Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: alfa 145 1.6/1.8 Twin Spark ili alfa 164 super twin spark

  1. #1
    INTERCEPTOR
    Guest
    Što mislite što je bolji izbor. 164 je veća luksuznija, udobnija kraće rečeno pravi auto.

    Dok je 145 opet bolja za jurcanje, al mi kod nje nikako ne sjeda interijer.

    Komkretno me zanima kako se 164 ponaša na kratkim zavojim, tj. da li se to jako osjeti u odnosu na npr. 156 da je to teška limuzina.

    Radi se o 96-97g. i cjeni od 7000€ više manje.

    <br><hr><font face="Courier"></font>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Eh da i jedna i druga bi bile zabijene u pod, dobile bi štangu za mulde, deblji prednji stabilizator, adekvatne felge i gume...

  3. #3
    alfist_zg odlog.
    Guest
    a kako bi drugacije i moglo hehehe...

    Pa , ja bi ipak preporucio radje 145.

    Iako imam 164ku, koja je usput dosta laksa nego ova iz serije koju imas ti, ipak je to veci auto , sa vecim medjuosovinskim razmakom, na kratke manevre to se ipak osjeti.
    e sad u odnosu na 156icu , to neznam jer je nisam nikad vozio.


  4. #4
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ako ces je tako sredjivati , opet bolje 145ica...bolje ce joj stajati.

    A sta ti konkretno ne stima kod interijera u 145ici?

  5. #5
    alfo mrzac
    Guest
    kupis si bburagovu 164 1:18, ta od svih alfi najduze traje !

  6. #6
    alfist_zg odlog.
    Guest
    pardon ,ovdje gore sam htio napisati:

    iako imam 164ku ,koja je usput dosta laksa nego ova iz serije KOJU BI TI EVENTUALNO UZEO...itakodalje...

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa ne znam, nekako mi je kod 145 onaj središnji greben nakon redizajna predug i pretanak, i preravno položen. Al to sam samo sa slika primjetio. možda uživo kad se sjedi je OK. Isto tako čitam da 145 ima dosta visoku vozačku poziciju.

    A opet 164 bi mi bio fora tako malo srediti jer ih je malo sređenih, a još malo superica. Inače se superice mogu nabrojati na prste dok 145-ica ima puno veći izbor.

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest


    Nekako nezgrapno izgleda. One prije redizajna su što st iče te centralne konzole meni bolje, skladnijih proporcija u odnosu na ostatak unutrašnjosti.

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovo je jako dobro.


  10. #10
    Girrari
    Guest
    Ja bih ti preporučio 145.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  11. #11
    Brock
    Guest
    Ma, ni vrag da INTERCEPTOR nešto pita običan puk... ja sam mislio da smo svi mi glupi i zatucani, a da on sve najbolje zna...

    I... to još pita o Alfi!!?!?? I... o njezinom ponašanju u krivinama ovisno o veličini/težini/dužini... tj. o njezinom OVJESU!?!!?

    Nemrem vjerovat!!!!!!!

  12. #12
    600
    Guest
    Ja bi 145, vjeruj mi!

  13. #13
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Ajde, SVA SREĆA DA JE OTVORENA NEKA NOVA, PAMETNA TEMA O VOZILIMA KOJA SU PRAVA RIJETKOST.


  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Joj da vidiš trebao sam pitati je li bolje uzeti lagunu 1 ili možda chamade 2.0 16V. To su tako dobri i pravi auti. Stvarno ti se pojavi smješak na licu kad ih ugledaš u dvorištu.

  15. #15
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Ne INTCP.
    To su fini auti za tebe.
    Tebi uz osobni izgled i boju kože ide nešto talijansko(Trst via Skopje).

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    hahaha strašan si srećo.

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Gle, al nisi ni ti daleko, potomče.

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Cep,145-ticu pukni!!

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    Vjerovatno, jer superica 97. godište
    nema kod nas.


  20. #20
    Cezy
    Guest
    Da je 6 zyl. onda jos ajde,ali ovako neznam bas.Sa druge strane,nisi valjda tak star da ti treba veliki auto?

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa dosta je brza i ova. 144 KS, pa nije to neka sića. Zna da je težak auto, al ipak ide solidno. Sredio bi ja to. Supersprint komplet sigurno, za dalje bi vidili.



    Još da je crna, zabijena u pod i 17 cola.

  22. #22
    Cezy
    Guest
    Ti u crnom odjelu sa dozlukama,a u pozadini svira sentis tarantella. ) )

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Nisi u redu Pocket.

    Ako puno ne putuješ, ne razmišljaj o 164. To je auto za putovanja i nije za guštanje po malim i kratkim zavojima. U komb. na TS motorom, i nije neki spektakl.

    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  24. #24
    DKW
    Guest
    Evo ti iz prve ruke, budući da sam imao 2X 164, 146 i 156.

    -za 164 si premlad, jer je to ipak teška karoca koja treba puno ks-od 170 na dalje. Dakle ispod 3.0 V&/V6 turbo ili one rijetke stare 2.0 turbo nema smisla.

    -kod 164 je uvijek neka jeba s elektrikom, osim kod Superica, koje su totalno prekablirane nakon 1993.

    -Kod kratkih zavoja definitivno te peru pilice kao R5 GTT, Clio 2.0 i slično, jer ovaj je predugačak i pretrom za jurcanja po kratkim zavojima.

    145/146 leže genijalno po zavojima, ali ne funkcioniraju ispod 140 KS jer su to teški auti iz tko zna kog razloga. (sjećam se da mi je moj 1461.8 težio 1260 KG, 30 kg teži od BMW-a trice 318/E36! <br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  25. #25
    DKW
    Guest
    ...Mislim... premlad.... ne paše ti pet i pol metara ak imaš ispod 30.... bezveze...

Slične teme

  1. alfa 156 2.4 jtd
    By super sonic in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-08-2003, 12:38
  2. alfa 145
    By TeenSpirit in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-07-2003, 19:42
  3. alfa 156
    By alfista in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-09-2002, 22:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •