Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Auto+-ov Golf 2 GTI

  1. #1
    Biciklist
    Guest
    <font face="Impact">
    Jeste vidjeli auto+.
    Kaj mislite hoće bit dobar ?
    Kažu da će prvi put u javnosti biti na auto show-u na velesajmu.
    Usput kad je velesajam(auto-moto)</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  2. #2
    doc
    Guest
    kad si već lupio auto+, jel ima kakav test Fiata, Alfe ?
    Da ne kupujem novine bezveze

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Doc imaš alfa 147 vs. Audi A3. Oba dva traktori.

  4. #4
    Cezy
    Guest
    Alfa razvija nove traktore u suradnji sa vm-om,koji ce vrtit pet glavi.Koristit ce ih cak i maseratti u slucaju da kubang dode u seriju.

    E da njemci su priznali da u vectri opc kuca talijansko srce,ALFA MULTIJET.

  5. #5
    Biciklist
    Guest

    ima i alfa GT pišerobajte se ne zaljubiti.
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Zalim slucaj,jesam vec.

  7. #7
    Biciklist
    Guest
    ) meni je dobar prednji kraj zadnji je <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  8. #8
    doc
    Guest
    hvala, znaci kupuje se auto+

  9. #9
    Biciklist
    Guest

    pa sam je 10kn boli te k...
    ima i neki komad u sredini.
    ima i skoda rs znam da ste ljubitelji škoda !!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  10. #10
    Biciklist
    Guest

    njih petero iz redakcije se išlo napiti i vidjeti kako alkohol utiječe na vozače. <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  11. #11
    Biciklist
    Guest

    njih petero iz redakcije se išlo napiti i vidjeti kako alkohol utiječe na vozače. <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  12. #12
    doc
    Guest
    bar je okruglih 10 kn.
    danas idem po kruh u pekaru, pripremim kao u i uvijek jednog mrkog medvjeda, kad ono veli 5 kn i 50 lipa. I sad radi tih usranih 50 lipa mi razjebala 100 kn. Vise ne idem u tu pekaru.

    ×××× HDZ, tek dosli vec digli cijene kruha )

  13. #13
    Biciklist
    Guest

    KAJ SE LJUTIŠ MOŽDA SI UZEO KRIVI SKUPLJI KRUH.
    ×××× ja HDZ <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  14. #14
    doc
    Guest
    nisam, rekla je da je poskupio.

  15. #15
    Ing.
    Guest
    Ma ne Doc, to su cijene još od Ratka. )

  16. #16
    doc
    Guest
    nemoj naseg ratka, pa vidis da nas je pocastio autoputom do zg za samo 10 kn. Sad kad s 1.1 dignu cijene, opet ce hdz-ovci najebati! )

  17. #17
    Biciklist
    Guest

    koji e autoput za 10kn ?? <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  18. #18
    doc
    Guest
    varaždin-zagreb 10 kn do 1.1.

  19. #19
    Biciklist
    Guest

    a od 1.1 ?? )
    majku im ...<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  20. #20
    sepra
    Guest
    Dobar mi je Auto+, dobar uvez, prasičica na duplerici, nema pučkoškolskih gram. grešaka kao u Auto Klubu, dobar papir jedino fali motora. Ali za 10 životinja ga kupujem sigurno.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  21. #21
    sepra
    Guest
    Inače da li znate koji motor spremaju za taj Golf cvajer?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  22. #22
    _Stevo
    Guest
    Videl sam onu Fabiu RS crvenu kaj ju navlače po magazinima hrvatskim. ZG-051-PZ. Mnogo lepo auto. Bil je neki frajer s njom u Ivaniću u subotu, neke trebe vozil. Uglavnom kad ju je stiso čula se sam turbina lijepo. FUĆKALICA Nikakvo rondanje ili traktorisanje. Sve više mi se sviđa autek... <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  23. #23
    Biciklist
    Guest

    ja sam je dva puta vidio kod inine zgrade al ne ne street race nego po danu.<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  24. #24
    Biciklist
    Guest

    kupi auto+ sljedeći put pa buš znal !!

  25. #25
    alfist_zg
    Guest
    Da meni se isto svidja taj casopis.
    U proslom broju su simulirali kvar i gledali kako se iz slzbi pomoci na cesti ponasaju u tim slucajevima.
    Za pohvalu.
    I nisu napuhani a imaju maste.
    Jedino mi fali da od svih auta parfema prasicica novcanika rukavica itd. bar jos stave motore.
    E onda dajem 10 kuna.Ovako cu ga citati u bircu.

Slične teme

  1. Auto bild - BMW 120 vs Golf 2.0 FSI
    By doc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 24-09-2004, 12:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •