Stranica 11 od 20 PrvaPrva ... 910111213 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 251 do 275 od 491

Tema: Čip-tuning

  1. #251
    bullit
    Guest
    Dr. Strangelove, adresa je Dolenska 21, ali ak te nekaj zanima,pitaj na goc355@yahoo.co.uk

  2. #252
    Calibra Zender
    Guest
    Bullit, jesi vidio ovaj :URL=http://www.allcarracing.it/USA/home.htm:site:/URL

  3. #253
    bullit
    Guest
    Jesam Calibra, hvala na brizi. Da pazljivo citas moje postove, vidio bi da sam ih spomenuo u nekoj prici. Vec tri godina me bombardiraju da ih zastupam u HR.

  4. #254
    CLIO SPORT
    Guest
    BULLIT: imam love samo za filter sada za pocetak a kada se zaposlim (valjda na jesen) mozda si stavim i spulju! daj mi reci jel moze ici samo filter bez spulje ili se to uvijek zajedno mijenja? koja je cifra k&n-a za clia sport? (imas i kingdragona ili ne?) e da,jel bolje promijeniti filter kada ima 0km ili nakon sto se razradi motor...recimo na 2000km??

  5. #255
    bullit
    Guest
    Moze ici filter bez spulje. Kolko imas Km ne igra nikakvu ulogu. Imam samo K&N,kosta malo vise od 600 kn.

  6. #256
    doc
    Guest
    Bulite, nisam znao da imas i K&N filtere. Ja sam ga planirao kupit na svoj Tipo 1.4. Posto nisam imao pojma gdje otiso sam u Molydon i tamo sam ga morao narucit. Kad je stigao rekli su mi cijenu od 870 Kuna. I sta sad, moram ja to kupit da ne popusim 100 kuna koja sam ostavio prije. I ide to tip stavit meni, kad ono ne pase. Mislili su da imam drugi motor... A ja sav sretan, vratili mi pare i otiso kuci pjevajuci.
    E sad vidim da si ti povoljniji. Ja kad se vratim s mora, oko 3.7. kupujem Bravo 1.6 16V. Kolka bi bila cijena za K&N s ugradnjom kod tebe? I dal je to samo drugi filter ili se stavlja u drugu posudu. Moram priznat da su o to jako slabo kuzim.

  7. #257
    ja_CLIO SPORT
    Guest
    BULLIT: daj mi reci koliko dugo cekam taj filter od dana kada ga narucim??
    njega imam oko 100000km,a propusem ga svakih 10000-15000km,a?


  8. #258
    ?
    Guest
    Kad je već rasprava o filterima da i ja pitam nekaj. Se isplati stavljati takav filter na dizela?

  9. #259
    Dr. Strangelove
    Guest
    Bullite pretpostavljam da je to cijena za filter koji ide u postojeće kućište... a kolko se kreću cijene gljiva?

  10. #260
    bullit
    Guest
    Prvo, to je cijena za zamjenski filter koji ide u kuciste. Za Clio sport se jos ne radi otvorena verzija tzv. 57i kit.
    Drugo, garancija na te filtere je 1000000 milja, (prebrojite nule), odrzavanje je jedino pranje svakih otprilike 100000 km za zamjenske, a 40-50000 km za otvorene verzije. NEMA i NE SMIJE BITI propuhavanja ni niceg drugog!
    Za Bravo je oko 500 kn (takodjer zamjenski, za kutiju. Za te cesce aute imamo ih na lageru, ako nema dodju brzo.Za malo egzoticnije zna potrajati.
    Isplati se staviti i na diesela i turbo diesela iz dva razloga, zato jer propusta oko 40% vise zraka od standardnog filtera, a dieseli trose osjetno vise zraka nego benzinci, i zato jer ne morate vise mijenjati filter na svakom servisu.

  11. #261
    bullit
    Guest
    Dr. Strangelove, otvorene verzije kostaju od 500 kn pa navise. To ovisi o kitu koji dolazi s njima jer je za svaki auto drukciji, a da bi nakon ugradnje sve to izgledalo kak spada. Najskuplji koji smo prodali zasada bio je 2800 kn za Ford V8 ×××××p. No, obicno su cijene oko duplo vece nego za zamjenske filtere.

  12. #262
    Scarface
    Guest
    Bullite jel ti znači šta ime Goran?

  13. #263
    Scarface
    Guest
    Dal se šta osjeti ako se stavi samo filter a ne i lonac protočni? I kako se to i gdje pere.

  14. #264
    bullit
    Guest
    Zasto pitas Scarface? Naravno da mi ime Goran nesto znaci. Filteri se peru u posebnoj tekucini, K&N cistacu, koji se takodjer moze nabaviti, ali kao sto rekoh, bar 100000 km ste bez brige.To mozete napraviti i sami, nije problem.

  15. #265
    Sead Ibica
    Guest
    Daj mi reci koliko bi mogao doći filter za Ibizu SDI?

  16. #266
    doc
    Guest
    Bulite, onda cemo se verojatno cuti kad ja kupim auto. A sutra idem na more, pa znaci sigurno ne prije 3.7.

  17. #267
    bullit
    Guest
    OK, javi se. Mail vjerojatno vec svi znaju.
    Za Ibizu bi bilo oko 650 kn.

  18. #268
    Calibra Zender
    Guest
    Ne znam u kojem topicu i s kim sam pričao za cijene felgi. Mislim da s Alfom××× ili s Bullitom. Vjerojatnije s Alfom×××. Ali svejedno eto ovdje par redaka o cijenama.

    Bilo je kao cijena za rabljene 1000 DEM za Superturismo i priča da je Max TTT vrlo loš i nepouzdan iako imaju više nego solidne cijene. Pa sam si dao truda i prokopao malo po slovenskim vulkanizerima da vidim kako je u Deželi. I zaključak je da bi bilo daleko isplativije ići do recimo Brežica i kod njih "obuti" auto.

    Vulkanizerstvo Lukež ( 386 7 499 0080), Brežice, Slovenska Vas:
    -OZ Superturismo 16" 100 Eura
    -OZ Superleggera 16" 100 Eura
    Isto tako imaju i vrlo povoljne cijene guma. Pitao sam samo za Good Year Eagle F1 pošto me samo te i interesiraju. Cijene u par dimenzija:
    -205x55 R15 103 Eura
    -205x60 R15 80 Eura
    -205x50 R16 132 Eura

    Gotovo u Eur imaju identične cijene i kod Lasića ( 386 7 496 6990). Samo što je Superleggera 16" skuplja 33 Eura.

    Inače, SVE SU CIJENE ZA GOTOVINSKO PLAĆANJE S POPUSTOM I NETO. DAKLE BEZ SLOVENSKOG DDV-A!

  19. #269
    147
    Guest
    pitanje za bullita
    koliko košta čip za stilo jtd i koliko će čip poboljšati performanse

  20. #270
    bullit
    Guest
    147, pogledaj na www.superchips.co.uk, "my car search",potrazi i sve ces doznati. Imas i krivulje snage i ok. momenta, cijene i moj mail pa se javi ako te jos neki detalji budu zanimali.

  21. #271
    seyzmo
    Guest
    Bullit.... pitanje. Dvoumim se izmedju Superchips-a i Competence chipova za novi TDI 130 KS PD. Savjet.. bilo koja dobra i losa strana, iskustvo, cijene (mislim da je superchip cca 6000 kn, a Competence cca. 800 Eura). Hvala.

  22. #272
    bullit
    Guest
    seyzmo, mail ti je poslan, nadam se da ti je sve jasno.Ako treba jos nesto, pisi.

  23. #273
    seyzmo
    Guest
    Jesam.. dobio sam mail. Hvala. Moram jos samo odluciti. Jedan kolega mi gura proizvode Competence-a. Ako se odlucim za Superchips, javim se. Hvala jos jednom.

  24. #274
    Dr.Nele
    Guest
    Kratak odgovor INTERCEPTORU na tvrdnju da nije dovoljno samo imati jaci motor.Vozim auto klase BMW 5 sa 3.5 V6 motorom sa 215 ksi svkodnevno srecem glumce sa nasminkanim i nabrijanim pilama u koje su ulozili gomile novaca na turiranje i kojekakve dodatke,spojlere ,Remus auspuhe i ostala ×××××× i ponasaju se na cesti kao da voze bolid formule 1 ali kad startamo sa semafora svaki ostane iza mene koji vozim auto za babe a razlika je jos veca na auto-putu kada pri 120-160 km/h dam autu kick-down(da zaboravih umalo vozim automatika)auto tada doslovce poleti.Lezanje i stabilnost su kao sto se i ocekuje od 1700 kg teskog auta-solidni(za moje potrbe sasvim dovoljni) a 4 dika sa ABS-om obavljaju posao besprijekorno.Pa nek neko kaze da nije dovoljno imati jaci motor.Zivio LHM!!

  25. #275
    Calibra Zender
    Guest
    Dr.Nele
    Tu se podosta slažem s tobom. Zašto kemijati s razno raznim dodacima (ispuh, filter, svijećice, čip) kad su rezultati skoro pa neprimjetni. Nije da se ne osjeti, ali je bolje kupiti jači model i gotovo.
    Zašto skrivaš podatke o autu? Pa reci šta voziš. Ionako smo svi već rekli.

Slične teme

  1. tuning
    By brzi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-03-2015, 12:05
  2. tuning
    By crna 147-ica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-08-2002, 12:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •