Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Traktorom 120 km/h

  1. #1
    Biciklist
    Guest

    Francuski seljak silno se iznenadio kad je otvorio poštu i našao kaznu koja ga tereti da je traktorom vozio 120 u zoni gdje je bila ograničena na 110, objavili su mediji.
    Ja sam mislio da nema glupljih murjaka od naših, ali ... ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    he moj biciklist.mozda jesu glupi al nam ti u njih cile mile.
    Evo bas sad gledam vijesti i prikazuju kako je uvatilo jednog Engleza na autoputu u M3-ici da je vozija 246 km/h.
    Sudjenje mu je bilo isti dan i kazna od 4500 eura i 2 miseca zatvora.

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Tunirani traktor Zetor turbo sa turbo punjačem, modificiranim bregastima, skraćenim prijenosnim omjerima, NOS-sistemom, ojačana radilica....

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    nam=nema

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Kazna ga neće puno oštetit, ali zatvor...

  6. #6
    POLOVNJAČA
    Guest
    a tamo se može doškolovat za razna zanimanja koja nisu naodmet u budućnosti ...

    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  7. #7
    Bmw Touring
    Guest
    ja san se cudija 10 minuti.jebate nije nikog ubija, nije nikog udrija samo je brzo vozija.I odma dva miseca.nemozes virovat.Nemos vise ni vozit normalno u ovoj Francuskoj.Cak su uveli da nema vise i tolerancije.prije ti se toleriralo 10 km/h na autoputu i 5 km/h u gradu a sad ni toga nema.Ako je ogranicenje 50 a ti prosa sa 51 odma ti opice kaznu.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622

    A, kaj je sa pogreškom radara?

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    jebate svako malo san na putu i pocinjem sve vise trtat jer koliko san da u ove 2 godine za kazne moga san kupit neki dobar polovnjak

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    ma ××××× nema vise pogreske.sad su stavili po ciloj Francuskoj nove flash automatske radare.mos se slikat ako te s××××

  11. #11
    POLOVNJAČA
    Guest
    Bmw , ti se ne tribaš brinit , ti ganjaš bendžole , a ne tamo neke traktore ili kombajne ...

    ) ) ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    )

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    ) ) )

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    jebate cudim se ovome.Prije par miseci neki je debil Bmw-om vozija 120 kroz grad i pogazija dvoje mladih na mrtvo i dalo mu 6 miseci zatvora.Ovaj nista nije ucinija nego samo vozija brzo i odma 2 miseca.Zalosno

  15. #15
    širokobriježanin
    Guest
    Ma u Engleskoj je najjače, ne znam dal je koji radar ostao, sve su ih polupali!!! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    nisu jedini.Ovi su najjaci ode.Pucali su u njih al odma sutradan ovi poprave.I tako po nekoliko puta dok ih nisu uvatili i nalozili im kazne

  17. #17
    sepra
    Guest
    Da ali Englezi su poznati po svojim nevjerojatno rigoroznim kaznama.

    Hvala ti Bože kaj si izmislio Balkan.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  18. #18
    Brock
    Guest
    )

  19. #19
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  20. #20
    Bmw Touring
    Guest

  21. #21
    drugmirko
    Guest
    ajde traktorom, to bi mogao svatko. čekajte dok je netko ne zapali kombajnom...

  22. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Jučer sam oborio rekord na motokultivatoru i mješalici. Prvi je išao 160 km/h, a mješalica nizbrdo 110 km/h! Pa sad vi nekaj recite, možemo se naći na streetrace-u. )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •