Stranica 3 od 20 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 491

Tema: Čip-tuning

  1. #51
    Jozzo
    Guest
    Vozim vec drugu Octaviu TDi(90 KS u originalu). U obje sam ugradio drugi chip (prijatelj ih uvozi), auto ima 115 KS, puno je elasticniji, trosi manje nego originalna a vuce bolje od standardne sa 110 Ks. Prema tome, za mene nema dileme.

  2. #52
    ?
    Guest
    Tako i vozim, dok je hladan tj dok je ulje hladno vozim ga izmađu 2 i 3 000 okr. Narvno da bi stavio bolje ulje i češće bi mjenjao. Al me zanima dal motor mora bit u top formi, da troši minimalno ulja itd. Meni troši litru na tisuću pa me malo strah stavljat čip. Možda je bolje da ga otvorim i to rješim pa onda čip.

  3. #53
    ?
    Guest
    A šta kažete jeli mora ići i remus uz K&N filter. Dali ću dobiti šta snage ako stavim samo filter???

  4. #54
    dragstar
    Guest
    Negdje sam u njemackim casopisima citao da tamosnji tuneri pristaju na chip tuning uglavno na TDI motorima do 100000 km, a da je razlog to da je bitno po kasniji zivotni vijek motora da su dizne za ubrizgavanje goriva jos nove i u redu.Dakle, po meni bi se chip tuning mogao uraditi i na starijem motoru, uz promjenu brizgaljki.

  5. #55
    ?
    Guest
    Ja govorim o benzincu a ne o dizlaču.

  6. #56
    bullit
    Guest
    Moze se ugraditi i u stari i potroseni motor. Naravno, rezultati nece biti onako dobri kao kod novijeg, i sigurno da je bolje to srediti (generalku) prije bilo kakvog tuninga. Kad se motor razradi, e onda je pravo vrijeme.

  7. #57
    Mazda
    Guest
    Kaži mi "Jozzo" ako nije tajna koje je marke taj ČIP, koliko košta, koliko km si dobil garanciju na njega??. Jeste li mjerili snagu na "stolu" kad znaš da ima 115 ks, te koliko ima Nm i pri kolko okretaja??. Dali ti motor sada više dimi kad imaš puni gas?...

  8. #58
    Mazda
    Guest
    zaboravim pitati kolko ti manje troši???...

  9. #59
    Jozzo
    Guest
    Kad vec pitas, chip je Superchips (engleski),cijena je bila negdje oko 6000 kn (sa PDV-om). Mjerili smo u Ivanicu, na pravim valjcima, imam sve crno na bijelo. Garancija je bila godinu dana, to je vec proslo, i auto ne dimi, zato jer se mijenjaju oba chipa (i za motor, i za turbo)pa smjesa ostaje u idealnom omjeru, bez viska goriva i kod punog gasa. To nije "speed buster" modul, to sam vidio kod frenda, stvarno je auto dimio ko lokomotiva, nego prava izmjena chipova, i auto radi bez greske...

  10. #60
    Jozzo
    Guest
    Trosi oko pola litre manje u gradu. Izmjereno je 281.5 Nm okretnog momenta.

  11. #61
    Mazda
    Guest
    Baš ti hvala!

  12. #62
    Jozzo
    Guest
    Nadam se da necu raditi u subotu kad je susret na Micevcu,pa da probate djir sa dieselkom karavan.

  13. #63
    prodrive
    Guest
    Vozio sam Imprezu Trubo, standardnu i s modificiranom elektronikom. Dan i noc, ukratko...

  14. #64
    Mazda
    Guest
    Molim da mi "Jozzo" ili "bullit" (ili bilo tko se razumije) odgovore; imate li iskustva sa Mazdom 323 F ditd 100ks, naravno radi se o povečanju snage motora pomoču ČIPA!?. Koliko se dobije ks, Nm, potrošnja???...

  15. #65
    AntiJozzoiliBullit
    Guest
    ...e pa sad mi je stvarno dosta...na što je spao ovaj forum kad su tatini sinovi počeli bezuvjetno vjerovati svemu što onaj (mafi)jozo i ono topovsko đule - bullit sve ne napričaju...i dok bi se bullitu još imogla odat počast što jadan kopa po raznim medijima i novinama (umijesto da živi život)nebi li odgovorio na još jedan upit i tako povećao svoj kredibilitet, ovaj jozo naklapa o onome što je čuo i misli da je vidio. Bulit, bulite, jabuko zelena..pa daj malo razmisli i proanaliziraj tolike podatke kojima...recimo barataš (moš mislit)..ako si to več negdje pročitao pa razmisli da nije sve uvijek crno bijelo. Kako možeš čovjeku tvrdit da se nabrijanim motorima (pričamo o promijenjenim parametrima rada motora novim Chipom, koji nije proizvod samo tvornice Superchips, već vlastiti proizvod svakog etabliranog Tunera...Alpine, Brabus, Amg, Rally Art, Senni...) takovim zahvatom potrošnja smanji. Zar zaista misliš da je stvar generalizirana. Pa svima je jasno zašto se u nekim slučajevima potrošnja smanjuje kod povećanja snage, ali to se odnosi samo na vozila sa teškom karoserijom kod kojih snaga motora nije dostatna za njihovo optimalno pokretanje, te se mora dodavati više gasa, pa sukladno tome raste i potrošnja. Ali ako uzmemo današnje moderne turbodizel-automobile niže srednje klase koji uz težine od cirka 1100-1400 kg posjeduju snagu od 100 i više KS...daljnim prilagođavanjem parametara motora tako da motor radi i pod većim pritiskom turbine može rezultirati samo večom potrošnjom..ne puno to nitko i ne tvrdi, ali ne i manjom. To bi se moglo tvrditi samo recimo na primjeru Velikih limuzina tipa A6 koji se u Belgiji može kupiti sa nejakim 2.4 dieselašem koji troši više goriva od recimo 2.5 litrenog turbodiesela, jer muku muči sa teškom i masivnom karoserijom koju treba pokrenuti. Tko stavi čip (na koji proizvođači automobila koji nisu toliko glupi, nedaju garanciju na rok na koji je predviđena za dati automobil) skraćuje vijek svog motora, povećava potrošnju...ali koga briga kad je u stanju oderat auto koji prije nije mogao zar ne???...ali koliko dugo.

  16. #66
    bullit
    Guest
    Stari moj Antijozzoibullit neznam cime se ti hranis, ali nije bas zdravo izgleda. Ono kaj sam rekao da se potrosnja kod TDi-ja i slicnih smanji, to je istina, provjereno, jer vec 6 godina slazem aute, i znam sto mi ljudi pricaju kojima sam to slozio, i imaju on-board kompove i mjere potrosnju. Nisam rekao da sad auto trosi pol manje nego inace, ali da se smanji, smanji se. Naravno da to ovisi i ko vozi, tj. tezini noge na gasu. Ali posto auto postane elasticniji, manje ga treba tiskati. Sto se tice trajnosti, vec sam se umorio od takvih kao ti, i ne da mi se ponavljati. A kolko ti znas o tome, dokaz je kad pricas da i Alpina i slicni imaju svoje chipove. Taman posla da sad svako otkriva toplu vodu. Samo sto oni to znaju pa koriste neku od provjerenih firmi, ali stavljaju svoje ime. I Gabrek ima svoje auspuhe....Samo sto te firme (Schnitzer, is sl.) znaju za to i ne pokusavaju otkriti toplu vodu , za razliku od tebe.

  17. #67
    Vucibatina
    Guest
    E ovako, nacitah se dobro svega ovoga i vidim da ovaj "metak dan za petak" zna dosta toga ALI, vjeciti skeptik kakav jesam tj zivot te nauci da budes:
    suhveli mi je sve to zajedno, malo "to good to be trough". znaci povecas broj konja i jacinu a smanjis potrosnju.
    hmmmmmmm, ne bih da vrijedjam ali cini mi se da je sve to muuuda pod bubrege.
    Ako nista drugo onda ce se motor sjebati prije.

    Sto bi reko moj net-friend "cccccccccccceeeeeeeeeeeeeeeee"

    P.S. malo pitanjce; a sto fabrika ne nudi te opcije sa original ugradnjom i da li se taj cip moze(preporuca) ugraditi i kod novog 2.5 mjeseca starog auta, recimo kod Girrere-Punto.kuanto kosta?

    pozdrav

  18. #68
    bullit
    Guest
    Vidim da ste se svi primili te potrosnje, i ne vjerujete. Ntiko ne pita za benzince i turbo benzince. Oni fakat trose vise nakon modifikacije, ali to nikog ne zanima. Boli me jel vjerujete ili ne, ja za razliku od vas imam dovoljno iskustva po tom pitanju.
    I samo jos za ANTIJOZZU... Bullit je lik iz istoimenog (vrlo poznatog, zbog auta) filma a ne "topovsko djule" (bullet bi bio inace metak, konju nepismeni), ali naravno, to ti nikad neces doznati.

  19. #69
    Stevo_
    Guest
    Bravo Bullit !!!
    ocito ti se svidio onaj mustang kad imas ovakav nick?

  20. #70
    Girrari
    Guest
    Daj mi Bullit pošalji svoj mail na Girrari@hotmail.com! Trebam te nekaj pitati, a možemo se dogovoriti za kavu kad buš imao vremena. Javi i Alfi××× (ili ću mu ja), pa neka i on dođe ak' će stići!
    Naravno, ja plačam kavu.

  21. #71
    Girrari
    Guest
    A ti Vucibatino pokušaj zapamtiti, GIRRARI, a ne Girrera.

    Nadimak je izvedenica od Ferrari, a ne od recimo, Gilera!

  22. #72
    AntiBuljit
    Guest
    ...Vidi ti "metka"..on brani svoje ime, a normalno da svatko ko se imalo zanima za auto-tematiku zna od kud i njemu i "Stevanu Mekvinu", pa po novom i stevanovom sinu (na promociji novog fordovog mustanga - specijalna edicija) taj glupi nadimak...reci mi samo od kud ti toliko volje i snage hvaliti i uzdizati sebe u nebo (ja imam dovoljno iskustva i znanja...ja ovo, ja ono...njemu su rekli da manje troši...o bože ču li ti ×××××× (nemoj se ljutit na izrazu, ionako si vjerojatno premlad za to, ali ×××ך brate previše)...njemu su rekli...pa volu nad volovima, kad neko pljune masnu lovu na novi auto i poslije još pljune na čip, šta misliš da če ti priznati da je ispao bedak...ili još bolje:" pa valjda ljudi imaju putne kompjutore"...e pa zatupljeni štreberu koji sjediš ispred tog kompjutora i prodaješ jadnim i neukim ljudima zlato pod olovo, znaj da sam kao auto-novinar izvozao tridesetak novih automobila sa putnim kompjutorom i svi lažu ko crna zemlja.

    Drugo....Zar stvarno vjeruješ da je taj "Superchips" prvi izmislio patent za modificiranu elektroniku rada motora....provjereni su europski, američki i japanski tjuneri duge tradicije nabrijavanja automobila, a od kojih sam neke več i spomenuo, od same pojave elektronski kontroliranog ubrizgavanja goriva več imali svoje čipove za nadogradnju i poboljšanje iskoristivosti svih radnih parametara motora....a taj superchips je tada još prodavao Čipičips...e tuko nad tukama..budi sretan da su ti ljudi do sada vjerovali u sve ×××××ךtine koje si stručno zamotao u pregršt nepotrebnih podataka i brojeva i bolje šuti, jer meni oči nemaš čime mazati...naklapaš samo prazne stvari....a vi ostali tudumi koji ga slušate i plačate mu kave samo dajte...tak vam i treba, ionako vjerojatno nemate prijatelja pa vam treba društvo! )

  23. #73
    Isuse
    Guest
    Ovom gore, nepismenom konju, polupismenom idiotu, vidio sam svakojake debile u životu, ali čovjeće ti si specijalac, DAJ KONAČNO OD×××× SA OVOG FORUMA I IDI TAMO PO BOSNI PREVOZI GNOJ I PRAZNI SEPTIČKE JAME SA SVOJIM GOLF KORITOM 1.6 D

    Ti si lud totalno. PA KOJI ××××× hočeš ??? Što ti želiš čuti konjino ××××× ??? Da troši više ?? PA eto pička ti matarina, moj auto nakon čipa troši 25 litara goriva, ma ne nije dovoljno troši 50 litara. Jeli ti sada dovoljno jesi sada zadovoljan i čuo si što si htio ??? Ajde sada lijepo od××××, sa šlagom na vrhu. I da moj fiat je potpuno truo, ma sprhlo je sve osim volana, ništa više nemam vozim na gumama sa volanom i čipom i troši 50 litara. Konju blesavi, ajme debilana, daj se spali negdje. Čitaj šta pišu načitani ljudi sa iskustvom a ne ti konjino koji svakom ulječeš, joj da te samo vidim, ma kada vidim i čujem nekog sličnog tebi razbit ču ga ko konja.
    ) ) ) )

  24. #74
    HND Mentor
    Guest
    Dragi Antibuljit! S obzirom da si spomenuo da si auto novinar, i da si prokrstario cijelu Europu s raznim automobilima, molim te da udovoljiš želji svih na forumu pa da kažeš za koga ti to pišeš(Glasnik ZET-a) i koji auto posjeduješ privatno. Jer očito da si ti jedan od onih nepismenih klinaca koje su zvali u pojedine redakcije da vraćaš službene aute nazad nakon testa ili da ih voziš na pranje, a ti si zabrijo da si Jeremy Clarkson!
    Dakle, sve što ti pišeš, to je običan gnjev nepismenog i jadnog čovjeka koji bi želio biti novinar i želio bi voziti brze aute, ali mu nitko ne da.
    I kao novinar, trebao bi razlikovati č i ć.

  25. #75
    Kriste
    Guest
    Nije ti ovo od bulitta, ne brini, bulitt dok dođe če sam odgovoriti. Ovo je netko tko čita tvoje idiotarije pa če lijepo ulijatati sa raznoraznim nickovima kao i ti. Imaš ti osnovnu školu ? Ili samo četiri razreda ?

Slične teme

  1. tuning
    By brzi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-03-2015, 12:05
  2. tuning
    By crna 147-ica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-08-2002, 12:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •