Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 36 od 36

Tema: BMW E30 316i

  1. #26
    166
    Guest
    Najstariji model u gami BMW vozila, serija 3, mogla bi uskoro dobiti nasljednika. Prema nekim najavama, već slijedeće godine na salonu automobila u Parizu biti će predstavljena nova serija 3.

    Naravno, kao i sva vozila poznatog bavarskog proizvođača i nova serija 3 biti će opremljena najmodernijim tehničkim rje?enjima, a očekuje se i dosta inovacija.
    Kao i do sada, najjači model nositi će oznaku M3 i vjerojatno će ga pokjetati agregat snage preko 400 KS.

  2. #27
    CORRADO FAN
    Guest
    PA OVO NIJE M3,NEGO E30 316i.

  3. #28
    CORRADO FAN
    Guest
    Ja sam najveći šupak na ovom forumu,bosanac sam,lažem i smrdim.

  4. #29
    prelude
    Guest

    Ma, ti si legenda.

  5. #30
    prelude
    Guest

    Kad lažeš makar prati šta si govorio ranije da ne mijenjaš priču. Prvo: drugi BMW motor, drugo: Suprin motor, trće: imao BMW 323d.
    Prična mašta.
    100 % sam siguran da vozaš golfa. )

  6. #31
    deky
    Guest
    Da on ti vozi golfa 2 sa motorom od MB 500 sl v8 4 turbine 720 ks

  7. #32
    bmw 330 ci
    Guest
    mislim da je dobar.ali radije bih na tvom mjestu uzeo bmw CSL MISLIM DA TI JE TO BOLA STVAR )

  8. #33
    špiro
    Guest
    ako ti imas bmw sa suprinim motorom,onda ja imam kolica iz samoposluge koja imaju motor iz skyline-a 4.2 V8

  9. #34
    BMW 318i
    Guest
    Ja se razumijem u BMW-a, i to šta kažeš je čista glupost.Kao prvo BMW ima serijsku mašinu drugačije postavljenu od supre,nema šanse da se stavi taj motor.Ali u svjetu postoji ljudi šta če napraviti sve pa i kidati pola auta da se to napravi.Ali oni nisu tolko glupi da uzmu karoseriju od 316 jel ona nebi izdržala tu makinu.Suprina makina iz 94.g. vridi više nego šta si ti platia autu.I BMW 323 je benzinac.

  10. #35
    BMW 318i
    Guest
    U jebate ovo se pisalo prije 2.god
    KO mu j... mater povratak u budučnost

  11. #36
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Dobio sam priliku koristiti od jedne firme koja se bavi iznajmljivanjm vozila model BMW M5 F10, radi se o poslovnici rent a car firme iz Rijeke, da li tko ima iskustva s ovim modelom, za moje poimanje izgleda mi malo previše sportski, a na to baš i nisam naviknut. Da li je pametnije uzeti nešto više light

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •