Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 101

Tema: The Blue Beast

  1. #1
    _Stevo
    Guest
    Eto, a ujutro sam dobil sliku
    Šule ako si za, idući vikend na Pili. Znači za dva tjedna. Iako bi ja mogo idući tjedan skoknut do ZG-a.
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    Hm, da. Mogo sam i sliku prikeljit.
    Štaš...

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  3. #3
    Mario Haas
    Guest
    Lijepo si ga oprao Šule. Podsjećaš me na mene.

  4. #4
    Biciklist
    Guest

    lepo lepo
    sad moraš maknuti mazdin znak ispod nicka<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Crvenim se.

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Ajde ajde sve je to za ljude.

  7. #7
    _Stevo
    Guest
    E ima pravo ovaj za znak. Idem nać negdi čupavca ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Šule, zavidim ti.

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Boja je mrakaca,opcenito ispod crte mrak pila.

  10. #10
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    ŠULE, prekrasno.

  11. #11
    Biciklist
    Guest

    di su prednje rege vrag te jebli <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  12. #12
    Brock
    Guest

  13. #13
    Fresh
    Guest
    A tako izgleda od napred, ja obično vidim samo guzicu kad se šverca po pruzi i ubacuje se ispred poštenog svijeta.

  14. #14
    Brock
    Guest
    ) ) )

  15. #15
    OS PUNTO
    Guest
    Opaka pila.Nijedan Renault me nezadivljuje trenutno kao Clio Sport.

  16. #16
    Ed Hunter
    Guest
    Kaj to je baš Šuletov?
    Opako izgleda.

  17. #17
    ŠULE
    Guest
    Onako neobavezno.
    Kromirati ili ne ovu rešetku dole????

  18. #18
    _Stevo
    Guest
    Ne. Šule kad će slika 4-vorke <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  19. #19
    OS PUNTO
    Guest
    Probaj si u Photoshopu ili Corelu kromirati pa ces najbolje vidjeti.Ja sam si tako prije kupnje felgi namontirao par modela i pomogao si u odluci.

  20. #20
    ŠULE
    Guest
    Evo Stevo čekam je svaki čas.

  21. #21
    mc
    Guest
    Sule pila ti krasno izgleda pri danjem svjetlu - do sada sam je samo po noci vidio.
    Meni se cini da ti taj krom ne bi bio dobar potez. Probaj s photoshopom...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Vidim da vas nije zaintrigirala tema Uvoz oldtimera, ali bi pristutne molimo da pogledaju te daju svoje mišljenje.

    Auti su skinuti sa autoscout24.de pa pretpostavljma da se nalaze u Europi.

    Znam da je uvoz i održavanje oldtimera rupa bez dna, ali da li bi u Hrvatskoj bilo moguće restaurirati aute prikazane na postovima, tj, da li ima dovoljno stručnih radionica i ljudi koji bi pripomogli u nekim detaljima.

    Gledajući prema fotografijama (tko zna kad su snimamne) auti djeluju pristojno.

    Zahvaljujem.

  23. #23
    _Stevo
    Guest
    Fresh eto ti oldtajmera
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  24. #24
    Fresh
    Guest
    E ××××ga Stevo ti se zajebavaš, a ja mislim ozbiljno.

    Duboko si me razočarao...

  25. #25
    Megane_SB
    Guest
    Kad smo već kod ove teme, danas sam malo probao The Blue beast (dodushe bila je The Red beast ), i moram priznati da je auto jeeeeben.
    Neznam za druge iz klase, niti želim da znam. Zaljubljen sam, a mislio sam da se to može samo jednom u životu.
    CS Rulez !!!!

Slične teme

  1. Blue Vision, Vision Plus, Premium...
    By Calubra fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-08-2004, 12:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •