Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Mercedes CL 600

  1. #1
    Yasu
    Guest
    Kupio sam si novi Cl 600. Hoce li netko na voznju?

  2. #2
    lepi
    Guest
    di si?? kad se mozemo naci??

  3. #3
    mecka
    Guest
    Zvijerka.

  4. #4
    bogme je.....
    Guest
    ×××× te švabo. )

  5. #5
    maali
    Guest
    Netko u Osijeku uzeo novi CL 55 AMG...

  6. #6
    bullit
    Guest
    Za tu lovu si mogao kupiti tri ××××no dobra auta na kojima bi ti zavidio svaki znalac i jos bi ti puno ostalo, ali ×××× ga, nije zvaka za seljaka.

  7. #7
    maali
    Guest
    Buillt, imaš pravo!
    Ili ima puno para da nezna šta će s njima...

  8. #8
    anti cl
    Guest
    A Bullit koji su to auti koje znanci cijene?

  9. #9
    road
    Guest
    eto meni bi isto trebalo malo pojasniti te aute za znalce. koji su to auti? znaci onaj tko kupi novi cl600 je uskogrudan majmun,a pravi znalac kupuje rashodovane i potrosene aute radi druka u ledja. to su nelogicnosti koje dolaze iz usta onih koji nemaju i ne mogu imati.

  10. #10
    bullit
    Guest
    Vidim svi hrabri se javljaju, neki novi "gosti" na forumu....

    Neka, nasli se pogodjeni mozda?

    Pa eto, ako ma bas povlacite za jezik, u toj klasi za te novce mogao si je komotno kupit Aston Martin DB7 (da ne spominjem aute s drukom u ledja i tzv. polovnjake za koje me povlacite za jezik).

    Ali, to naravno ne bi svaki polupismeni mafiozo znao sta je, pa ×××× ga, bolje da bude zvijezda na nosu, tako da svaki seljan a i sponzorusa zna da je hadjija u stigo u grad tj. selo.

  11. #11
    CLIO SPORT
    Guest
    evo sto bi ja uzeo prije CLa....ali u toj klasi: maseratija coupe, 911 4s, maranello......a da ne spomenem pile tipa evoVIII, STI, M3,TVR.........

  12. #12
    Black Knight_
    Guest
    CL 55 AMG ide 115 u prvoj, lol.

  13. #13
    Vedo
    Guest
    To je sve šrot naspram CL 600.

  14. #14
    iskusan
    Guest
    Naravno, nema bolje firme za taxi aute.

  15. #15
    600
    Guest



  16. #16
    iskusan
    Guest
    Kao što rekoh, nema boljeg taksijanera. A tek felge... ) ) ) ) Strašno nešto. Pravo seosko veselje.

  17. #17
    cezy_
    Guest
    Imali smo godinu dana,onog predodnika cl-a,sec500,i bio sam lud za tim autom.
    Mogu si mislit kak je onda novi dobar.
    Istina je da se mogu dobit punobolje pile za tu svotu,ali ne luksuzni coupe sa v12 strojem.Uz sve to meni se jos i svida,iako bi rade db7-micu .

  18. #18
    Šajtoš
    Guest
    Magjar banda!

  19. #19
    road
    Guest
    cl600 i db7 nisu neki paralelni takmaci. luksuz i sport na dva sasvim razlicita nacina. nesto sto je bolje tebi nije bolje i drugome. afiniteti ne bi smjeli biti razlog za oznacavanje nekoga znalcem.
    dok su kupci bilo jednog bilo drugog auta koji kupuju da impresioniraju bilo selo bilo znalce obicni jadnici. ocito krivi ljudi raspolazu novcem,a kad kupe onda selo pati i jadikuje nad izborom.

  20. #20
    iskusan
    Guest
    Nisu ista klasa? Oba su veliki kupei, luksuzni, skupi i trebali bi biti ekskluzivni.

    A to da znalci pate, ne pate, nego se zgražaju da uz sve divne i fenomenalne aute kratkovidni primitivci ipak idu na sigurno tj. "švabo je švabo", i "Mercedes je Mercedes, sve su ostalo auti" i slične spike....

    Mercedes se kupuje da se impresionira seljačine i dokaže kamatarski ili nogometaški pedigre, a ovi drugi auti se kupuju za vlastito zadovoljstvo i uživanje u njima bez obzira koji broj ljudi će znati koliko su izdvojili za dotičnu pilu.

  21. #21
    bullit
    Guest
    Uzmes DB 7 Vantage, pa imas V12 i 420 ks. Kostao je 260000 DEM, prema tome...

  22. #22
    road
    Guest
    selo i dalje ima kompleks prema mercedesu. neimastina,tajkunastvo,nogometasi i sitni kriminalci vole mecu,voze mecu,a selo nema para pa zine. i tako meca ne valja. to je za ×××××× koje nista o autima ne znaju nego zele biti vidjeni. dok je s druge strane to selo vreva znalaca koji se sprdaju s mece,a velicaju sve samo ne nju. prozirni ste svi redom,a kao ljubitelji ste automobilizma.

  23. #23
    vhj
    Guest
    Ti genšeri su pravi brodovi. to bi si i ja kupjo.

  24. #24
    Avangarde
    Guest

    Kaki aston martin, koji vam je Qrac, u mercedesu se voziš kao car. Svaka cast čovjeku sto je kupio CL600. Ah da, vi ste obični seljaci što mu zavidite, pa onda blatite mercedes. Sramotno!!! Nema zajebancije s mercedesom.

  25. #25
    D0mi
    Guest
    Onaj tko hoce pravu sportivu, a i "znalac" je, za te novec je mogao kupiti TVR.

Slične teme

  1. Mercedes C 240
    By OS FIAT>>> in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 81
    Posljednji post: 13-07-2004, 17:27
  2. Mercedes CLS
    By Aero in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 07-07-2004, 13:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •