Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Nova Skoda Octavia

  1. #1
    442
    Guest
    Navodno prve official slike...o tehnici ni rijeci, al vjerovatno platforma golfa V s pripadajucim motorima(mozda bude i produzena platforma ko u tourana)

  2. #2
    piquet
    Guest
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
    past će mi cijena bolida. moram ga brzo baciti na tržište. )

  3. #3
    drugmirko
    Guest
    hehe 442, pretekao si me za tri minuta. nažalost na inostranim forumima prevladava mišljenje, da to nije buduća oktavija, nego photoshop render na osnovi citroeneovog C5. ruku na srce, podosta liči. bar ona gornja verzija.

  4. #4
    442
    Guest
    I meni se cini da je ovo photoshopirani C5...al neka, nikad se ne zna.
    Meni cisto izgleda OK. Nema vise onoga jel to passat ili superb il octavia. To mi se svida. Samo da cijene ne odu u nebesa, to bi im mogla bit velika greska

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Odnapred mi vuče na Lanciu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Karavan mi nekako od iza baca na Renault. Ali bar više ne kopiraju ostale VW produkte.

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Kopija Lancie , od napred.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Kopija svega!

  9. #9
    drugmirko
    Guest
    internetom kruži i ova sličica. to bi već imalo više muda...


  10. #10
    C.MR
    Guest
    Ovo gore mi se čini ipak realnija opcija iako je to čista kombinacija C5 i Thessisa,ali svi kopiraju pa zašto ne i škodilak.

  11. #11
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Prednji dizajn dolazi iz Roomstera ali nista od tog dizajna!

  12. #12
    drugmirko
    Guest
    evo sličice Octavije br.2. Moram priznat, da je blizu onog rendera iz prvog posta od 442


  13. #13
    Dr. Strangelove
    Guest
    jebate pa ovo je veličine Superba... a ne Octavie...

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Izgleda ko novi BMW-i odnapred.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    Tocno Girrari.
    Vidi alu felge. Iste kao i na Audiju A3

  16. #16
    drugmirko
    Guest

    evo još budućih škodilaka. možda će česi ovim (dobro, ne ovim. ovaj je od drva, gline i plastike)jurcati u wrc prvenstvu. ni ne izgleda tako slabo.




  17. #17
    T-IE
    Guest
    Octavija u Hrv. dolazi tek sredinom 2005.g.

    A Škoda se povlači sa rallyja. Nisu trebali ni predstavljat Fabiju za svega par utrka.

  18. #18
    drugmirko
    Guest
    ah da, zaboravih. ova drvena maketa predstavlja roomster wrc. možda će se time vratit.

  19. #19
    Cezy
    Guest
    Nema sporta bez love??

    Ubiti zao mi je,volio sam ono doba kad je bilo 7 tvornickih momcadi u wrc-u.

  20. #20
    dragstar
    Guest
    Naravno da su felge kao na A3, pa to jeste zapravo na bazi A3, tj.Golfa 5.Kao i Oktavija 1, A3.1 , Golf4!

  21. #21
    Bmw Touring
    Guest
    to sve stoji ali svi ti auti imaju drugacije felge.Ali ovaj ima tale kvale iste.Kao da su skinuli sa nekog A3

  22. #22
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Meni se svidja do daske, to jest novi Skoda design koji potpise M. Turak!

  23. #23
    Dankas
    Guest
    Ne izgleda loše. Mislim da će biti po cijeni između golfa V i novog Pasata.
    Nekak' mi se vidi i po dimenzijama.

    Stekao sam dojam da gazde u VW-u Škodu profiliraju više kao jeftinijeg Audija nego jeftinijeg VW-a. Na to upučuje i prića sa Superbom. Iako jako lići na Passata od njega je skuplji ali moram priznati malo i opremljeniji. Tako je to zapravo auto koji nije alternativa Passatu već Audiu A6.

    Čini mi se da će i nova Oktavia, ma u kojem obliku se na kraju pojavi, tako postai jeftiniji A4.

    Što drugi misle?

  24. #24
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Isto tako ali kao da sam negdje procitao da ce koristit produzenu platformu novog Golfa!

  25. #25
    drugmirko
    Guest
    Na forumu s kojeg sam skinuo sliku kažu, da je, pazi sad, ta sličica photoshop render fetus, pardon phaetona s vw štanda na salonu u frankfurtu il gdje već.

Slične teme

  1. Nova Skoda Fabia
    By Axl in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-06-2004, 07:49
  2. Skoda Octavia kraljica klase
    By Skoda TDI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-02-2003, 12:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •