Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: NFS Underground

  1. #1
    Biciklist
    Guest

    Dali je itko igrao ?
    Kakva je ?<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Nisam, ali imam feeling da od High Stakesa sve ide nizbrdo kaj se NFS-a tiče.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  3. #3
    OS PUNTO
    Guest
    Ja sam ju nabavio, ali jos ju nisam ni instalirao.Nemam bas vremena.

  4. #4
    john
    Guest
    igrah...zgodno ali nerealno...dobra mi je street legal 2 ali nedoradjena...
    smrc
    dobra stara vremena amige i hot roda

  5. #5
    Girrari
    Guest
    NFS nikad nije bio realan barem ne u standardnom izdanju.

    Najbliže se realnosti približio NFS 5 PU, al ×××× ja igru gdje mogu vozit samo jednu marku.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  6. #6
    Cezy unlog.
    Guest
    Nfs nikad nije bio realistican.

    Da ponovimo,gpl,CMR 1 ili 2,gt2002.

  7. #7
    diablo VT
    Guest
    Igra ima vrhunsku grafiku, zabavnost je na visokom nivou, samo malo smeta arkadni pristup igri.

    Moja ocjena 95% !

  8. #8
    Kas
    Guest
    Vidio, igrao, dopala mi se.

  9. #9
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Eto, ja i PALJO smo danas igrali kod mene na poslu NFS cijeli dan.

    Dakle, PALJO je došao kod mene na posel oko 14h sati i igrali smo underground mode sve do 21h navečer!!!


    Onda smo lepo prešli kod mene na večericu, Paljo je upoznal gospođu raketić(majka), da bi na kraju zarundali sve do 23.30h...

    Lepi dan, osvojili smo sve živo...

    Pocket se specijaliziral u DRIFTOVIMA, a Paljo u Dragovima...

    Ovo ostalo smo vozili ko' od šale...

    Pila je bil 206GTI(pozdrav kolega Mario),ali sa bitnim dodatkom...
    Paljo ni mogel dočekati da našarafimo turbo na njega...

    Igra je odlična, zarazna...

    Pozdrav Palji, mom best friend iz KŽ!!!


  10. #10
    Brock
    Guest
    E... jeb*** se! Baš si me mogao zovnut!

  11. #11
    Mario Haas
    Guest
    Od igara igram samo Civilizaciju. Ako ima neko zainteresiran za partiju u mreži nek se javi.

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Kad nisam na moru igram Virtual Sailor. Ko je za bacit regatu u mreži, neka se javi.

    Dajem prednost, ja u H. Rassyju, a protivnik na regatnom krstašu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  13. #13
    turbo-limac
    Guest
    a da se mi nađemo na megdanu negdje na moru.... imam jednog malog letećeg holandeza juniora..... trebam još jednog člana posade da visi na trapezu....

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Dapaće. Taj sa trapeza je na floku, ne?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    jes, u principu je..... )

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Ima spinaker?

    Planiram si već duže vrijeme kupiti tako neko čudo jer ova moja je jednostavno preteška za neko ozbiljnije jedrenje samo kaj uvijek imam neke druge troškove.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  17. #17
    turbo-limac
    Guest
    ovaj nema ali moze imat... to ti je skracena verzija leteceg holandeza, dakle mala jedrilica s ogromnim jarbolom... onak za dvoje omladinaca.. lako se prevrce i tak to.... to ti je ko da imas trkaci motor. guba je za voziti al nemres nigdje s njim...

    ak hoces sportski jedriti onda pronjuskaj malo pa upikni neki 470..

    inace, ako hoces nesto u cemu mos i spavat i jedrit.. onda spremi veci budget...

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Ne, ne bih nešto veće jer to već imam i sve iznad 7 metara je pretromo osim ako nije ogoljeno do boli, bez komfora, kreveta, frižidera... a to mi nema smisla jer u nečem u čem živim, želim funkcionirat kak spada.

    Mislil sam si kakvog Lasera maznut. Bum otišel u YCZ kod ××××ca da vidim imaju li kaj u ponudi, jasno polovno, ali ne devastirano.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  19. #19
    Brock
    Guest
    Vpikni si suncobran u kadu... )

    Šalim se... i ja bi volio probat' zaleć' plećkom u vodu dok jedruljim u La××××...

  20. #20
    Verso
    Guest
    strašan je underground!!! ludo do boli al mi je loše kaj nema više evropskih auta

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Brock, nije Laser Optimist.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Za sad sam savladao jedrenje na dasci, s tim da daska na kojoj jedrim mogla bi podnjeti deset ljudi a da ne potone.

    U planu sam za kupovinu polovne daske nešto manje litraže (mislim da se tako kaže) ali bi se ipak htio pospominjati s nekim da mi preporuči nešto pametno.

    A ako nekome treba drugi ili treći član uvijek sam za, sa trocifrenom kilažom bio bi dobar balast. )

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Moj je brod ionako ××××no pretežak tako da je potreba za balastom upitna. Zapravo, trebao bi pohitat hrpu toga van.

    Za daske ti mogu preporučit čovjeka koji se time bavi (sportom, a ne prodajom) i koji je '94 bio prvak u zagrebačkoj regati na Jarunu kada sam ja radio svoje prve regatne milje u Optimistu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  24. #24
    Biciklist
    Guest

    imaš na srednjacima dućan sa opremom i daskama.
    IMAMO SVE DASKE KOJE VAM FALE !!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

Slične teme

  1. NFS Underground
    By Sabre in forum Software
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-11-2015, 06:31
  2. Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-03-2009, 20:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •