Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 105

Tema: Argumentirano i bez uvreda oNJEMACKIM I JAPANSKIM AUTIMA

  1. #1
    DUBIČ
    Guest
    LJUDI! SAMO ARGUMENTIRANO MOLIM,A AKO NETKO BUDE "TROVAO" OVU STRANICU UVREDAMA I NEARGUMENTIRANIM TEKSTOM, MOLIM VAS DA GA ZANEMARITE! RESPEKTIRAJMO JEDNI DRUGE, JER SAMO TAKO MOZEMO DOCI DO NEKOG ZAKLJUCKA. ZNAM,ZNAM VEC SVI POMISLJATE U SEBI:"MA KAKAV VRAJŽI ZAKLJUČAK! MOJ JE AUTO NAJBOLJI". ALI MOLIM VAS, PROBAJMO DISKUTIRATI KAO CIVILIZIRANI LJUDI, PA MOŽDA I JA I VI NAUCIMO NESTO NOVO, JER NITKO NIJE "POBRAO SVU PAMET SVIJETA". PRIJATELJSKI POZDRAV SVIM FORUMOVCIMA DOBRE VOLJE MA GDJE BILI!

  2. #2
    Problem
    Guest
    Cisto sumnjam da ce Neki ovdje nesto nauciti posto oni sve znaju, a takvi nikad nista ne nauce. Pogledaj samo koliko odgovora ima na postavljena
    <br>
    pitanja pa ce ti sve biti jasno. Tesko da ce netko iz njihovih bolesnih argumenata tipa &quot;Moj je brzi, bolji, jaci&quot; , ako i ima volje, nesto nauciti.

  3. #3
    DUBIČ
    Guest
    MA ZNAM, ALI IPAK, POLAŽEM NEKE NADE DA U OVOJ ZEMLJI POSTOJE I POJEDINCI KOJI RAZMISLJAJU SVOJIM MOZGOM I ZELE UZ KONSTRUKTIVNU POLEMIKU &quot;NEŠTO VIŠE&quot; NAUČITI, NEGO UZ ISKOMPLEKSIRANOST IDEJOM:&quot;ON MENE ZAHEBAVA,POKAZAT CU JA NJEMU STO JE UVREDA,PA IONAKO ME NE POZNA&quot;. ŠTO MOGU KADA SAM OPTIMIST!!!

  4. #4
    Heho
    Guest
    Bok!
    <br>
    Ja vozim Renault 5 iz 91 godina. I moj auto je najbolji na svijetu. Je moš mislit.
    <br>
    <br>
    Ljudi nažalost stavljaju prestiž ispred funkcionalnosti. Vrlo rado bih i ja sjeo u vozilo sa 100 ili više konjskih snaga, ali pitam se dali je to potrebno i zapravo koga ja s dobrim autom trebam fascinirati.
    <br>
    <br>
    Automobil mojh snova: 80 ks, TDi, dužina 3.80, širina 170, visina 165 cm.
    <br>
    <br>
    Dali takav postoji neznam, ali maštati valjda mogu.

  5. #5
    Marky
    Guest
    Pozdrav svim realistima!!!
    <br>
    Dečki ako je netko slučajno zainteresiran za onog Yugića uređenog za rally, ako ste čitali tamo pod &quot;prodajem auto&quot;, javite se još je ovaj tjedan doma. Prije par mjeseci sam kupio BMW-a 316i COMPACT. Nije loš, ali svakako nije niti najbolji, to je jasno.
    <br>
    Od japanskih ili korejskih auta uzeo bi možda MAZDU MX3 ili HONDU CRX novu.
    <br>
    Dajte mi samo recite gdje u ZG rade spojlere za BMW. Ovdje kod mene u Ivaniću tip nema oriđiđi kalup za 316.
    <br>
    Bio sam u Samoboru kod Gabreka ali on mi je malo preskup.

  6. #6
    sasa
    Guest
    Evo neka moja iskustva sa autima kojih sam/bio vlasnik.
    <br>
    <br>
    Honda Civic 1.6i (sada moj)- 115ks, 200000km - fenomenalna pouzdanost, malo troši za snagu koju ima, te ju je gušt voziti. Visoki ton na 6800 okretaja ti podiže razinu adrenalina (moram si kupiti jednog dana pravi VTEC).
    <br>
    <br>
    VW Passat 1.8T (tatin)- 150ks, 45000km, starog sam nagovorio da uzme to umjesto diesela...možda malo prevelik auto za moj ukus, no na autoputu je strašna stvar (220 km/h)...još samo da je malčice lakši pa da motor stvarno pokaže koliko može jer ovako je jedva po ubrzanju brži od mog Civica. No bez obzira na to, jako dobra vrijednost za novac. Nikakvih kvarova dosad osim greške na indikatoru temperature motora (zamijenjeno pod garancijom). I ne troši toliko puno ako se pazi.
    <br>
    <br>
    To su bili pozitivni primjeri...
    <br>
    <br>
    A sad negativni:
    <br>
    <br>
    Ford Taunus 1.6 - auto koji smo imali prije Honde, nije bio tako loš, ali vrlo osjetljiv i neizdržljiv, te je puno trošio - morali smo mijenjati karike - često je znao stati i pregrijavati, no nije to ništa prema autu koji slijedi...
    <br>
    <br>
    Ford Fiesta 1.8D - što reći o ovom autu nego da je to jednostavno smeće. Apsolutni drek. Lista kvarova je toliko dugačka da ju nema smisla nabrajati. Kada vozite ovaj auto, jasno vam je zašto amerikanci za Ford koriste kraticu
    <br>
    Fixed Or Repaired Daily (FORD)
    <br>
    <br>
    Još neki auti koje sam samo vozio, a ne bio i vlasnik:
    <br>
    <br>
    Ford Escord 1.4 - 75 ks - trom, spor, nikakav
    <br>
    <br>
    Opel Kadett 1.6 - 81ks - vrlo trom, mjenjač sa 4 brzine loše raspoređen ubija ionako slabo ubrzanje
    <br>
    <br>
    Mitshubishi Lancer 1.5 - 92ks, dosta sporiji od moga Civica, predugačak hod mjenjača, no ipak dobar auto
    <br>
    <br>
    Fiat Punto 1.1 55ks - može li sporije?
    <br>
    <br>
    Daihatsu Charade 1.0 55ks - 3 cilindra daju super zvuk, ali sporo u pm...
    <br>
    <br>
    Golf 1.6d 55ks - prvi auto koji sam ikad vozio, tek toliko da mogu reći da sam vozio Golfa
    <br>
    <br>
    Golf 1.6 75ks - ups, još jedan stari Golf - totalno neinspirativna vožnja da zaspiš

  7. #7
    Univerzalac
    Guest
    Pozdrav!
    <br>
    Malo je neobicno davati ocjene
    <br>
    o autima za koja nisi siguran da li ih poznajes.Glupo je reci za auto
    <br>
    od 50-80 KS da je trom, spor...
    <br>
    Kakvo bi to auto trebalo biti u tolikoj konjazi?Mozda da ima ubrzanje 3,5 sekunde do 100km/h!?
    <br>
    Sasa, gledaj da nastavis voziti auta sa
    <br>
    preko 100 KS, a ako se upustis ocijenjivati ih, pozeljno bi bilo da ta auta i poznas.

  8. #8
    Turbo
    Guest
    Samo cu reci PORSCHE TURBO 911

  9. #9
    Rade Veliki
    Guest
    pa ja sam nedavno dobio za 18 rodjendan BMW 325 novu liniu sa 200 ks to je reci makinja on uhvati stotku za 6 sec i potegne do 240 kmh ludo je
    mislim da je bmw zakon u autima
    stari mi se u mladosti imao 3 bmw a i to sva tri 2002 tipovi pa je kasnie vozio nekog fiata dva renaulta 5 a danas mater ima mercedesa 124 250 dizela nekad mi je bio pojam ali sada je spor uzasno ne mozes preticati a stari sada voza novu bubu 2.0 tdi 130 ks isto je makinja od auta 9sec 100 kmh 220 kmh max ali je stabilna gotovo kao BMW mozes svugdje sa 80 manje nspustaj inace sam iz hercegovine iz gruda
    sada se dvoumim koje felge staviti na BMW a a vozio sam jos dva auta njemacka takodjer jer su njihova auta zakon Audia A8 4.2 Quatro ludilo dirnes gas i eto te na 200 kmh na auto putu mi ga je kum prao 280 kmh ma prao mu je dusu
    i prijateljeva golfa tricu VR6 po snazi i brzini i ubrzaju je u rangu mog BMW a
    Eto toliko

  10. #10
    guga
    Guest
    Škoda, Octavija, crvena, unutra kombinacija crno-bijele kože, metalna ručica mjenjača, perforirane papučice, u 2. brzini do 120 km/h, konačna brzina preko 230, snaga 180 ks, oznaka na poklopcu prtljažnika RS.Ide bolesno dobro, košta samo 45,000 DEM i veća se guba ganjati u njoj nego u BMW-u ili Audiu!!! )

  11. #11
    ah
    Guest
    Rade Veliki! Zbog takvih balavaca kao ti koji voze auto od 200KS bilo bi dobro da se usvoji predloženi zakon kojim će vam biti ograničena snaga ili ćete morati voziti uz prisustvo vozača s iskustvom te koncentraciju alkohola u krvi 0,00 promila. Usput, iz tvog teksta da se zaključiti da si seljačina i to polupismena!

  12. #12
    Bobo
    Guest
    Haha, BMW 325 do 100 za 6 sec, gdje si to sanjao?? Ide do 100 za 7, sto ti smanjis sekundu i nesto vec je drugo. Meni je dobar golf GTI, posebno dvica, nju sam imao, bio je super auto. Inace, volio bih Subaru Impreza STI, ili Audi S6 Tiptronic, to su mi kao auti snova.

  13. #13
    devil_sa
    Guest
    zna li ko od vas gdje u zagrebu da nadjem K&N filtere???????????????

  14. #14
    devil_sa
    Guest
    Auto snova je TVR bilo koji mada cerbera bi ni najvise odgovarala nije pomodaska kao Ferari i Porsche a opet spada u super sport klasu.Trenutno imam Golf GTI 16v i sta drugo reci nego da je institucija.Prije njega Golf GT odlican auto 90 godina a za 3g. koliko sam ga ja vozio nikad nije stao niti me iznevjerio.Sto se tice Radeta nemisli li da izgleda malo glupo u novom BMW golobrad i pun sebe.Ja bih se glupo osjecao da vozim auto od 100 000DM i da znaju svi da nema niti 1000DM mojih.SMIJESNO.GTI FOREVER.

  15. #15
    dorfmeister
    Guest
    sto se nijemaca tice BMW je jedini koji vrijedi novce.meca je za starce pa to ne brojim, a VW za prevozit gnoj."munju" ne bi komentirao.
    neces vjerovat al talijani (posebno Alfa) nude vise sportive od BMW-a za puno manje love.

  16. #16
    miro II
    Guest
    za 21.rodendan sam dobio X5 4,4(stari me natjerao zbog sigurnosti).odlicna kola ali nije to to.jos uvijek vise uzivam jurit u starom M3 sa 321 ks.najbolji auto sto sam vozio 2 mjeseca je bio AUDI RS4 karavan.pozdrav svima

  17. #17
    OSAMA BIN LADEN
    Guest
    miro,ako se sjecas proslog ljeta,oderao sam tvoj m3 sa cliom 2.0 na cesti od paga prema novalji.××××s tvoj m3 kad te na kisi moze oderat clio........

  18. #18
    Rade Veliki
    Guest
    moja kola kostaju s opremom 82 iljade orlica,a ne 100.pola sam ustedija radec u cacinoj firmi.vi kilavi zagorci ste samo ljubomorni na uspjesne i vridne hercegovce

  19. #19
    Rade Veliki
    Guest
    zasto neko odgovara umjesto mene i sluzi se mojim svetim imenom?

  20. #20
    Rade Veliki
    Guest
    hm to bi i ja htio znati tko je napisao dva zadnja posta je lažov to sto mi starci imaju love nisam ja kriv oni su rekli izaberi pa sam izabrao a ko to kaže da ww ne valja ja mislim da valja ispricavam se zbog netocnih podataka ali ja sam nov u tome mislim autima pogotovo sportskim jos ni svoga nisam da valja upoznao
    eto toliko

  21. #21
    Rade Veliki
    Guest
    i jos sam zaboravio rec da sam ja naj laf i da moj BMW je brz ko munja sam i to zaboravio rec,i jos,i jos......sta sam jos zaboravio?

    ne znam,lupetam,a tu me svi imitiraju i koriste moje ime
    JA SAM JEDINI RADE VELIKI S BEMBUROM TRISTA DVECETIPET,I

    pozdrav svim clanovima vatrogasnog doma u ludbregu!!!pusa,decki

  22. #22
    mick
    Guest
    Jadan nebio jesi li vozio ista da nije njemacko.Probaj 300M,pa se javi

  23. #23
    mick
    Guest
    Njemci imaju vrhunska kola ali su u nas precijenjena.Fali im dusa,sto se moze nabaviti samo u italiji ili u engleskoj
    mozda i francuskoj.Svedska auta su po stilu slična njemcima dok su ameri posebna priča...

  24. #24
    krki
    Guest
    Slusajt vi. Njemacki auti su odlicni ,malo u nas pre cjenjeni ali ne zboravite Japanski su kvalitetniji. Moj naj drazi Njemacki aut je Mercedes 190 2.3 16v. 85 ga je bilo ludnica vozit ali zapamti Honda je sve naj naj. To je formula na cesti i za razliku od nekih njemaca ima dušu. Vozio sam i m3 ,a sad se zadovoljavam sa Merc. E 230 i hyundai coupe 2.0 16v - nije los malo mu fali snage ali zna razveselit i iznenadit druge. ima odlicne kocnice za razliku od nekih slicne snage. Zapamtite nema loseg auta.

  25. #25
    dragstar
    Guest
    O Japancima i Njemcima samo ovo.Susjed ima Nissan suny iz 1992. to je da nevjerujes koliko je taj auto zahrdjao u zadnjih godinu dana, a nije da ga ne cuva ,a i presao je tek 180000 km.Sa druge strane gledam , a i imao sam prije Golfa II(napravio sa njim 230000 km) , iz 1987.hrdje skoro da i nema i to uglavnom ako su bili udarani, pa ne bas najbolje sredjeni.(to je bio slucaj kod mog bivseg).A o cijenama potrosnih dijelova da ne govorim, Japanci su tu preskupi.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •