Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Predstavljen novi Peugeot 407

  1. #1
    Koko
    Guest
    Izgleda jako dobro!

    Vijest na :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=7438:vidiautu.:/URL:<br><hr>

  2. #2
    mc
    Guest
    E, auto je strava (u pozitivnom smislu)...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Francuzima su velki auti uvijek bili Alihova peta, a bojim se da ni s ovim ne bu iznimke.

    Auto je specifičan, ali mislim da uživo ne bu baš neki spektakl. Na onim art-fotkama s Pug klub teme mi je izgledal jako dobro, a sad više baš nisam ziher. Čudni su mi ovi nosaći krova (napred i odostraga), pregibi na haubi i kod spoja prednjeg nosaća krova s haubom... tak... nisam oduševljen.

    Alfa pati od malih svjetala, a Pug od ogromnih.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  4. #4
    Girrari
    Guest
    E da, karavan mi puno bolje zgleda iako i to treba vidjet malo zmazano s ratkapama u ne tako atraktivnom okruženju.

    Ocjena: nategnutih 6/10.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  5. #5
    Brock
    Guest
    Meni je baš mračan... pozitivan pomak od unificiranoisti i automobilskog sivila u srednjoj klasi...

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Ah, malo kopiramo Lagunu Gradntour ali ajde dobro, sviđa mi se. Moram provjerit stanje u naravi prvom prilikom.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Meni baš i ne odskače od unificiranosti srednje klase. Pogotovo ne sedan odozada.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  8. #8
    mc
    Guest
    Daj sliku di se vidi straznji kraj sedana.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    Armand
    Guest
    :URL=http://www.passionautomobile.info/407/:slike velike rezolucije:/URL:

  10. #10
    Fresh
    Guest
    I meni su prvo u oči upala ogromna svjetla, pogotovo prednje koje se rasteglo do početka prednje gume.

    Ne znam jeli zbog kuta snimanja ali prednji prevjes mi izgleda bolesno prevelik i kako je Girrari rekao spoj haube i šajbe.

  11. #11
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    mc
    Guest
    Mogu samo ponoviti svoj prvi post...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #13
    Fresh
    Guest


    Pa pogledaj taj prevjes. Blatobran je skoro u kabini, ali zato ispred njega ima najmanje pola metra.

  14. #14
    mc
    Guest



    Fresh, kaj velis na ovo? Bi mijenjao Fokija?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #16
    Fresh
    Guest
    Ni pod razno, ne sviđa mi se.

    Pogledaj sedan. Pogledaj prednji bogati i raskošni komad auta u odnosu na stražnji nekako sramežljivo izveden.

    A kod karavana ponavljam po X put. Treće staklo u nizu mora biti veće od drugog bočnog stakla u nizu. To je terojija Volva, koja je u današnjim situacijama vrlo rijetka, ali pogledaj stražnji nosač drito po sred, gdje bi trebala biti šajba. A vjeruj mi ta bočna stražnja šajba kod karavana zlata vrijedi u pogledu preglednosti.

  17. #17
    sepra
    Guest
    Foki

    <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  18. #18
    Brock
    Guest
    ××××ga... kaj ja znam... meni se sviđa. )

  19. #19
    Fresh
    Guest
    Smiješno ti je

    Kad te ja dohvatim ) )

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    uf prednji kraj mi je užas. kompletna silueta do B nosača je koma. Prednji prevjes je katastrofalno prevelik i auto odaje dojam da je napravljen na bazi 307. Prednej staklo je previše položeno u odnosu na haubu. Prednja svjetal su prevelika.

    Konkretno izgleda kao ona plosnata riba s velikim ustima kojima hvata plankton. Jako sam razočaran. Očekivao sam dostojnog dizajnerskog konkurenta alfi 156 ili bar nešto blizu, al ovo nije baš nešto. pokušava se biti drugačiji al na krivi način.

    Auto izgleda ko lopata. onako odmah ti daje do znanja kao da ga možeš uhvatit za zadnji kraj i prednji lopatastim dijelom ubijat muhe. Ili možda usisivač. nema tu linija. Detalji nisu dosta. Linije su razvodnjene i pomalo bljutavo-ljigave.


  21. #21
    Cezy unlog.
    Guest
    Prednji kotaci su previse zabijeni unutra.Opcenito je hauba i cijeli prednji dio jako plitak.A odostraga su ga zajebali,jel onaj prelaz iz krova u poklopac bunkera,mi nikako ne pase sa ostatkom auta.

    E da kokpit mi je mrak mrakova.

  22. #22
    Rossonero
    Guest
    Ova slika iz profila mi djeluje ko da su spojili prednji kraj 607-ice i zadnji kraj novog okana. A nije mi previse jasan predni usisnik za zrak. Podosta je predimenzioniran.
    Unutrasnost mi se svidja.

  23. #23
    C.MR
    Guest
    Pa da nije strašno lijep nije ,ali nije ni VECTRA ili C5.Zanimljivo da taj prokleti volan Pug već godinama fura kroz razne modele uz sitne modifikacije ,a zapravo je jako gadan.

  24. #24
    piquet
    Guest
    pa to čudo ima veće prevjese od octavie.
    nije me se baš dojmio.
    5/10.

  25. #25
    Verso
    Guest
    uoće mi nije sjeo 407. auto je cijeli zbrčkan a odozada mi malo vuće na evo 7-8

Slične teme

  1. Peugeot 206: novi motor i mjenjac:
    By Fabia SDI Elegance: in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-12-2003, 23:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •