Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: BMW E30 316i

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    CORRADO FAN
    Guest
    Ljudi,nabavio sam Bmw E30 316i,za 2500eura.Sad ne zalim za corradom,zato sto je ovaj Bmw mnogo bolji.Evo podatke o njemu:

    Motor:3.0,turbo benzinac
    Snaga:270ks
    Max-brzina:260km/h
    Potrosnja:14.4 L
    Boja:crvena
    Muzikaioneer
    Ostalo:Spojleri,pragovi,felge"205s6",siber,maglenke,rikaro sjedista.

    Sta sad mislite deky i speed machine

  2. #2
    prelude
    Guest

    Jako čudno, BMW 316 a 3000 kubika!!!!
    HHHMMMMM
    A i te mu gume nešto ××××no uske!!
    Sve mi se čini da ti CORRADO FAN puno mlatiš praznu slamu.

  3. #3
    CORRADO FAN
    Guest
    Motor je od drugog bmw,prerađen.A gume,pa zimski je period u bosni,trebaju zimske gume.A ti misli sta hoces,i kad sam imao corrada nesto ste mi previse srali,ko je vama kriv kada vi ne znate da se motor tunira,ugrađuju se jači motori.Ja sam ovog Bmw takvog kupio,neki ga je čovjek doradio.Ja sam samo kupac...

  4. #4
    deky
    Guest

  5. #5
    CORRADO-ANTI FAN2
    Guest
    Hej iskreno mrzim corrada,ali mi se svidza sto si dosao sebi,i kupio pravi automobil.I ja sam nekada prije rata imao Bmw 324diesel,iz 1984 godine,iako je bio dizel imao je sjajan motor.1990 sam kupio Opel Kadet GSI,proizveden 1988,a mislim da se ponovo vratim na bmw-ove.Iskreno ti cestitam sto si dosao pameti

  6. #6
    zarobljenik brzine
    Guest
    Pa sta se smijete covjeku,on ima Bmw 316 sa 3.0 motorom i tacka.Nema tu sta da se prica.Ako niko od vas za to nije cuo,to je vasa stvar.OK

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Dobio sam priliku koristiti od jedne firme koja se bavi iznajmljivanjm vozila model BMW M5 F10, radi se o poslovnici rent a car firme iz Rijeke, da li tko ima iskustva s ovim modelom, za moje poimanje izgleda mi malo previše sportski, a na to baš i nisam naviknut. Da li je pametnije uzeti nešto više light

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •