Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: kuplung

  1. #1
    corky
    Guest
    da li je netko imao problema s kuplungom kod Fiat Punta.Auto mi je star 3 godine i desilo mi se već dvaput da je kuplung jednostavno ostao "dolje";nije se vratio.I inače malo zapinje ali ovo je ipak strašno.Ima li tko iskustva s tim?

  2. #2
    puntac
    Guest
    Klasika s puntom, mjenjaj sve, lamelu, korpu, ali prvo provjeri ta je sa sajlom !
    Ipak je to FIAT !

  3. #3
    corky
    Guest
    Hvala puntac. u slučaju da moram ipak sve mijenjati možeš li mi reći okvirnu cijenu?Hvala unaprijed!

  4. #4
    deky
    Guest
    Mjenjao sam nedavno na jednom puntu i mislim da je kvačilo bilo oko 1200 kn,marke Sachs,možeš kupiti i nešto jeftinije ali ne isplati se jer će ti se dogoditi isto kao i prošla 2 puta.Vjerojatno ti je neko ugradio neko jeftino i loše kvačilo misleći da uštedi napravio ti dupli trošak.

  5. #5
    ZEGA
    Guest
    Geee za uno kosta 120kn lamela...

    ZEGA

  6. #6
    deky
    Guest
    Ja sam napisao za set kvačila,lamela,korpa i potisni ležaj,a ne samo lamelu.A tu lamelu od 120 kn stavi ti na tvoj auto pa će ti se desiti isto što i corkyu.

  7. #7
    ZEGA
    Guest
    stavio, radilo dobro, a i nema bas puno skupljih lamela za yugica45/una45 (osim ako se ne potrudis)...

    ZEGA

Slične teme

  1. najbolji put da se uništi kuplung
    By neiskusna in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 96
    Posljednji post: 22-09-2002, 14:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •