Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 42 od 42

Tema: Smo za našu Poli

  1. #26
    Fresh
    Guest
    Kakva kupejčina

  2. #27
    Rossonero
    Guest
    Fresh, jel ti laksa definicija trovolumen s dvojim vratima? I ja se s tim slazem.

  3. #28
    širokobriježanin
    Guest
    Rosso, hvala na mailu, imaš još jedan! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #29
    POLOVNJAČA
    Guest
    drugmirko veliko ti fala !!!

    Evo , ekipa , pa recite da Opeli ne valjaju ( molila bi još , plizzz , mislin , slika ...)

    malo san zabucala , ne znan ni modne kreatore ( ? ) , pa nije ni čudno , jelda ???

    PERAC , JESI TO TI ???????????

    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  5. #30
    širokobriježanin
    Guest
    Jesam Pole, jesam zgodan??!?!?! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  6. #31
    Kas
    Guest
    Ne.

    Novi Opelov Coupe izgleda ok, ali ima gadna prednja svjetla.

  7. #32
    POLOVNJAČA
    Guest
    Perac , ma đejmsdinovska faca i gotovo , prezgodan !!!!!!!!!

    A sad fino stavi koju slikicu i super ..

    ja se trudim , ali neće i neće

    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  8. #33
    širokobriježanin
    Guest
    A kakvu bi ti slikicu? <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  9. #34
    širokobriježanin
    Guest
    Mislio sam ove slike čuvati u privatnosti, ali sve za moju Polu...


    Nek se vidi šta imam na desktopu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  10. #35
    drugmirko
    Guest
    Široki, jesu li ovi očigledni rezultati fizisa dostignuti sa stomak eliminatorom i but shaperom ili to mora majka priroda podariti? Mislim, tek toliko, da ne gubim nadu prerano...

  11. #36
    širokobriježanin
    Guest
    Tajna druže, tajna... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  12. #37
    Dr. Strangelove
    Guest
    tajna ima nekoliko imena.... npr. efedrin, clenbuterol, winstrol... ovisno šta ko preferira... )

  13. #38
    Brock
    Guest
    Dilaš? Daj nabavi koju kutiju...

  14. #39
    mc
    Guest
    Jel ima kakav popust na kolicinu, da Sepra i ja uzmemo po pola jednu paletu??? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #40
    Dr. Strangelove
    Guest
    hehehe e da bar...teško je nabavit dobru robu...sve je puno fejkova...

  16. #41
    POLOVNJAČA
    Guest
    U što se to pretvori tema posvećena meni , eh , živote ... ja tražila sli-je Astre, a dobila nabildane Perce koji to nisu )
    a osim toga , čini mi se da na forumu cvjeta dilanje medikamentima svih vrsta , šta ima u ponudi <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  17. #42
    drugmirko
    Guest
    pa to ti, Pole moja, sve spada pod sekciju "muške fantazije". naravno u onom pozitivnom, heteroseksualnom smislu (bar meni )

    oko ostalih supstanci... u mladosti absolvirali, porasli i na žalost odrasli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •