Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: Pitanje za doom-domma!!

  1. #1
    johnny_2003
    Guest
    Si ti imao prije ove Alfe crvenu 156 1.6 koju si kupio od čovjeka koji ju je dobio na lutriji i istu tu alfu prodao malome u Krapinu?

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Da! Samo taj dečko nije iz Krapine???
    On je iz Zagreba.Imu mu je Boris.

    Zašto??

  3. #3
    johnny_2003
    Guest
    Onda se ja i ti znamo.Išli smo skupa na talijanski u Hebrangovu.Skupa sjedili.Vlatko.Ti poznato?

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Vlatko , pa nemoj batije.

    Kak je svijet mali.

    Si još na Vectri???

  5. #5
    johnny_2003
    Guest
    pa eto svijet je mali.ne.kupio sam novi accord 2.0 sport.eto ja sam još završio 1 stupanj poslije tebe.zgodno si sredio alfu.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Baš mi je drago da si kupil Hondu.Dobar auto.Ak si na Forumu onda si čital "Ilijade i Odiseje" by Dom Dom.

    Kaj si ostal kod one iste profačice???

  7. #7
    johnny_2003
    Guest
    eto tek sam u zadnje vrijeme na forumu tak mi nije poznato to.da ostao sam kod iste profe.grupa je poslije bila skroz nova.a nisi li rekao da ti je alfu uzeo neki mali od 18 god iz Krapine?ili sam pomiješao nešto.

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Ma taj dečko nije iz full iz Krapine.Njegovi su imali stan na Ribnjaku.Zbilja ne znam kaj je on imal u Krapini.Poslije ju je u godini dana dva puta razbil i strgal je karter u Mesničkoj.

    Jel kenjala kaj profačica kaj smo svi otišli?Bila je spika kak smo ju zajebali??

  9. #9
    johnny_2003
    Guest
    nije ništa rekla.ma ona je flegma.reci di si kupio felge i gume za alfu?filter ti je zatvoreni ili otvoreni?

  10. #10
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Sve stvari za Alfu sam kupio kod jednog svog prijatelja.Samo mi je žao kaj ti on za japance neče niti čuti.Inače dila samo tuning za švabe, a ja sam valjda jedini kaj sam dobil za Alfu.Možda ti mogu pomoči kod nekog drugog, jer poznam hrpu ljudi koji se bave tuningom.

    Nego daj mi reci kak si ti zabrijal na Hondu?? Znam da si vozil Vectru , pa si razmišljal o A3 turbo, ak se dobro sječam.I sječam se one katastrofe sa Golfom na Kennedyjevom??

  11. #11
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Filter je zatvoreni , jer za Alfin V6 motorin ne preporučaju gljivu!!

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Daj mi napiši broj mobitela, pa ću ti se javiti.Tebe tak niko ne pozna Forumu.

  13. #13
    johnny_2003
    Guest
    dobro se sjećaš.a eto.u biti sam želio novu celicu.auto mi je ××××ni al je bio malo preskup pa sam uzeo hondu jer sam najviše dobio za uloženo.možeš mi se javit na mail vlatko_kralj@net.hr

  14. #14
    mc
    Guest
    Dom, se taj decko koji je kupio Alfu mozda zove Mislav?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    reka je Dom da se zove Boris na pocetku.Vidi drugi post

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest
    DumDum... mislim da je vrijeme da nabaciš avatar... evo prijedlog...

  17. #17
    mc
    Guest
    Oko moje...


    Tnx BMW. Znam jednog decka koji zivi na Ribnjaku i kupio je Alficu, ali mi je promaklo ime. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mc , taj dečko je živio na Ribnjaku i zove se Boris.Imao je regu ZG 156-B.

  19. #19
    Brock
    Guest
    Doktore...

  20. #20
    Dom-Dom
    Guest
    Da , avatar je mrak.

  21. #21
    turbo-limac
    Guest
    cuj, dom, jesi li onda ti bio autor one cuore sportivo naljke, crnih felgi i remusa..? gledao sam taj auto svaki dan...

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Jesam TL.Taj auto je bio jedan u nizu mojih tunerskih poduhvata.

  23. #23
    turbo-limac
    Guest
    moj je kvart ocigledno pun 156ica... ima jedna bordo crvena s superlegerama i nekim velikim bremzama kaj je mislav slagal... auto je 1.8 TS mislim...
    susjed ima obicnu 2.0, kojoj se malo prije isteka garancije razletil motor... i tak dalje....

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    Vidio sam tu bordo crvenu 1.8.

    Od Mislava ne bi nikakve bremze stavljal , to je ipak preozbiljna stvar.

  25. #25
    Dom-Dom
    Guest
    TL , kolko bi mogel dobiti za bremze komplet sa kliještima, diskovima rezanim i pločicama, voženo jedno 3000km???

    Imam u planu staviti Tar-ox 4 ili 6 klipna kliješta za Alfu.Jel znaš kolko bi to moglo doči?? Neke informacije govore oko 2000 eura komplet.

Slične teme

  1. Pitanje za Doom-doom-a
    By 206-os- in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 03-09-2003, 12:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •