Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: E400 CDI ili Phaeton "V!0" TDI. Cijena ista!

  1. #1
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Cijena je ista, maximalna oprema.
    Kojeg biste uzeli???

  2. #2
    drugmirko
    Guest
    Audi A8

  3. #3
    pablo
    Guest
    pa dobro jesi ti normalan, pa A8 nije spomenut, ili odgovori(komentiraj) ili odj...

  4. #4
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Nejma tu A8!
    E klasa koja je za klasu manja od Phaetona a ima istu cijenu!
    Procitajte zadnji Auto Klub!

  5. #5
    drugmirko
    Guest
    Fetus, pardon Phaeton, i A8 su iz istog koncerna i nekako u istoj klasi. Čak se i cijenovno i motorno u nekim izvjedbama donekle pokrivaju. A8 je zbog tradicije modela i marke bolji (bar meni). U novu osmicu noga mi još nije ušla ali u Phaetona jest. U V6, tj. najslabijeg ali ta se kolica definitivno guraju u razred velikog Mercedesa S i A8. Sve u svemu, je me se dojmilo ali s nekakvim gorkim priokusom glorificiranog Pasata. Pa sad, radim li mu nepravdu ili ne. A svakako ga nebi usporedio s E klasom. To je bar razred niže. Zato A8!!

  6. #6
    442
    Guest
    Meni bi bio dosta E 400 CDI..a kontam da bi bolje drzao cijenu takoder. pheaton je vjerovatno bolji auto sveukupno al jednostavno mi je prevelik i pretezak.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Kaj nije Phaeton ona visoka klasa?

    Ja bih radije Mečavu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  8. #8
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pa pročitajte si danas u Jutarnjem kaj švabi misle o VW???

    GOVNO OD AUTA!!!!

    Samo mi je žao kaj , po njima , jedino veče govno od VW je Fiat

  9. #9
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Vama treba iskopat!
    Uzmite TEST JAHRBUCH i pogledajte kako pobjedjuje VW. Ma na svaki test ima 10 ili vise boda prednost.
    VW je prica za sebe, Phaeton takodjer, ja bih uzeo Phaetona i ne bih mislio ni o A8, ni o S, ni o LS ali niti o 7.
    Dakle zivio kralj, VOLKSWAGEN!!!
    Najbolji automobili dolaze iz Toyote i Honde (mislim najkvalitetni) a posle dolazi VW. Pogledajte sta kazu HAK-ovci o VW. Najkvalitetni je VW.
    Takodje u AUTO BILD-u!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Richie-unlog.
    Guest
    Dom Dom pa ti si bar realan čovjek zar nisi skužio da se radi o slobodnoj interpretaciji jurarnjeg o ADAC-ovom ispitivanju kvalitete(ustvari radi se o pouzdanosti). Rezultati nisu ništa novo Japanci tu pobjeđuju već godinama.

  11. #11
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pa za japance fakat ništa novoga.Samo neznam gdje su Honda i Subaru.

    Ali je jedna , za švabe , bolna činjenica da im se auti jako kvare, i da su im cijene fakat prenapuhane.A njihovim stopama su krenuli i talijani, što će im se obiti u glavu kad tad.

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Phaeton.

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Phaeton.

  14. #14
    Bodoo
    Guest
    Phaeton.
    Jedina stvar koja ostaje na strani Mercedesa je imidz,ali u svemu ostalome je Phaeton bolji,pocevsi od motora,ponude prostora,udobnosti,kvalitete izrade,unutrasnjosti,udobnosti,sigurnost,itd. Opremljenost i performanse su im otprilike izjednacene! Uglavnom dobije se puno vise auta za iste novce,ali takvog auta u koji je VW ugradio krajnje dosege danasnje tehnologije i mislim da se ne isplati platiti mercedesov imidz tako skupo i prijeci zapravu u nizu klasu! Pogotovo mislim da se ne isplati kupiti ni S400CDI koji je evidentno skuplji od Phaetona. Al naravno ima ljudi koji ne misle tako,pa kupuju Mercedes,njihovo pravo!<br><hr>

  15. #15
    600
    Guest
    Iako mi nijedna marka nije posebno draga, radije bi uzeo Mecu.

  16. #16
    mara
    Guest
    Bodoo ovo si jako dobro rekao. ali vecina ljudi u Hr su snobovi-njima je najvaznije sta pise gore pa makar se taj auto raspadao. po nekim se statistikama audi manje kvari od mercedesa a audi je 20 000 eura jeftiniji. pa ja dodam jos tu lovu i od audija napravim maybach-audi nije nista losiji od bmw-a i mercedesa


    "Ali je jedna , za švabe , bolna činjenica da im se auti jako kvare, i da su im cijene fakat prenapuhane.A njihovim stopama su krenuli i talijani, što će im se obiti u glavu kad tad" --- dom dom i ti si u pravu. ako izuzmemo audi, bmw i mercedes- alfa je najskuplja u klasi i boli me djon za njene performanse taj auto ni izbliza ne vrijedi te novce. uostalom, dom-dom ti si najbolje opisao kakav je auto alfa

  17. #17
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Mara, tako je! Audi kazu da je kvalitetniji od Mece i mislim da Meca ima dobar imidz a kvaliteta je nesto drugo!

Slične teme

  1. VW Phaeton R60
    By R32 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 201
    Posljednji post: 03-07-2003, 22:45
  2. Dali S500,Phaeton,A8 ili 745???
    By LUKSUZNJAK!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 21-02-2003, 06:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •