Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Prodajem plastične lance!

  1. #1
    johnny_2003
    Guest
    Tzv. Praktis ili gumeni plašt za 195/60/14 185/70/13 175/70/14.Nikad korišten.Cijena 100 kn

  2. #2
    kan
    Guest
    Treba mi dimenzija 185/60 R14,mozes li mi napisati adresu trgovine u Zagrebu gdje mogu nabaviti ove plasticne lance ili web adresu?

  3. #3
    johnny_2003
    Guest
    ne znam.to sam kupio u sloveniji al ne znam di.to je mislim njihov proizvod.pogle na internetu pod praktis.

  4. #4
    kan
    Guest
    Hvala.

  5. #5
    johnny_
    Guest
    kan!imaš ih za kupit u onom dućanu pored sheratona u zg.ne znam ime dućana al sam vidio da ih tam ima.

  6. #6
    kan
    Guest
    Johnny,hvala ti jos jednom,ovaj forum cini cuda,a pogotovo ljudi na njemu.Iz Sarajeva sam,ali imam prijatelja u Zagrebu koji ce mi ih poslati.Imas li kakvih iskustava sa ovim "lancima",znas li otprilike cijenu novih za dimenziju 185/60 R 14.

  7. #7
    johnny_
    Guest
    nemam iskustva jer ih nisam nikad stavio, al po testovima su bolji od čeličnih.jedino ih je problem postaviti dok ne stekneš praksu, a cijena je oko 400-500 kn mislim.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    Imaš li još uvijek te lance za prodaju ili imaš barem još nekih dijelova od tih lanaca?

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    2
    Rep Power
    0

    Kupujem praktis plastične lance za snijeg

    Kupujem praktis plastične lance za snijeg ili dijelove za osobno vozilo.

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2014
    Postova
    1
    Rep Power
    0

      • Johnny,hvala ti jos jednom,ovaj forum cini cuda,a pogotovo ljudi na njemu.Iz Sarajeva sam,ali imam prijatelja u Zagrebu koji ce mi ih poslati.Imas li kakvih iskustava sa ovim "lancima",znas li otprilike cijenu novih za dimenziju 185/60 R 14.
        19-12-2003, 15:22johnny_
        kan!imaš ih za kupit u onom dućanu pored sheratona u zg.ne znam ime dućana al sam vidio da ih tam ima.

        _________________________________________
        We provide guarantee to pass mcp - testking with online exam training 312-50 - braindumps - questions and Nova Southeastern University you can also get coloradotech.edu along with pba for your guaranteed success.

    Zadnji uredio khushfehmi045 : 20-12-2014 u 11:52

Slične teme

  1. plastični/gumeni lanci
    By Andre in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-11-2004, 10:55
  2. Prodajem....
    By GT Car in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 31-03-2003, 19:34
  3. Snježna kraljica i snježni kralj na plastičnoj operaciji!!!
    By mytbyte in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 14-01-2003, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •