Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: Kako frizirati yugo55a

  1. #1
    jojo
    Guest
    Nedavno sam dobio auto,(yugo55a)pa bi me zanimalo kako ga je najbolje nabrijati i kolika je to investicija

  2. #2
    Bobo
    Guest
    Sta se tu ima frizirat, imas puno posla. Al cuo sam da odgovara jugi motor od lancie, da se moze od lancie delte 1.6 Turbo, ugradit motor. On ima 140 ks, lancia ide oko 8 sec do 100 s tim motorom, s cipom se taj motor nabije na 170 ks, al kako bi yugo izdrzao s tim ne znam, mozda bi postao cabrio .

  3. #3
    ???
    Guest
    Budes nabrijavo yugica pa on se i ovako sam raspada

  4. #4
    Oh_Curica
    Guest
    Hm, možeš otić u malo boljeg tokara, da ti proširi cilindre na 1300ccm ili 1500ccm, a onda kupi nove klipove i prstenove. Možeš pokušat stavit drugi karburator (od jačeg juga) ili drugi ispušni sustav. Razmisli o Lanci Delti 1.5

  5. #5
    dorfmeister
    Guest
    prodaj yugica, skupi jos kojeg soma i ubodi na××××nu alfu 33 ili lanciu deltu. cak i osnovni model alfe 33 daje dosta gusta.

  6. #6
    Interceptor
    Guest
    Dorfmajster je u pravu, svejedno na jugića možeš stavit dupli karburator za 2 do 3 KS, sportki auspuh (fušaj, Remus se ne isplati) za još 2KS, ako ti nije stalo do trajnosti te kante zbrusi mu glavu, možeš dobit i do 15 ks al auto ti može stat za 20000km. Istina je da u Yugo ide motor od Delte, Ritma i stare Ibize, ali sumnjam da bi ti mjenjač, zglobovi i poluosovine dugo trajali, a ne bi se čudio da karoserija počne pucat po šavovima stoga ne bacaj novac u motor, nego ako baš voliš taj Yugo sreži mu federe, dupli karburator, zbrusi mu glavu, bolje svjećice, polovne šire gume i felge. Al to ti je sve ×××××× jer Yugo je Yugo.
    Za 5000 dem možeš nabavit Alfu od 130 KS- ima 15 g. ali...

  7. #7
    Yugo driver
    Guest
    Nabij mu jače federe u glavu, otvori kučište filtera za zrak i proširi diznu na frgi. Eto ti 180 km/h )

  8. #8
    ikara
    Guest
    ako te zanima znam u imotskom za 2-3 trkaća motora

  9. #9
    Interceptor
    Guest
    Daj ne baljezgaj budalo, s tim preinakama možda dobiješ 4 -5 konja, prema tome 60 KS. Nema teorije da Yugo s tim ide preko 160. A to što je brzinomjer na toj kanti veliki optimist, to je već druga priča. A znate onu priču: kad skineš zaklopku na Bosch pumpi na golfu dieselu sa 54 konja ide 190,moš mislit

  10. #10
    FORD
    Guest
    Nemaš tu bog zna prostora za neke veće preinake,jer će te iznevjeriti prvo ovjes,zatim ležaji na radilici,a koštat će te puno više od polovnog motora "y-60" nezaboravi mjenjačku kutiju! ako baš imaš volju nudim ti mijenjač i fergazer od "y-60" samo izađi na forum i ostavi poruku za "FORD"-a

  11. #11
    kebrija
    Guest
    Zanima me sta se dobije sa tim otvaranjem kucista filter. Ja sam stavio manji poklopac kucista filtera i auto kao da bolje radi, a i dobio je na zvuku. Smatram da ugradnja duplug karb. i nije bas najsjajnija jer ti to samo guta gorivo. Dakle filter, glava i auspuh...

  12. #12
    INTCP
    Guest
    Dobiješ to da ti se otvori usis, ako misliš otvorit auspuh moraš i usis, logično. Dupli karburator, treba ti vjeruj mi. Lancie Delte su u seriji sve imale dupli i stvarno bolje idu. Guta gorivo al, ××××ga dobiješ bogatiju smjesu.

  13. #13
    coro
    Guest
    Hm zar to neki jos rade na yugicu hm smjesno

  14. #14
    coro
    Guest
    ej ti s yugicem smjesno je u danasnje vrijeme sredivat tu kantu EJ ljudi ti se samo smiju ako nemas para rader idi pjeske nego jugicem ajde sada adio i pamet u glavu prodaj to ×××××× i kupi si rader najkice bices veca faca

  15. #15
    coro
    Guest
    jos mesto za Interceptora mislim da gume za MINIA ima u bauerovoj kod citroena mislim yokohama 175/50/12

  16. #16
    star fucker
    Guest
    naguraj si ga u šupak pa će ti bolje ići taj yugo

  17. #17
    q10
    Guest
    ) ) ) )
    fičo jugo stojadin konzerva
    svaki niz zavšava najboljim pa i ovaj
    nabrijat jugu je isto kao pofarbat nebu u zeleno

  18. #18
    Kebrija
    Guest
    O tome da se ide pjeske ne treba puno pricat. Istina da mi koji to vozimo imamo para, vjerojatno bi vozili nesto drugo, ali j... ga nemamo. Inace sam student i to je sve sto si sad mogu priustit. Pa ako ti coro ili ti starfaker mislis da je to neka sramota, onda si ti kupi Supru i budi frajer, lakat kroz prozor i cruising kroz Ilicu.

  19. #19
    Serfo
    Guest
    Ljudi godinama sam vozio Yugica koji se vrtio na preko 8000. Motor sad ima preko 100 000 i jos radi. Samo RS ulje unutra i deri. Inace po Rijeci vam se vozi jedan sa 1600 motor i turbinom. Pazite gospodo da ne nasjednete.

  20. #20
    Intercept....
    Guest
    Jel možda crveni, bez branika

  21. #21
    coro
    Guest
    ljudi koji yugo koji fico koja stojka ljudi moji ko ide u danasnje vrijemefrizirati srbina valjda samo srbin

  22. #22
    coro
    Guest
    1600 ccm i turbo dajte ljudi nebudite smijesni pa da stane takva kanta pokraj mene nebi ju ni pogledo a za onog studenta nek se rader vozi ZET-om nego tim krsem jer bi mogao prouzrkoovati saobracajku s tim krsem

  23. #23
    coro
    Guest
    porukica za studenta , a ako nemas za pokas idi rader pjeske.
    Inace ponosan sam vlasnik mx5 i kako student kaze cruszng mi je veliki gust

  24. #24
    coro
    Guest
    Yugo je za luzere !!!!!!!!!!!!!!!

  25. #25
    serfo
    Guest
    Nije. Bio je bijeli prije nego sam otisao na brod. Sad ne znam koje je boje. Ali mozda se jos nesto slozilo.
    Sutra dolazim doma pa cu sve provjerit.
    A je li znas za Peugot 205 Gti turbo?

Slične teme

  1. Kako ste mi macimudani
    By vroooar in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-01-2004, 03:44
  2. Kako je pravilno
    By IBIZA TDI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-11-2002, 12:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •