Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: Renault Megane Sport

  1. #1
    Egzibitor Fly - By
    Guest
    Vlasnik sam Civica Type R.
    Interesira me vase misljenje o Meganeu Sport,posto planiram da mjenjam Civic sa Meganeom.

  2. #2
    frendich
    Guest
    zašto pobogu civica za meganea?
    pojasni i argumentiraj molim te!!!

  3. #3
    ??????????
    Guest
    Hondu za Renault????????????????

  4. #4
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Hondu za kontenjera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    CIVIC ZA TO DJUBRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne budi IDIOT.

  6. #6
    ŠULE
    Guest
    Potpuno te razumijem.
    Štovanje snazi iz obujma ali vjerovatno ti je dop...... tiskati taj motor da osjetiš da ide, a ovako buš se vozil u šik makini sa Imprezinom snagom i olala Nm (napred) uz to još bu opremljena kak spada.

    STIŽEM.

  7. #7
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Molio bih INTERCEPTORA koji niti je vozio, niti sjedio, niti probao SPORTA da argumentira.

    Hvala.
    <br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo - The original Pocket Rocket</font>

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket honda je honda i nikakav renol tu ništa ne može kužiš? Ne samo da je type r bolji sportski auto nego je i ××××na alfa bolji auto. To što je tebi ××××ni turbo svetinja to je tvoj problem, al nažalost auto s turbom nije nikav uberauto. A uber auto sa uber mehanikom su TYPE r-ocvi.

    Kod auta te snage je najvažniji vozač.


  9. #9
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Uvijek bi rađe kupio type R od bilo kojeg Renoa ili Alfe.Jedino me ×××× kaj auto tak grdi.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    36
    Rep Power
    0
    A Megan je još odvratniji.

  11. #11
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    INTERCEPTOR,

    daj mi reci koja je to Alfa bolja od Renaulta?!?


  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    GTA je bolja od sporta. Zadovoljan?

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    Inače generalno gledano alfe su bolje o renaulta. Tako ej 156 bolja od lagune, 147 od meganea itd.

  14. #14
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Vrijeme će pokazati...

    ) ) )

    Megane Sport će biti jedan rasni sportaš.

    Sa GTA možeš ići pičke hvatat i to je sve...



    Fajt!!!


  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa bolje hvatat pičke nego ×××××e Pogledaj samo bulju na meganeu sport sve ti je jasno.

    A megane sport nije nikakav rasni sportaš jer nema nikkave atribute za to. Običan 2.0 turbo sa prednjim pogonom. Ništa na tom autu neće biti najbolje. Ni motor, ni mjenjač, ni ležanje, ni kočnice, ni upravljanje, ni pouzdanost, a bome ni dizajn.

  16. #16
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    You cant buy a Renault Clio RS which makes this story seem rather superfluous but don't be upset, a new model is just around the corner that is supposed to be every bit as much fun as this Clio RS.

    And clout is just what the Clio RS (Renault Sport) delivers, plenty of it.

    If you cram a 124kw/200Nm, 2.0L under the bonnet of a light weight three door hatch, you are bound to get fireworks.

    But after decades of carmaking, Renault knows how to keep it in check, well almost.

    The Clio RS is an unbridled thrill-a-minute thanks to the prodigious power and torque output and a rigid chassis ties the thing together in a robust fashion. The suspension and indeed all dynamic aspects of the Clio RS are firm but that's what you want in a car with this sort of attitude.

    No wimpy, wishy washy steering, light-feel brake pedal, sloppy stick shift or supple suspension here thank you very much.


    ČITAJ SI OVO:
    ---------------------------------------

    You grab a hold of this car and drive it _ hard. That's what it's built for.

    Not up to the task? Look somewhere else.


    Die bitch, die...



    A tvoje komentiranje Meganea je opet irelevantno...


    Driving the car is, as you'd expect, a load of fun. The engine has two stage cam timing with plenty of poke across the entire speed range and you can really rev the thing without concern. It fairly snarls at full , is quick out of the blocks and strong in the mid range and top end.

    It was difficult for us to focus on the job of reviewing this car because we were having so much fun.



  17. #17
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    PARALELA NA CLIO RS.

    Ajd' bok!

    RENAULT wins again...


  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kkave veze imaju clio rs i megane rs? Alfa nema auto u toj dječjoj klasi.


  19. #19
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Dječja klasa?

    Čuj to je prava, ljuta GTI klasa.

    Nema jer ne zna.Sva sreća da vam Punto HGT ide da se za×××ך.

    Čuj srao si po CS-u, pa eto, educiraj se.

    Ajde, ajde INTCP, znam ja da si ti zatucan, nije bed.

    OPRAŠTAM TI SVE.


  20. #20
    Girrari
    Guest
    Lepo od×××× od FIAT-a i odi šarafit po autu. Moj spava u garaži i kreše iz prve.

    Ciao.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  21. #21
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Pa kreše iz prve kad samo stoji!
    Ne voziš ga!!!

    Šala...
    Kava?
    Piva?

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Kad si za, javi.

    U sredu i četvrtak nisam u ZG.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  23. #23
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Nema frke...
    Što se mene tiče, slobodan sam...
    Zovi...

    BOK!

  24. #24
    Hondo
    Guest
    Ah, opet taj Renault...
    Eto, imam volje i vremena, pa ću se malo raspisati. I pod drugim topicom se spominjao Clio RS koji neki pljuju, a neki uzdižu (a ja ću biti neutralan), a ja bi sa,o htio pojasniti neke stvari. Pojedinci su RS-a spominjali u kontekstu best hot hach i sl., a da zapravo ni sami nisu znali što to zapravo znači. Po nekakvoj definiciji za koju mislim da potječe iz GB, hot hach je mali, jeftin i jak auto sa naglaskom na jeftin i jak, koji vozaču pruža velik gušt u vožnji. Pri tome se kvalitete auta ne ocjenjuju kroz štopericu i pistu, već kroz subjektivni osječaj na običnoj, svakodnevnoj, zavojitoj cesti. Po svim tim mjerilima RS je stvarno best buy (hmm, dok ne doživite neke stvari), no to ne znači da je najjači ili bajbrži, ili da ima najbolji handling i sl. Svi koji su objektivno i sa znanjem uspoređivali TypeR i RS-a, priznali su da je TypeR puno kompletniji i ozbiljniji auto sa set-upom i mehanikom podešenom za skidanje brzinskih rekorda, dok je RS auto za jurcanja po normalnim cestama koji se na pisti i ne snalazi baš najbolje (na stranu sad neka izmjerena vremena i sl.). To je uostalom već ovdje netko pisao (limač ili Haas mislim). <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  25. #25
    Hondo
    Guest
    Nakon mojih iskustava sa RS-om, meni je smiješno da se taj auto u bilo kojem kontekstu uspoređuje sa TypeR-om, no moram priznati da je motor bio bez zamjerke (što se nebi moglo reći za mjenjač). Uglavnom, dosta mi je čitanja o tom Clijaču kao o nekom nad-stroju, jer se zapravo radi o (po meni) jadnom uradku auto-industrije koji ima veliki plus jer pruža puno snage za malo novaca (i zato je svud ispred Civica koji je vjerujem neusporedivo bolji auto) zapakirane u 'omot' vrlo sumnjive kvalitete i pouzdanosti.
    Ovo je moje mišljenje i ne želim ulaziti u nikakve polemike po pitanju toga, tim više jer moje stavove znate.
    E basta!<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Slične teme

  1. Renault Megane Sport vs Seat Leon Cupra R
    By B in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 17-11-2004, 08:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •