Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: nije tema ali pomozite - trenerke "nike" u Zg

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2181
    Bok ekipa. Znam da ovo nije tema na forumu, ali ne znam koga bi pitao. Namjeravam ici u Zagreb ubrzo, pa mi , molim vas recite, oni koji su iz Zg , gdje na jednom mjestu mogu pogledati trenerke NIKE i ostali njihov program odjeće i obuće. Neki malo veći duća. Da ne lutam po Zg. I da su po mogucnosti povoljne cijene. Hvala !

  2. #2
    Brock
    Guest
    E ×××× ga... u NIKE dućanu nebuš našel trenirke po povoljnoj cijeni...

    Imaš 2 velika NIKE dućana u centru... jedan je u Ilici na 100-tinjak metara od zapadne strane Trga Bana Jelaćića, a drugi u Bogovićevoj ulici (u blizini hotela Dubrovnik, znaći isto 100-tinjak metara sa južne strane Trga B.J.)

    Malo dalje od ovog dućana u Ilici je još nekoliko dućana(na istoj strani ulice)... Champion, Kappa, Adidas... baci pogled i kod njih.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2181
    OK. Hvala ti "Brock". Baciti cu malo pogled i na te druge ducane. Ici cu i do Impotrtanea na kolodvoru. Pozdrav !

  4. #4
    Brock
    Guest
    Ako se već šetaš gradom... u Ilici odi u Rost Šport (ulaz kroz vežu na strani gdje je NIKE) i u dućan (mislim da se zove nekak sa SPORT) kod Narodne Banke na križanju Jurišićeve i Draškovićeve... kod Europatrade-a. Ja sam baš nedavno tamo gledao NIKE trenirke od micro-fibre... mislim da su bile oko 500kn na rasprodaji... a imaš i velik izbot tenisica i sve moguće sportske opreme...

  5. #5
    ZEGA
    Guest
    turbo sport na Zitnjaku ti je veliki ducan, velika verzija ovog u Ilici na uglu kod Tomiceve (uspinjaca).
    Ima dobar izbor...

    ZEGA

  6. #6
    S16_
    Guest
    Bok ekipa. Znam da ovo nije tema na forumu, ali ne znam koga bi pitao. Namjeravam ici u Zagreb ubrzo, pa mi , molim vas recite, oni koji su iz Zg , gdje na jednom mjestu mogu pogledati kabele audioquest i ostali njihov program kablovijade. Neki malo veći dućan. Da ne lutam po Zg. I da su po mogucnosti povoljne cijene. Hvala !

    )

  7. #7
    mc
    Guest
    Koliko ja znam, Audioquest ti se prodaje jedino u ducanu Dobar zvuk u Gajevoj kojega imas i u Splitu. U Zagrebu imaju praksu da im ostavis lovu za interkonekt, odneses doma, isprobas jel ti se svidja i vratis ako nisi zadovoljan. Zato ti preporucam da istu stvar napravis u Splitu.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #8
    S16_
    Guest
    mc, šalin se. Znan di ima kupi audioquest. Da ti buden iskren, ne da mi se zajebavat sa isprobavanjem. Za tu lovu od 180kn znan da neću moć nać nešto bolje.

  9. #9
    mc
    Guest
    Koji je to model?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #10
    S16
    Guest
    E nisan ti siguran...

  11. #11
    mc
    Guest
    Daj saznaj da ga malo pronjuskam...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Brock
    Guest
    Šnjof... šnjof... )

  13. #13
    S16
    Guest
    Mene su uvijek učili u školi da ne sumnjan u kvalitetu audioquesta... )

  14. #14
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2181
    Opet ja. Bok svima ! A sto je sa izborom trenirki i sportske obuće u poznatom kompleksu KING CROSS ? Kakav je tamo odabir ? Cuo sam da je tamo sve dobro na jednom mjestu . Isplati se ici centrom grada i razgledavati ili odmah direktno u KING ? Pozdrav !

  15. #15
    Brock
    Guest
    U "glavnom" dijelu imaš nešto Adidas i Kappa trenirki i to je to. Mislim da je u sklopu King Cross-a i Champion.

Slične teme

  1. pomozite!!!
    By anja in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-03-2006, 17:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •