Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: pitanje??

  1. #1
    zagi
    Guest
    zanima dali ima još koji sličan forum na netu gdje se vode rasprave o autima?

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Ima, ali niti jedan ovako dobar i bolestan kao ovaj.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  3. #3
    Megane_SB
    Guest
    Živio, Girra )

    I to je izgleda jedino u čemu se SVI možemo složiti !

  4. #4
    Brock
    Guest
    Ovaj naš je jedinstven! Ekipa ima znanja i voljna ga je podjelit, zajebavamo se, idemo zajedno na cuge i roštilje, nismo striktno orjentirani samo na aute... mogu ti reć da mi ekipa fali kad nemrem na net neko vrijeme...

    Na HR-A su "profići" koji te uopće ne žele pustit na forum, ak' im se nešto ne svidi kod tebe. Na forum.hr ekipa dolazi nekak "turistički".... nema zajebancije... a imaju 10-ak odgovora dnevno.

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    U zadnje vrijeme više nema tolko padobranaca sa glupim izljevima, a pogotovo raznoraznih prostačenja anonimusa (članovi foruma su ionako dovoljno oštri na jeziku..hehehe) zanima me jel ti Girrari ili Law brišete ulete raznoraznih pacijenata? ili su jednostavno napustili ovaj forum....

  6. #6
    mc
    Guest
    Moram se posluziti izrekom kolege Sepre:
    "Trajat (najebat) ce ko litra ulja u Alfi."
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  7. #7
    Rossonero
    Guest
    ) ) )

  8. #8
    Rossonero
    Guest
    Najebat ce ko litra ulja u Alfi... Potrgal sam se od smijeha... BRAVO Sepra!

  9. #9
    Rossonero
    Guest
    To mi je najjaca fora do sad na forumu

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Evo koliko traje.
    )


    Briše se, briše. I to besplatno ljudi, volonterski, nema nikakve love tu. Zato cijenite kolegu Girrarija jer uz hrpu posla još BESPLATNO radi za dobrobit foruma.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  11. #11
    Mazda3
    Guest

  12. #12
    zagi
    Guest
    dobro decki ,ja vec dosta dugo pratim ovaj forum,..ina ce sam iz zagorja...i recite e se ide kaj u moj kraj na rostilje i tome slicno...??recimo ili samo na cugu, i tko su ČLANOVI-ili ovi nickovi koji se znaju medjusobno?

  13. #13
    Biciklist
    Guest

    ak nekaj organiziraš moglo bi i biti.<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

Slične teme

  1. pitanje
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-06-2004, 19:02
  2. pitanje
    By me in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 21-01-2003, 19:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •