Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 75

Tema: Novi A8 6.0 W12

  1. #1
    442
    Guest

    450 konja....
    0-100 5,2 s
    0-200 17,4 s ) ) )
    Auto je fenomenalan...performanse su na razini M3

  2. #2
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Da ih se stavi na stazu, vjeruj mi da bi te performanse jakoooo brzo isparile...

    ) ) )

  3. #3
    442
    Guest
    Pa ne mislis da bi itko sa malo razuma u glavi isao usporedivat ta dva auta na stazi. Ono gore se odnosilo na ubrzanja...iako, ima iznimaka...stari cl55 AMG (sa 367 ks) je samo 0,8 sec sporiji od BMW-a M5 na Nurburgringu....a znacajno je tezi i slabiji )

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Uf, ja bi jednoga.

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    ja bi 4.0 TDI

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    ja bi ovoga

  7. #7
    Bmw Touring
    Guest
    ko ce to nahranit? bankrotira bi za misec dana )

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Ak imaš love uopće kupit taj auto, onda ćeš imat i za račune! )

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    ta ti stoji

  10. #10
    alfa099
    Guest
    ...ja bi ×××× Renatu Sopek, al bi isto bankrotirao...

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    )

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    ) ) ) )

  13. #13
    Mario Haas
    Guest

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    Ja sam stari Audi & Renata fan.

  15. #15
    D0mi
    Guest
    Ok je Audi ali ipak ja bi radje za te pare uzeo S600. Nije da volim ovakve aute, ali ipak mislim da kad je rijec o snazi i performansama, Mecka je tu ipak car.

  16. #16
    442
    Guest
    Mecka jest trenutno top klase(500 ks), al ovo nije ni S ni RS 8...dakle, slijedi jos snage... )

  17. #17
    Bodoo
    Guest
    tesko da se moze govoriti o nekim bitnim razlikama u performasama u autima takve snage i klase! To nema nikakvog smisla,jer je na normalnoj cesti ionako nemoguce iskoristiti sav potencijal takvih motora,a maximalne brzine su im jednako ogranicene! Zbog quattro pogona audi je u jasnoj prednosti i on u svim uvjetima moze prenijeti vise snage na podlogu! Najjaci audi u kojem sam se vozio je bio A6 4.2 sa 300 ks i to je mrcina od auta,a kamoli ovaj 6.0! Ovaj sa 300ks je isto imao itekakav 'visak snage',pa prema tome motori snage preko 400-tinjak ks u toj klasi su zapravo samo stvar prestiza,a kupac ce ionako izabrati marku koja mu se vise svida i sigurno nece gledati na desetinke i stotinke ili na par konja viska!<br><hr>

  18. #18
    POLOVNJAČA
    Guest
    pametno zbori ...<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  19. #19
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Iskreno, bez uvrede, ne vidim smisao toliko snažnog motora u automobilu te klase.

    Za takve automobile su idealno turbodizelaši od 3 i 4 litre obujma.

    Vraški idu, a malo troše.

    Ovo je suludo.Toliko konja i bolesni trošak benge.

    Ako netko misli suprotno, molio bih da se argumentira.


  20. #20
    POLOVNJAČA
    Guest
    Pocket , to Bodoo i govori , i ja mislin da je proizvodnja ovih auta samo stvar prestiža ( isto ka i SUV-ovi , džipovi ,... ) auto mi nema smisla toliko nabrijan . Ma di će ga vozit , možda iz Zadra do Senja ???
    Glupost . I još sa blokadom ??? Za k....c i takav tantobilić ...
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  21. #21
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    POLE, o tome ja pričam.

    Auto za kompleksaše.

  22. #22
    166
    Guest
    Pa takva auta se i prave za one koji ih mogu hraniti(mogu i ja ali samo jedan pun )i koji imaju love da osiguraju auto od 6.0.A to su menadjeri,direktori,loto dobitnici i ostali lovatori.Ja uopste ne zalim za takvim autom,pa zasto i bi kad se u mom jako lijepo vozim i prelazim oko 800 km sa jednim rezervoarom "benzina".A i dostizem brzinu do 240 km/h 10 manje nego taj Audi sa 400 ks.

  23. #23
    Fresh
    Guest
    Kao i sve gdje lovatori troše lovu. Kad već mora plačati porez onda ga plati na način da si ubode ovakvu zvjer, ili neku gliserčinu od xy metara, sve stavi pod troškove firme i boli ga jedna stvar koliko dođe rega, kolika mu je potrošnja i slične sitnice.

  24. #24
    Rossonero
    Guest
    Ima nesto u tome Fresh.

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Lepa kola.

    Ali negdje sam pročitao da će VAG def. odustat od W motora i neizravno priznat da se radilo o promašaju.

Slične teme

  1. Novi A3
    By INTCP log dead in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 179
    Posljednji post: 11-02-2003, 14:14
  2. Novi M3 E30
    By sepra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-01-2003, 23:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •