Guest
    TL imas kakvih iskustava s Tipom 1.4 IE ili 1.6, kod njih je problem s onim Bosh MonoJetronic ubrizgavanjen, potenciometar otklona leptira cesto ode i kao da se brizgaljka potrosi , pa onda TROSI i TROSI , za poluditi

  11. #11
    turbo-limac
    Guest
    nazalost, ne.... trebas naci servisera koji se kuzi u ubrizgavanje goriva....

  12. #12
    Murcielago
    Guest
    To je problem u ovoj drzavi, bio sam po svim servisima u zg i svi ti nude cijeli einspriz za 6000kn a tipo vrijedi 15 000, ako i toliko, jedino neki polovni a i onda pitanje kako da znas da je dobar!
    Biti ce tipa na plac pa nekoga usreciti !

  13. #13
    Biciklist
    Guest

    pa to je i normalno ja ne kužim kak to na tehničkom ne skuže moj tetak ima već gume frend umjesto 1.5 1.7 ...<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  14. #14
    turbo-limac
    Guest
    ma meni nisu skuzili ogromna slova na motoru VOLVO TURBO INTERCOOLER (u renou).... a lik jos gleda oko motora i komentira kak sam sa sveckom zacepil rupu na crijevu od vode (ne pitaj)
    nemaju ti oni pojma, dabogda ostalo tako... ) ) )

    nego biciklist, kaj se od bicikla vozi....?

  15. #15
    sepra
    Guest
    FBP<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  16. #16
    turbo-limac
    Guest

  17. #17
    Biciklist
    Guest

    trek al sad je u podrumu opran čist i čeka proljeće <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  18. #18
    sepra
    Guest
    Pa kakav si ti to bajker? Pa ovo vrijeme je dušu dalo za malo zmazat se okolo?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  19. #19
    turbo-limac
    Guest
    ali najljepse je po zimi...
    (Ventana Marble Peak, lezi u radioni sa strganim sarafom ljeve kurble...)...

  20. #20
    turbo-limac
    Guest
    je je sepra, pa se onak ko prasac vratit kuci i zeni zmazat kupaonu dok peres bicikl.... sve sam prosel...

  21. #21
    sepra
    Guest
    Mada ja najviše volim asfalt. Nema prijatelja do rizola.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  22. #22
    Biciklist
    Guest

    vozio sam se prošle zime na biku gušt je po snijegu al sam se smrzo ko govno i nema više<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  23. #23
    Biciklist
    Guest

    ovaj forum propada.
    nikog nema osim nas trojice tu tl, sepra i ja. baš gledam malo hraweb i crotuning i kod njih je ok a ovaj mi je ipak najdraži laku noć !<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  24. #24
    Mario Haas
    Guest
    TL, drugi put traži arhitekta da ti isprojektira stan s dvije kupaone.


  25. #25
    Mario Haas
    Guest
    E da, i pošteno plati čovjeka a ne na guzove ko zadnji put.


Slične teme

  1. ORIJENTACIJSKO TRČANJE
    By Runner in forum Ostali sportovi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-02-2009, 21:50
  2. PLAVE LED DIODE POVEĆAVAJU BRZINU!!!
    By stručnjak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 29-06-2003, 03:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •