Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Ferrari izgubio

  1. #1
    166
    Guest
    http://sport.rtl.de/galerie//031211_schumi_gegen_jet/dp_031211_jet_flammen.jpg

    Ferrari(900 PS je igubio 2 od ukupno 3 utrke protiv aviona(74500 PS) <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

  2. #2
    drugmirko
    Guest
    nije, ak se gleda do 600 metatra. )

  3. #3
    166
    Guest
    pa da.Ja sam i rekao da je izgubio 2 od 3.

  4. #4
    Enzo
    Guest
    Ferrari muku muci s trenjem a avion se gura o zrak ? nije fer !!!

  5. #5
    cuore
    Guest
    pa to je cisti dokaz talijanskog debilizma(cijih sljedbenika je na forumu prilican broj)utrka izmedju mlaznog zrakoplova i auteka,pa to moze samo bolesniku na um pasti.pa kaj su ocekivali pobjedu?ili ste vi mozda ocekivali drukciji ishod?cak ni serijski Veyron nema nikakve sanse u takvom drag-race-u,a kamoli neki razvikani i tunirani ferrari.bolesno. komentari su suvisni,zaista.

  6. #6
    166
    Guest
    uopce nemas razloga da se uzrujavas.nisi ti platio utrku a niti ni benzin koji su ferrari i masina od 74500 ks potrosili.kod pojedinaca jezik stvarno brze radi od mozga....

  7. #7
    frendich
    Guest
    cuore, dijete drago, prvo se informiraj o čemu se radi, a onda seri o tuniranim Ferrarijima i sl.
    Jadu ljudski, to je bila utrka između lovca i F1!

  8. #8
    širokobriježanin
    Guest
    Debilno je što su u nekim novinama osvanuli naslovi kako je Schumi pobijedio borbeni zrakoplov, a ja vas pitam bi li bilo razlike da su stavili bilo koga u taj ferrari, mislim da ne bi bilo previše razlike...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  9. #9
    cuore
    Guest
    jadu ljudski,zato i je debilno jer kaj pokusavaju dokazati??da je ferrari startniji od lovca?pa takve stvari samo debilima mogu pasti na pamet,ili jadima ljudskim poput tebe,drago i tupavo dijete..

  10. #10
    Hondo
    Guest
    Ljudi, malo informacija za početak, pa onda u raspravu.
    Ovo je treći puta da je organizirana utrka između aviona i trkačeg bolida i u prve dvije je auto izašao kao pobjednik. Znači, zato je to organizirano i treći puta. Cuore Ferrari F1 je startniji od lovca.

  11. #11
    cuore
    Guest
    vjerojatno je,ali u prvih par stotina metara,dok se njegovi motorini ne "raspusu",nakon cega niti jedan autic nema apsolutno nikakve sanse.

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Točno kak sam i prognoziral.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Normalna stvar da je Ferrari u startu brži, ali to mu je jedina prednost, ostalo je iluzija.

  14. #14
    cuore
    Guest
    zanimljiv je i podadak da su sve dosadsnje utrke organizirali talijanci,sto samo dokazuje razinu njihove iskompleksiranosti,koja je ocigledna i medju vozacima njihovih poluproizvoda,jer sve informacije imamo na forumu iz prve ruke...

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Možda se drugi ne usude. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  16. #16
    cuore
    Guest
    mozda su drugi malo prizemljeniji i znaju da cak niti najstartniji autic na svijetu nakon par stotina metara nema nikakve sanse u utrci sa lovcem.samo sto talijanci oce da dokazu da su nekaj sto nikad nece biti,pa pokusavaju na sve (ne)moguce nacine.

  17. #17
    diablo VT
    Guest
    Vjerovali ili ne, utrku sam gledao uživo.

  18. #18
    sepra
    Guest
    Pa pričaj onda.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  19. #19
    piquet
    Guest
    tebi stvarno cuore nije jasno da je to jedan marketinški trik i da je u mort sezoni u svim medijima objavljena slika ferraria sa pripadajučim sponzorima.

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Upravo tako.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  21. #21
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ne ne piquet..ne kužiš..Ferrari je izgubio od aviona...eeee buraz eee... ××××te coure koji si ti lijep primjerak zatucanog balkanca.... bez takvih kao što si ti život bi nam bio manje zanimljiv...

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ameri već godinama izvode slične ×××××rije sa Viperima vs. F-16 i tako dalje....

  23. #23
    cuore
    Guest
    pa od amera to nije cudno.oni ionako izmisljaju gluposti po kojima bi postali slavni ili dokazali nekaj,pa nemoj nas molim te sa njima porediti.a to da je marketinski trik znam,ali mi ipak nije jasno zakaj jednom ferrariju trebaju takvi trikovi?pa samo njihovo ime govori sve svakome tko ima imalo znanja o autima.i nemoj o balkanizmu pricati,a vrijedjas me u istoj recenici.tko je tu onda primjerak tipicnog balkanizma?zalud ti nick,ni doktor,a ni amer,vec zitelj brdovitog balkana.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •