Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 69

Tema: Moj prvi race

  1. #1
    širokobriježanin
    Guest
    Samo da kažem da većina od vas to uopće ne smatra nekom utrkom zato što su se max brzine kretale 90-110 km/h, ali ××××ga, opisat ću šta je bilo. Jučer ostavim curu u Zaprešiću i pođem kući. Kad sam ušao na autoput, jedna golf duja mi se nasadi na čmar i hoće me preteć, ali čini se da ni njegov bibi ne ide, baš kao ni moj. Tako se mi vozimo 7 kilometara, ja stotku, on za mnom. Siđemo mi s autoputa na jedan drugi (nije uopće bitno gdje smo se vozili), ja pretječem neke jaaako spore aute, on za mnom. Opet siđemo s autoputa i tip me pretekne na dosta nepreglednom dijelu ceste, a ja za njim što brže što sam mogao. Tako se mi vozimo 3,4 km i dođemo na cestu, a neki spori tip se nasadio ispred njega i tako mi vozimo 60 par stotina metara. Kad mi se ukazala prilika, skinem ih obojicu, a ovaj s golfićem naravno za mnom. Pošto sam imao još kilometar-dva do doma, lako sam održao tu prednost. Istina da me nije imao prilike prestizat, ali eto.

    To je bio moj prvi race.
    Znam da se to vama koji se ganjate 200 na sat izgleda smiješno, ali ja sam nabasao na auto mome ravnom i iskoristio priliku.

    Eto pa komentirajte ili ne, ja sam svoje rekao.
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  2. #2
    Megane_SB
    Guest
    Ha, čuj. Negdje moraš početi.
    Jednu recku utefteriš i vozi dalje

  3. #3
    Brock
    Guest
    Lagano recka fleksericom na vrata, pa u nove pobjede!

    Čuj... ni ja se baš nemrem pohvalit sa puno toga, al' mi je drago kad uspijem nekog iznenadit tko se ne nada da Twingo pokaže zube...

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Ma svaka čast, čestitke.

    Brzine nisu bitne već ishod.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  5. #5
    Megane_SB
    Guest
    A šta je sa onim "važno je učestvovati" ?

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Ja na blatobran ispred lijevih vrata lijepim male znakove Alfa Romea za svaku Alfu koju ogulim.



    Bravo ŠB. Samo tako naprijed.


  7. #7
    Girrari
    Guest
    Kupi Alfu, pa buš odmah dobil dva znaka. Ovak ih nikad ne buš skupil.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  8. #8
    Hondo
    Guest
    ) )

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Čestitke ŠB... eto bar nisi skompleksiran što voziš kantu... ××××ga i ja sam krenuo sa 18 u gradske okršaje u tada novoj felicii...a uskoro će mi 25-ta...a pila ostala ista

    ..sretno i samo jedan podsjetnik: imaš malo km iskustva i star auto...be careful!

  10. #10
    Fresh
    Guest
    ŠB priča me sjetila mog prvog a vjerovatno i zadnjeg race prek pola Zagreba.

    Prije tri godine sam sa Bravom (ženskom, 5 vrata) išao na posao kad mi je na Držićevoj u smjeru juga u škare uletila treba (plavuša, talijanske tablice, mislim da je bio Peugeot 306).

    Koji je njen model bio ne znam, ali moj je bio sa 80 KS (1.4 12v - ako se dobro sjećam).

    Nisam si dozvolio da se tako završi te sam krenuo u potragu za trebom, Preko mosta Mladosti oko 130 - 140 km/h, nateravanje po Aveniji Dubrovnik, da bi je stigao i uletio ispred nje na semaforu kod Savskog Gaja. Kočnice su mi smrdile ko kuga. To je bilo u vrijeme jutarnje špice, odlazak na posao.

    Kako sam radio u Lučkom vozio sam poslije rotora negdje 100, nisam htio više da vidim šta će napraviti. Auti su nas pretjecali a ona se uredno vozila iza mene sve dok nismo došli do naplatnih.

    Uh kak sam se onda važno osječal, sad kad se toga sjetim, prođe mi kroz glavu, idiote a šta da se nešto dogodilo.

  11. #11
    japa tom
    Guest
    e frešinjo po tvojoj priči moglo bi se radit o silviji glavić a s njom bi se i ja rejso...

  12. #12
    Fresh
    Guest
    A tko je ta

  13. #13
    Brock
    Guest
    Sestra od mog frenda. )

  14. #14
    mc
    Guest
    To je teta koja je prezime dobila po vrhu medikamenta... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    Velečasni Čuček
    Guest
    Ček ta mi je poznata

    Dolazila je na misu kod mene kad je bila manja

  16. #16
    Mario Haas
    Guest
    Girro, samo naljepnice. Da mi ne kvare aerodinamiku. )

  17. #17
    širokobriježanin
    Guest
    Moram priznat da mi nije bilo svejedno u onoj krntiji (nemam komplekse) se vozit stotku... Još po našim prdivnim cestama...
    Kak su mi se ruke znojile.... ) Al sam se veselio ko mala beba kad sam skretao, a on me nije imao gdje prestić... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  18. #18
    ŠULE
    Guest
    Samo nemoj protiv mene i ti ŠB.

  19. #19
    širokobriježanin
    Guest
    Kaj se po avataru ne vidi kak sam nabrijan da ga operem? <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  20. #20
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Skrećem pozornost na Mariov Peugeot koji ima prepune blatobrane i haubu naljepnica Alfa Romea.

    Dakle, ne radi se o "luđaku" koji upropaštava skulpturu kao što je 306, već je više dosadno stalno kupovati naljepnice Alfe i ljepiti ih po autu...

    Mario, daj pusti barem jednu...Odustani...


  21. #21
    Mario Haas
    Guest
    Slušaj prijatelju vrag je odnio šalu. Il ču morat prestat derat Alfe, il ču morat prestat lijepit naljepnice. Il ču trebat pošlajfat i polakirat ispočetka. Il da kupim još jednu haubu?
    Čak nije bilo ni dosta kaj sam uveo tri veličine znaka Alfe. Najmanji vrijedi jednu Alfu, veći 10 a najveći 50.
    Sve je puno velikih, a rupe između sam popunio s malima, ali svejedno opet nema dosta mjesta?!


  22. #22
    ŠULE
    Guest
    A jesi našao koga ćeš derati Mario!

  23. #23
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    ŠULE, nama Renaultovcima i Peugoistima je to lagana prehlada...

    Jurnjava sa ponekim BMW-ima od 50-100.000€ nam tek diže adrenalin!!!


  24. #24
    _Stevo
    Guest
    Dost mi bilo utrkivanja nakon tjedan dana vožnje. Drugi tjedan nakon kaj sam dobil vozačku, ja uzel Astru i iđem ja u Križ. Prvi zavoj lupa nekaj. Reko budem sporo. Kitu...
    Sazno kaj lupa(amortizeri koji su stari kolko i auto, dakle 8 godina).
    Uglavnom kad sam se vraćao iz Križa konstanto skoro duplo prek ograničenja(većinom je 60).

    Pretprošli tjedan ja opet u Križ. Pretječem sve koji mi smetaju, frend grli vrata...Vozim se iza nekog dede u ladi, ravnica al sa laganim brijegićem. Vidim da lijevoj strani biciklist. Počnem prestizat dedu, al kak ovo moje ×××××× nikam nedje(astra) taman dođem na brijegić kad vidim žena sa djetetom na biciklu. Kočnica, na desnu stranu. Onda je bil mir do Križa. Kad sam se vraćal nazad u Ivanić žuril sam se jer sam moro u školu. Opet oko 120-130 brzina. Ravnica poslije skretanja za Kloštar. Prestižem Punta i oću odmah i Kadeta nekog. Al kitu, iza zavoja naletava auto(bil je dost daleko zavoj al sam moro opizdit po kočnici jer sam bil iza prednjih vrata kadeta). E tad mi je bilo dost. Od tad se nisam brzo vozil. Došla pamet iz vriti u guzicu.

    ŠB sa nekim sporim autom se baš i nevalja ganjat. Taman ponestane snage autu kad ti najviše treba <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  25. #25
    širokobriježanin
    Guest
    Pa nije to bila neka utrka, skoro cijelo vrijeme po autoputu, dva-tri preticanja, više je došla do izražaja inteligencija nego snaga motora... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Slične teme

  1. OS street race
    By Megane_SB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 185
    Posljednji post: 11-09-2003, 01:42
  2. Street race
    By GTI FOREVER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-10-2002, 17:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •