Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: ???????

  1. #1
    JA
    Guest
    Da li itko živ uopće čita ovaj forum??

  2. #2
    ne
    Guest

  3. #3
    učenik
    Guest
    Vidjeti ima li nešto zajedničko između profesora koji su mene učili i danjašnjih profesora. To radim zato što sam nakon srednje škole u život ponesao strah od nastavnika a što više starim uviđam koliko sam zbog njih potrošio puno vremena i straha na pogrešne stvari. Vrijeme je bilo takvo da su metode zastrašivanja na nas prenosili preko roditelja a to je bilo posebno pogubno za djecu čiji su roditelji bili neobrazovani ili strašljivi. Najviše sam upamtio gradivo iz prirodnih i tehničkih predmeta i to mi neprekidno koristi kao temelj za savladavanje novih znanja i tehnologija. Istakao bi veliki značaj slobodnih aktivnosti jer sam ja bio u sekciji "Mladi tehničar" i moj je nastavnik otkrio da imam urođenu tehničku inteligenciju pa sam i studirao tehniku.
    Bio sam miljenik drugarice iz Hrvatskog jezika ali je bila moda da se taj predmet ignorira. To mi je žao jer tek sada možem shvatiti njezine izraze lica i emocije s kojima je govorila o nekom književnom djelu ili lijepo napisanom sastavu kao domaćeg zadatka. Danas kad čitam knjige uvijek me prati njezino lice i shvaćam što nam je željela reći kad je govorila o duhovnosti.
    Zaista je šteta da nastavnici na ovakav način ne pričaju sa učenicima jer mislim da nastavnici nisu svjesni da njihovi učenici čitav život nose lijepe i dobre stvari koje su dobili od svojih profesora.

  4. #4
    JA
    Guest
    što si se raspisao, a da skratš malo da ne moram toliko čitati? napiši jedan sažetak

  5. #5
    učenik
    Guest
    Ulaskom u EU sustav školstva u nas bit će transparentniji i naša će djeca kao i nekada naši djedovi studirati u Beču, Pešti, Parizu....Znanje svjetskih jezika bit će ukras svakog intelektualca. Nastavni planovi i programi bit će usklađeni što će omogučiti zapošljavanje na prostorima unije. Bar donekle izjednačit će se i naknada za rad naših profesora sa naknadom u zemljama unije.
    Proferorice Rvackoga i dalje će pokazivat emocije na licu. S obzirom da je moja profesorica bila vrlo zgodna, a ove koje sada poznam su jako zgodne, predviđam da će buduće biti očaravajuće a sadašnje će iako starije zadržat šarmantnost, vitalnost i zdravlje !
    Molim ocjenu za sadržaj, kakvoću promišljanja i kratkoću.

  6. #6
    JA
    Guest
    kad sam rekao sažetak, mislio sam na jednu rečenicu, max. dva retka teksta. ne kompliciraj!

  7. #7
    učenik
    Guest
    Umijeće pisanja jest prenošenje misli kratkim i jezgrovitim rečenicama.

  8. #8
    JA
    Guest
    A TEBI TO BAŠ NE IDE?

  9. #9
    učenik
    Guest
    Zašto se dereš na mene s tim velikim slovima ???????
    Osobne probleme ostavi sa druge strane školskog praga !
    Ako si živčan ne maltretiraj ostalo nastavno osoblje i svoju gospođu ženu i vlastitu djecu nego nađi ljubavnicu pa će djeca dobit bolje ocjene !!??

    Koju grupu predmeta predaješ ??????

  10. #10
    srednjoškolka
    Guest
    pa ne viče na tebe (nadam se!)...
    valjda je zaboravio isključit CAPS LOCK.
    BTW, odite na chat...možda se povežete .....
    Kuß!

  11. #11
    učenik
    Guest
    Ne idem nikud. Čekam ga u razredu. Ja spreman. Gradivo spremno.
    hvala

  12. #12
    JA
    Guest
    ja nisam profesor, mogao bih na chat jedino s tobom srednjoškolka!

  13. #13
    učenik
    Guest
    Matematika ; odličan ( 5 )

    Sa sedam godina kreneš u školu. Ako ne kljokneš niti jedan razred onda je sedam plus osam godina osmogodišnje škole jednako petnaest godina. Onda se upišeš u srednju školu i ako završiš prvi i drugi razred imaš sedamnaest godina. Onda učenica od sedamnaest godine ode na chat i tamo se upozna sa profesorom JA koji je šarmira, zavede i ima s njom prvi seksualni snošaj penetracije i defloracije. Onda tata od učenice tuži profesora JA zato jer je imao sve ono sa maloljetnom učenicom unatoč što je ista imala sise i stražnjicu kao odrasla ženska osoba a ocjene kao dijete koje još ne zna niti abecedu napamet.
    Suđenje je u toku i očekuje se oslobađajuća presuda.

  14. #14
    JA
    Guest
    ponovo, za one koji ne znaju čitati kratke rečenice jedna još kraća: ja nisam profesor!

  15. #15
    srednjoškolka
    Guest
    ma zar?
    moraš probat, ne?

  16. #16
    srednjoškolka
    Guest
    za učenika: ti imaš neke frustracije, a?

  17. #17
    učenik
    Guest
    Pa ni ja nisam učenik ali se ne hvalim po čitavoj školi o tom detalju. Nisam ni srednjoškolac pa ne znam što je frustracija. Mogućnost zadovoljavanja nekog od svojih nagona našao sam u exponencijalnim jednadžbama koje negiraju apsolutnost binarnog sustava u kibernetičkoj znanosti.
    Sad kratko !
    Da li je JA na čatu našao srednjoškolkinog tatu ?


  18. #18
    JA
    Guest
    za učenika: ne.

  19. #19
    JA
    Guest
    za srednjoškolku: naravno, dobro nam je krenulo, zar ne?!

  20. #20
    učenik
    Guest
    Sreo sam tatu od srednjoškolke. neki dripac mu se vrti oko kćerkice ?
    da li ti se tresu gaće nastavniče JA ?

  21. #21
    srednjoškolka
    Guest
    kad?
    za učenika: dao ti bog PAMETI i zdravlja!

  22. #22
    JA
    Guest
    ovih dana

  23. #23
    srednjoškolka
    Guest
    ovih dana???
    može malo detaljnije?

  24. #24
    JA
    Guest
    danas?

  25. #25
    srednjoškolka
    Guest
    ne. DANAS! )
    OKO 20. OK?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •