Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Smo za našu Poli

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    Evo Pole, samo za tebe Astrica Coupe, onak fino parkirana uz more:


    ("šapt, šapt: majstor o`dizajna nije bio Pininfarina već Bertone")

    a, tako bi to moglo bit u buduće:


    <br><hr>

  2. #2
    drugmirko
    Guest
    kako možeš vidjet u naslovu teme, još me uvjek je** daktilografija i izvjesni vokali na keybordu

  3. #3
    Brock
    Guest
    ×××××u... sviđa mi se...

    Dabogda si pregrizo jezik!

  4. #4
    Fresh
    Guest
    Pa gdje su nestali auti sa guzicom. Ne priznajem ni jedan Coupe koji ima troja vrata. Prtljažnik mora biti odvojen

  5. #5
    Brock
    Guest
    Hir vi gou egein...

    Koko... udri! )

  6. #6
    Fresh
    Guest
    Šta sad ti hočeš, i ti bi da se kačiš )

  7. #7
    Brock
    Guest
    Jok ba! Prejak si za mene... )

  8. #8
    mc
    Guest
    Freshinjo, a mirovanje, glezanj i to...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    Fresh
    Guest
    Idem danas opet na pregled, usput sam obavio još neke preglede, pa če se danas valjad znat šta je.

    Znam samo da nije ugodno

  10. #10
    Brock
    Guest
    What da ××××!?!?!

    I ti si se sjebal? Prvo ja, pa mc, pa sad ti... dečki... to je nešće bacil urokljivo oko na članove SZ-a!

  11. #11
    Koko
    Guest
    Pa po definicij Society of Automotive Engineers (društvo koje vrši ispitivanja i mjerenja standarda autoindustrije)Coupe je automobil s dvojim bočnim vratima koji, po SAE standardu J1100, ima manje od 0,95 m3 na stražnjem dijelu unutrašnjosti. Dakle, 3 ili 2 volumena nije bitno. A ovih 0,95 eliminira 75% današnjih coupea.

    Što se mene osobno tice, hebes definicije, glavno da je auto lijep. A ova Astra definitvno izgleda mrak, prva liga, prekrasno. No, valja uzeti u obzir činjenicu da je to photoshop i da će serijski model sigurno biti manje hrabar. U najmanju ruku felge nece imati 19, 20 cola kao na slici. Zamislite mnogo realnijih 16 cola. To mu već jako spušta vizualni dojam.

  12. #12
    sepra
    Guest
    Pa ne znam kaj bi rekao, definitivno poput Freša osjećam nostalgiju za guzicom ili "ass need". Zato me nekak i oduševio gepek one Lancie Vulvie.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  13. #13
    Fresh
    Guest
    ''0,95 m3 na stražnjem dijelu unutrašnjosti''

    Ne kužim, pojasni malo, ako nije problem.


  14. #14
    Koko
    Guest
    Sorry, u ukupnoj unutrašnjosti kao što kaže i njihova definicija:

    Coupe - An enclosed single-compartment body with two doors and varying passenger capacity depending on seat arrangements. The SAE standard J1100 defines it as having less than 33 cubic feet (934 liters) of interior volume. Larger coupes have rear quarter windows. Coupes have fixed permanent back panels and top, as well as a luggage compartment in the rear deck. Originally it meant a vehicle which was "cut" (thus the French "coupé") by a glass partition behind the front seats so that the driver was exposed to the air while those in the back were enclosed.

    detalje možete potražiti na www.sae.org

  15. #15
    Fresh
    Guest
    Sad mi tek niš nije jasno.

    Copue mora ima ti zapreminu kabine manju od 934 litre.

    Coupe ima fixnu stražnju policu krov i prtljažni prostor u stražnjem dijelu. U originalu Coupe ima odijeljeno staklo iza prednjih siceva, (e sad mi ovo nije jasno) tako da je vozač izložen prema zraku, a dok su ovi odozada ograđeni.


  16. #16
    Fresh
    Guest
    Stvarno ××××na definicija Coupea.

  17. #17
    Koko
    Guest
    E, toliko o definicijama... Ovo u originalu znači nekada, dakle prije 100 godina, jer otuda dolazi naziv. To ti je onakav automobil kao u Adams Family.

  18. #18
    Brock
    Guest

  19. #19
    Fresh
    Guest


    Mercedes-Benz 500 (100 PS) 1931-1933

    Jeeebeeen COUPE

  20. #20
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  21. #21
    Koko
    Guest
    Otvoreni prostor za vozača nije bio namijenjen da bi vozač mogao uživati u kabriolet osjećaju, već je predstavljao klasnu razliku između njega i gospode koja su se vozila straga.

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Obujam 4.918 ccm (8 cyl)
    Snaga 100 ks pri 3100 rpm
    Max. brzina 115 km/h
    potrošnja 25 L/100 km
    Spremnik goriva 85 litara
    Gume 6,50 x 20

  23. #23
    Koko
    Guest
    Hebi ga definicija... Pa SAE kaže tako... A SAE danas donosi sve važnije standarde kada su u pitanju Automobili i Avioni...

  24. #24
    Fresh
    Guest
    Jel sam našao dobar ogledni primjerak, a tek kad usporediš performanse ) )

  25. #25
    Dr. Strangelove
    Guest
    Bugatti Royale

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •