Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: narodni auto za deblje novčanike

  1. #1
    drugmirko
    Guest
    ako će škodilak napravit ono što vidimo u "Nova Škoda Oktavija" temi, onda moraju njemačke gazde malo više.

    ovo bi se moralo ugurati negdje izmedju pasata i fetus.. pardon.. phaetona. ili drugim riječima: bugger of BMW 5. (they whish hehe..)


    <br><hr>

  2. #2
    Megane_SB
    Guest
    Bullshit....
    Wishfull thinking ...
    Mogli bi oni popušiti kapitalno sa takvim "izletima" u visoku klasu i podbadanjem onih koje nebi smjeli )

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Grozno

    Sad se svi idu isfuravat na Signuma, Vel Satisa i slićne boleščine.

    Šta, sad stvraaju novu klasu kompakti od 5 metara.

  4. #4
    drugmirko
    Guest
    Izgleda, da stvaraju. Osim ako ih prigoda s Fetusom, ovaj s Phaetonom ne privede pameti. Ali prije neki dan ulovio sam neku auto emisiju na jednom kanalu iz fatherlanda. Testirali su novog golfa. Sve o.k. ali usporedba nije bila s Peugeotom 307 ili Mazdom 3 nego s Audijem A3 i malim Mercedesom. pa sad ti zaključi tko se kud gura.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Ma čista kpija Signuma ili VelSatisa, a i ako bude išao na tržište, proteći će još barem dvije godine prije nego bu se mogao kupiti.

  6. #6
    drugmirko
    Guest

    A možda se BMW sprema uzvratit udarac ljudskom wagenu s monovolumenom za takozvane široke mase. Kao takvo nešto:



    Ili pak ima netko na internetu samo bujnu maštu i dobar render program. I to u oba slučaja .

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Kaj ja najbolje, Vel Satis se skoro ne prodaje kao uostalom ni ostali veliki Renaulti u prošlosti, a i Signum mi je upitan.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Ali ovaj bmw izgleda ××××no.

  9. #9
    Mario Haas
    Guest
    Meni izgledaju isto. Jedni su pokrali druge dok su ovi otišli gablat debeli bratwurst sa sauerkrautom..i jednu veliku točenu.

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    Al ima jedna stvar koju VW radi savršeno. Grafika "fasade" je odlična, kao i način na koji kod "viših" modela kotači "pune" blatobrane. Nijedna marka to ne radi tako dobro, čak ni Audi.

  11. #11
    cdti
    Guest
    pisalo je u auto blicu da VW namjerava proizvesti auto veci od passata kako bi popunio prazninu između passata i phaetona.ma oni su jadni,sta misle da ce ljudi prije kupit rastegnuti passat nego BMW ili merđu

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-01-2012, 03:18
  2. web auto
    By pack0575 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-01-2004, 16:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •