Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Autom kroz naselje 149 km/sat

  1. #1
    VJEKOSLAV
    Guest
    POŽEGA - U Strossmayerovoj ulici u Velikoj kod Požege policijski je radar u prekoračenju brzine uhvatio 23-godišnjeg Veličanina, koji je "golfom IV" PŽ 906-AT kroz naselje upravljao149 km na sat. A dopuštena brzina je 50 km na sat. Vozač je odmah isključen iz prometa i oduzeta mu je vozača dozvola. Za takav je prekršaj predviđa kaznu od 500 kuna, oduzimanje dozvole na tri mjeseca i tri negativna boda.

    I sta sad reci na takve ××××××,komentari??

    ja bi mu trajno oduzel vozaču,e da je to u italiji,francuskoj...nebi taj više bio vani,mislim da bi gledao sunce na kocke

  2. #2
    Biciklist
    Guest

    strašno pa taj fakat ni normalan<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  3. #3
    Mario Haas
    Guest
    Pa kaj onda, žurilo se dečku na čvenk. Dečko ima dobar auto, sigurno i vozačkog znanja pa je malo stisnuo po plinu. Osim toga, kaj ako neko izleti na cestu pa već i mala djeca znaju da se mora gledati lijevo, pa desno i onda opet lijevo prije nego se ide prelaziti.
    Btw, golf ima strašne kočnice, hrpu airbagova i leži abnormalno, prema tome čovjek se može voziti kako hoće.







  4. #4
    Biciklist
    Guest

    koji je ovo auto ???<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  5. #5
    Mario Haas
    Guest
    Zar je važno?!


  6. #6
    Cezy unlog.
    Guest
    Ma gamad,to treba tuc sve.Ajde neka se u Svici proba vozit 150kmh kroz naselje.

  7. #7
    Mario Haas
    Guest
    Kroz naselje se 150 jedino smije voziti Niko Pulić.

  8. #8
    Ed Hunter
    Guest
    Je, fakat. Kolko mu je ono trebalo od Dubrovnika do Zagreba. 3-4 sata? Ne sjećam se više, ali bila je neka suluda brojka. I još se nije vozil više od 150 km/h (jedino kaj mu prosjek nije puno slabiji )

  9. #9
    Rossonero
    Guest
    Vrijeme radnje pretprosli petak, mjesto radnje podravska magistrala, crveni allroad 2.5tdi ck rege... u naselja i s preko 150. I debelo preko. Pratio sam ga negdje izvan Slatine, ali kad je uletio u selo istom brzinom i ne trza reko "vrag je salu zel". I ode on, a ja 10% iznad ogranicenja.

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Na tu foru valjda neki s foruma ostvaruju suluda prolazna vremena tipa Virovitica-Kvatrić 50 min.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  11. #11
    Fresh
    Guest
    S tim da zadnjih 20 min bježi od murije, pa zato i ostvari tak dobar prosjek.

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Ja bi išao u Viroviticu provjerit prolazna vremena al prvo moram zbarit Tanju Tušek.

  13. #13
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Meni odostraga izgleda ko Smart

  14. #14
    Brock
    Guest
    Vidiš da ima 5 vrata...

  15. #15
    Fresh
    Guest
    Ja bi rekao ta je nekakav terenac ili SUV, prema detalju prednjeg desnog blatobrana

  16. #16
    Fresh
    Guest
    Zajeb, nije terenac, evo slike možda pomogne, pretpostvaljam da je to isti auto






  17. #17
    Fresh
    Guest


    Car:
    2002 Honda Accord

    Description:
    Car loaded with 6 teenagers was speeding in the early morning when driver lost control. Unbelievably, 5 of the teenagers survived, hough they were all seriously hurt. The driver was killed.

    Location:
    Vancouver, Canada

  18. #18
    _Stevo
    Guest
    Brijem da je ono sivo Hyundai Pony.<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  19. #19
    Dr. Strangelove
    Guest
    to je neki japanac ili koreanac...

  20. #20
    Vž-156
    Guest
    Dečki to vam je smart!

  21. #21
    Ed Hunter
    Guest
    Ma nije smart. I na slici od Maria i od Fresha je isti auto, samo je slikan iz drugog kuta. Pogledaj mu kotače (to je jedino kaj moreš raspoznati). Ajd i boja.
    Mislim da je to neki kosooki, ali neki kojih bas nema kod nas.

  22. #22
    MHaas odlog.
    Guest
    Uglavnom, gadno.

  23. #23
    mc
    Guest
    Smart nije sigurno. Moze biti jedino Dumb... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    Bmw Touring
    Guest
    da je ovoga sa Golfom uvatilo u Francuskoj(malo san se raspita) platija bi 4500 eura kazne,vozacka bi mu bila oduzeta na max.3 godine i letija bi odma minimalno 2 a max 6 miseci u zatvor.
    kako sepra kaze Bog blagoslovija onoga ko je izmislija balkan )

  25. #25
    Cezy
    Guest
    Treba naci neku sredinu,evo ja sam sad sa ovim sekschen kontrolom,totalno kastriran.To opet nije dobro,super je kaj moja nova pila stoji na mjestu pa me ne svrbi toliko.

Slične teme

  1. Autom kroz Europu
    By 101 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-04-2003, 07:32
  2. Prolazak kroz crveno
    By E-type in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-03-2003, 10:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •