Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 139

Tema: Do kad će nas maltretirat ZAGREBAČKE CESTE

  1. #1
    Mario Haas
    Guest
    Sinoć mi je pukao film. Zgedžio sam grabu u lijevoj traci zelenog vala, kod HNK.

    Povrh svih rupetina, graba, potrganih i propalih šahtova, hupsera, pukotina koje svakodnevno izbjegavam dogodi mi se usrana rupetina.

    Pa je*emu mater do kad ćete nas je*at s vašim neradom, pi*ka li vam materina.

    Zeleni valovi, palmotićeva, gundulićeva, mažuranac, vukovarska, novi zagreb da ne govorim. Je*em vam mater smrdljivu da vam je*em do kad ćete nas je*at u glavu. Za koji ku*ac plaćamo 18% prireza šu*ci jedni posrani, da bismo uništavali aute i živce zbog vašeg nerada i nesposobnosti.

    Tko je glavni u ovom je*enom gradu da ih sve stera u krasni ku*ac, zajedno samnom i još 200.000 vozača i da stavi u Zagrebačke Ceste nekog ko zna, hoće i može radit svoj posao?

    PUNA MI VAS JE KAPA, PROKLETE ××××DŽIJE.


    <br><hr>

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Ja sam si bio s×××× naplatak zbog tih idiota pred jedno godinu dana. Nesjećam se koja ulica, ali nije bilo poklopca od šahta i upo sam kotačem u rupu. Posljedice nemoram ni spominjat. "A nisu oni odgovorni." Pa vas ja pitam tko jest?

  3. #3
    širokobriježanin
    Guest
    Slažem se sa svakom tvojom riječju! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    E da, i nije to samo slučaj Zagrebačkih cesta, nego cjele Hrvatske.

  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Ovo šta si napisao Mario još si dobrano uljepšao, zapravo u stvarnosti je puno, puno gore.

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Da. Birao sam riječi, ne bi li administrator ipak ostavio thread da malo sazrije.

    Ovo su je*eni kozji putevi a ne ceste. Bitno je da džipovi imaju personalizirane tablice, pi*ka im materina.

  7. #7
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Ceste su kriminalno loše.

  8. #8
    Biciklist
    Guest

    to Haas majstore slažem se s tobom !!!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  9. #9
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    SADA ČU VAM JA ISPRIČATI.

    NEĆETE VJEROVATI, NO MENI JE PUKAO PLAVI GT TURBO PO POLA NA RUPI.

    AUTO JE BIO SPUŠTEN I TVRD, NO ZAMISLITE KAKVA JE TO GRABETINA KOD VESLAČKOG SAVEZA BILA.

    SUMA JE BILA:HAUBA IZAŠLA IZ CENTRA, RAZBIJENA MAGLENKA, POTRGANI PREDNJI SPOJLER KOMPLETNO, CIJELI PREDNJI KRAJ DOBIO LUFTOVE(IZMEĐU ŽMIGAVCA I MASKE MOGAO SI PRST GURNUTI), ŠTOK VRATA JE UŠAO U ZADNJE STAKLO, RUPA IZMEĐU ŠTOKA I KROVA DA GURNEŠ POLA DLANA UNUTRA I KROV POPIGAN NA CRTU, JASNO POKAZUJUĆI GDJE JE AUTO PUKAO.

    NO TO JE GOLI ×××××, POŠTO SE O.Z. CHRONO CIJELI POPIGAO, NAJEBAO KRAJNIK I GUMA PRETRPILA TAKAV UDARAC DA JE BILA ZA BACITI.

    ETO FORUMAŠI, AUTO SAM PRODAO I NITKO MI NE MOŽE REĆI OD VAS DA JE DOŽIVIO GORE ××××××.

    U ××××× I MRTVE CESTE.

    NAKON TOGA SAM SLOŽIO OVAJ GTT I REKAO DA ĆE BITI SERIJSKI OVJES ZBOG CESTA, NO NE MOGU JA SVOJ VOZAČKI GUŠT UBITI ZBOG OVE JADNE ZEMLJE...

    MRZIM OVE CESTE.


  10. #10
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    PODSJEĆAM DA JE U AUTO CURILA VODA KROZ ŠTOK I DA JE IŠAO KAO KRAVA PO CESTI.


  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621

  12. #12
    Kas
    Guest
    UŽAS Pocket. Užas. Nekad znam popizdit i poludim. Izgubim volju za vožnju. Inače se fakat volim vozit, ali u zadnje vrijeme ne. Nemam živaca. Ubijaju me rupe i sva ostala ×××××× po cestama. Gužve, zastoji, čekanja, vozači kojima ne bih dao da voze kolica po dučanu. UŽAS!! Rupa na rupi.
    Kako ih nije sram kad dođe neka faca iz Europe, pa ga drovezu na gornji grad. Ona Mesnička je žalost.
    Nemam riječi.
    Jel plavi bio truljav pa je puko, ili .......

  13. #13
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pocket , ovo ne daj Bože da pročita kupac tvoje plave petice.

  14. #14
    Kas
    Guest
    Sad mu je kasno.

  15. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Zaboravili ste sje**ne ležeće policajce. Taman se zaletiš, kad ispred tebe se na cesti nađe ležeći policajac. Jednom sam sa 120 prešo preko njega, mislio sam da će mi mulde probit prednji poklopac!

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    Sva sreća da ne živim u ZG-u(još). Fakat su ceste katastrofalne.<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  17. #17
    T-IE
    Guest
    U 7 mj. kad sam išao na Grobnik na utrke naletio sam sa 110km/h na raskopani kanal na cesti dubok sigurno 10-ak cm ako ne i bolje. Uništio sam obadve gume prednjih amortizera i prednje gume.

  18. #18
    T-IE
    Guest
    ...da ne pričam o psihičkoj traumi...

  19. #19
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    ZNAM DEČKI.
    JA SAM SE RASPLAKAO.MAJKE MI.
    PLAKAO SAM PUNIH POLA SATA.

    OČITO JE ON BIO MALO TRUL, IPAK JE TO STARI AUTO.NO, ZAMISLITE UDARAC KAKAV JE TO BIO...AUTO TREBA BITI ××××NO TRUL DA NEŠTO PUKNE...


  20. #20
    širokobriježanin
    Guest
    S kolko si naletio?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  21. #21
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    OKO 60 km/h.


  22. #22
    Kas
    Guest
    Znam kako ti je. Ja poludim kad naletim na šaht. Fakat se nevolim vozit kao nekad. Nemaš gdje. Neki dan sam bio na sljemenu, dobra cesta, i malo sam se guštao. Zapalile su mi se kočnice, ali nema veze.
    Novi Brembo diskovi, i OMP pločice. Toliko o Interceptorovom sranju da dobre pločice rješavaju stvar.



    INTCP, NEMAŠ POJMA. sERONJA SI KAKVOG NEMA. 33 -OJKA IMA KATASTROFALNE KOČNICE. NA KANTI OD OPELA ASCONE IMAO SAM BOLJE 32424234 PUTA. Mogao sam se ganjati kako sam htjeo, i nikad se nisu zapalile. A Ascona je kao obiteljski auto, nije za ganjanje.

  23. #23
    Cezy unlog.
    Guest
    Sigurno je gadno,cim je DISCIPLINIRANI HERR HAASO,popizdio.

    Pocket,nemoj palit!!

  24. #24
    širokobriježanin
    Guest
    Mene ×××× to što kad su neki rdovi na cesti, nigdje nema ××××nih upozorenja, i ja sam danas sa nekih 90 naletio na neku rupetinu od cca. 10 cm, ko da sam se popeo na ××××ni rinzol. (ili rizol, kak se već kaže)
    Inače živim na presu Grada Zagreba, blizu stare karlovačke i baš na presu naše županije su ceste ganz nove, za popizdit...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  25. #25
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    JOJ, GLE KAS, BEZ UVREDE, 33-ojka je dobar auto za taj novac koji je zaista sitan za tu klasu, ALI TO JE DREK...

    IDEMO JA I TI PO ASTRU KAD KAPNE LOVA...



    I ONO ŠTO JE NAJGORE, CESTE SE NE POPRAVLJAJU, NIGDJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slične teme

  1. PONOS ZAGREBA
    By matuš_18 in forum Nogomet
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 05-03-2008, 14:25
  2. Biščan - PONOS ZAGREBA
    By amelia in forum Nogomet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-05-2005, 23:08
  3. ZIMA I HRVATSKE CESTE
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 12-01-2004, 09:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •