Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 491

Tema: Čip-tuning

  1. #1
    Tuner
    Guest
    Bok svima. Ajmo se prestat prepucavat čiji je auto bolji. Ma danas proizvedeni auti su svi odlični. Nema loših, samo dobrih i eventualno MALO boljih.
    <br>
    Nego idemo malo prospikati i razmjeniti iskustva kako napraviti tuning na autu, kako ga još malo ili puno &quot;nabrijati&quot;, koji su sportski auspusi bolji, koje zračne filtere treba kupiti, koje felge, gume itd.
    <br>
    Kao prvo zna li netko gdje se u Zagrebu mogu nabaviti sportski čipovi?
    <br>
    Kao drugo da li bi se dobilo nešto na ubrzanju ako bi se skinuo katalizator, jer znam da on guši auto i do 10 %. Istina je da taj postupak nije ekološki ali pretpostavljam da bi se njegovim skidanjem dobilo 10-ak % snage, a umjesto njega staviti zamjensku cijev, što bi rezultiralo bržim protokom ispušnih plinova i automatski povećanom snagom (a to je i najjeftiniji tuning). E sad ako bi se ugradio i sportski zračni filter te sportski zadnji top u kombinaciji sa zamjenskom cijevi mislim da bi se snaga podigla i do 15% a samo bi premodulirali ispušni sistem.
    <br>
    E sad kad bi se ugradio i sportski čip, te stavile alu-felgice s nekim kvalitetnim niskoprofilnim gumama mislim da bi se dobio dobro &quot;nabrijani&quot; auto.
    <br>
    To je moje razmišljanje, ukoliko griješim ispravite me.
    <br>
    I sad, koji su zračni filteri dobri, koji auspusi itd.
    <br>
    Idemo malo proširiti horizonte o tuningu. Svaki savjeti su dobrodosli.
    <br>
    Pozdrav.

  2. #2
    FANCY
    Guest
    A nije lose nije lose dobre idjee samo sto bi mene zatvorili u zatvor da to ovdije u CH napravim da ne spominjem katalizator itdd.Chip Tuning i nije tako dobar kao sto se prica dobijes koji PS ali nenormalno skrati vijek trajanja motora da ne govorim o glavi motora bregasta itdd.Na zapadu tog ima koliko zelis ali je papreno skupo i ne isprlati se to samo rade extremni obozavaoci PS-ova.. A A ako bi mijenjao Auspuh najbolje tsavi Remus ali ne samo zadnji lonac jer nista ne postizes amam bas nista nego moras dap ostavis cio auspuh od prednje grane lonca do zadnjeg lonca (komplet ) e tad si nesto dobio.A oko filtera za zrak to ja hocu na svom BMW-u E 36 318 i MTech ali mi je zabranjeno(otovoreni zracni filter) dok zatvoreni nemogu nigdje naci za svoju seriu.Ovo bi bilo podzeljno jer daje i snage ima bolje sagorijevanje a da ne govorim o zvuku brrrr...A felge to je razlicito od ukusa..Da samo kazem nisam experta za ovo ali citam te Tuning novine i pomalo sam sebi svasta nesto nadogradio stim da je ovdije umalo sve zabranjeno....

  3. #3
    FANCY
    Guest
    pogledaj ovestranice
    <br>
    <br>
    http://www.cs-elektronik.de/
    <br>
    <br>
    https://www.dtsshops.de/katalog/defaults.htm

  4. #4
    Ah
    Guest
    Inteligencija i nadasve pismenost naprosto izviru iz vasih predivno srocenih poruka. Oh..

  5. #5
    Tuner
    Guest
    Uh, a ti zračiš inteligencijom...osjećamo to svi. Ha, ha, ha,ha, haaaaa.....

  6. #6
    Ah
    Guest
    Osim što ste nepismeni ti k tome pričaš ×××××rije. Kombinacijom K&amp;N filtera i nekog sportskog ispušnog sustava dobiti ćeš i manje nego duplo od tvojih znam_mislim_pretpostavljam brojki. O raščlambi vaše (ne)pismenosti stvarno ne bih jer za obrazloženje stvarno nemam vremena.

  7. #7
    Tuner
    Guest
    Joj kak si inteligentan, baš smo mi svi bedasti. Pa daj nas prosvjetli znanjem kad mi sve nešto mislimo i pretpostavljamo. Željni smo znanja, želimo Tvoj savjet, daj nam malo objasni otvorene i zatvorene sisteme K&amp;N filtera, REMUS ispušne sisteme - kompletne ili samo zadnje topove, čipove, reprogramiranje čipova (da, i to se može), alu felge - kovane i ljevane, u čemo je ono razlika kod njih. Molimo TE objasni nam, Ti inteligentni dječače. Hvala Ti, hvala Ti unaprijed.

  8. #8
    ah
    Guest
    Očigledno nisi bio u školi kad su učili č i ć.

  9. #9
    novi
    Guest
    ja sam novi vozač i pitam se ako mi tko može pomoći da nabrijem auto a da ne dode preskupo sta bi prvo trebalo stac+vit imam opel vectra 1991 1.6

  10. #10
    ah
    Guest
    Prvo bi trebao prodati ovaj teski auto s nejakim 75ks motorom i onda kupiti laksi auto sa 100+ks, recimo swift gti. I tako si nabrijao auto do jaja.

  11. #11
    madmax
    Guest
    AH prateći te po forumu zaključio sam da si obični štreber koji misli da sve zna, a u biti vrlo si ograničen, isfrustriran jer vjeroatno voziš neki auto od 28-30 ks sa muzikom marke Syntoni (Made in Zanzibar)itd. Za ABS, ESP,itd si samo čuo, o tuningu (samo ti pitaj rado ćemo ti pojasnit) da ne pričamo. Tata ti se vjeroatno ne može načudit kojeg matupa ima za sina, i bio bi sretan da te izdr..o.

  12. #12
    ah
    Guest
    Kriva procjena, samoprozvani cestovni ratniče!

  13. #13
    eh
    Guest
    ah je moj idol,ziovio......sto se tuninga tice zakaj,npr.,neko kupi vectru 1,6(75)ili bmw 318 i onda trosi lovu na nabrijavanje???!!!pa kupi jaci model za ono kaj bi dao za tuning i imas serijski jaci auto,legalan s garancijom....ma uostalom,××××s aute,avioni su zakon!!!

  14. #14
    uh
    Guest
    ma ja sam onaj eh,al sam fulao slovo.......cesto ja to....nego,imam jedan problem...nikako da zbarim nekaj u zadnje vrijeme,dajte mi pomozite........hvala,bok

  15. #15
    Interceptor
    Guest
    Ti Novi s Vectrom ja te jednostavno ne kužim. Znaš li ti da taj tvoj motor na Vectri ima pišljivih 75 KS. Iz te kubikaže od (1600ccm), da bi se taj motor mogao prozvati "sportskim" potrebno je izvući preko 110KS, ali to nije sve jer motor koji ima jednu bregastu ne podnosi baš turiranje, a friziranjem biš vrlo vjerovatno uništio opelovu kvalitetu. Osim toga Vectra kao Vectra uopće se ne može nazvati sportskim autom, ponajviše zbog lošeg držanja ceste i loših kočnica. Dakle bilo bi ti potrebno mnogo novca da tu Vectru uopće učiniš konkurentnom nekim nefriziranim tvorničkim modelima poput npr. Alfe 75 1.6. Evo ti pa se uvjeri koji auto ima više sportskog štiha:
    Alfa 75 1.6 IE Vectra 1.6 i
    1O5 KS 75 KS
    aluminijski motor sivi lijev
    moment na 4000 rpm na 3000
    2 bregaste 1
    zadnji pogon prednji
    mjenjač smješten straga naprijed
    4 diska disk/nj
    ..........

    Dakle ako tražiš rabljeni sportski auto prodaj to smeće za babice i odaberi između slijedećih benzinaca: Sve Alfe, BMW 3 E21 i E30, VW Golf I GTI i Scirocco 1.6 prva serija, Lancia Delta prve serije od 1500 ccm na dalje, Fiat Ritmo 105 i 130 TC, Clio Williams, Renault 5 GT Turbo, Citroen AX GT, Honda CRX i Civic....
    I to bi bilo to. Postoji još vrlo jakih auta, ali to su automobili kod kojih je snaga dobivena isključivo pomoću velike kubikaže, a to nije to jer u pravilu takvi motori posustaju na visokim okretajima.

  16. #16
    Interceptor
    Guest
    Za dobar tuning treba odabrati auto sa već postojećom tvorničkom sportskom notom.
    Prvi korak je nabrijavanje motora pomoću duplih karburatora ukoliko je ugradnja moguća, sportskih svjećica, sportskog filtera i protočnog ispušnog sustava, a tome možemo pridodati i minimalno brušenje glave. Tko želi ići dalje može ugraditi sportske bregaste i ventile, klipove i karike za veća opterećenja i još dodatno brusiti glavu. Minimalna snaga koja se može nazvati sportskom trebala bi iznositi barem 65 KS po litri obujma.
    2. korak je mjenjač. Za bolje iskorištenje snage bilo bi dobro kad bi se skratili prijenosni omjeri. Time se smanjuje maksimalna brzina no vozite li 200 ili 210 isti je k..., ali zato se bolja ubrzanja itekako osjećaju. Za sportsku vožnju bilo bi dobro ugraditi i sportsku lamelu. 3. korak su kočnice koje bi obavezno morale biti diskovi na sva 4 kotača. Zavisno u kojoj količini se motor frizira stavljaju se i odgovarajuće kočnice. Dakle mogu se staviti sportske pakne i jači diskovi sa većim kliještima. Preporučuje se još i ulje za veće temperature (DOT 5). 4. stvar je ovjes. Ugradite provjerene dijelove jer rezanjem opruga možete sve sjebat. Dakle najbolje bi bilo - set kraćih opruga i amortizera. Prednji stabilizator ne muldama dobro će doći. Tko želi više može kupiti i pojačane vilice i sillent block - ove. Što se tiče guma birajte samo najbolje što se odnosi i na felge. Ne pretjerujte sa širinom već neka bude razmjerna snazi motora (npr. 120 ks - 205mm). Ukoliko netko želi da guma bude "do ruba" može ugraditi distant ploče.
    5. stvar je estetika: sportske papučice, volan, razne drške, zatamnjena stakla itd. Što se tiče spoilera, oni su korisni tek kod automobila preko 250 KS.
    Sve ovo košta no prednost je što su moguće razne kombinacije. Ovakve stvari uglavnom su rezevirane za auto fanatike koji time dobivaju unikatan automobil koji verovatno nije namijenjen kasnijoj prodaji.

  17. #17
    mačak
    Guest
    Ljudi, sto je vama? Koji tuning? Koji konji? Ma o cemu vi to razglabate? Koliko god nabrijavali to jada od limarije koje spominjete, na nasim cestama igra samo srce u junaka.
    A ko je brzi, brzi je. Ja preticem one koji voze sporije od mene, ma koje auto vozili.
    Kakvih sve voziljki ima, to je da ti pamet stane. Dodjite s tim 'nabrijanim' ×××××rijama na prave ceste pa cete vidit kad vas pretekne nekakva trotonska limuzina s 400-500 konja ispod haube. Necete je ni vidit. Nije se sa rogatima bosti.
    Nego, potrazite na cesti i iznervirajte vi nekog dilbera s malo boljim autom od vaseg koji misli da ga vi ne mozete pretec s svojom kantom i on ce tada ubrzati jer treba dokazati da je glavni.
    Tad ce vas mamlaz pilotirati kroz zavoje, usjeke, prijevoje i kojekakve prepreke a vi cete, pogotovo nocu, nepogresivo i relativno sigurno, brzo voziti imajuci osvijetljen zavoj ili znakovlje daleko ispred, prateci njegova poziciona svjetla i ponasanje njegovog vozila.
    Koristite mozak a ne novcanik!

  18. #18
    brz ko munja
    Guest
    jedino sam u hr dozivio da auto kojeg se pretice dodaje gas!!!ili da tip vozi u ljevoj traci 80(to je limit i nema mi ko kaj reci??!!)kao to je kao neka zavist i jal.zar ne znate da je to protuzakonito!!!ja i kad vozim 200 vozim na autoputu u desnoj traci(jer ima i brzih)i uvijek prikocim kad me neko pretice jer je to sigurnije i za njega i za mene........nikad hr vozaci nece nauci i nisu ni zasluzili bolji tretman

  19. #19
    ikara
    Guest
    asu s vectrom,jeftine prerade nema,a kako da najbolje prođeš o tome možemo razgovarati samo pitaj što te zanima,a ekipi svako svog konja hvali ako čovjeka zanima prerada vectre nije mi jasno zašto ne dadete ruke nego dobacujete neke gluposti

  20. #20
    zlo
    Guest
    a kako stoji Astra 1.8 16v na vasoj ljestvici godina je proizvodnje 95...

  21. #21
    Interceptor
    Guest
    Ništa posebno, isto kao i Vectra, koliko vam treba da shvatite da Opeli nisu sportska vozila? 1.8 16V i 115 ks -KATASTROFA. Da ima 8 ventila i 115 KS kao stari 1.8 iz Kadetta GSI - to već može, ali opet tu je samo jedna bregasta (Kadett) kojoj nije baš lako biti usamljena u sportskim režimima. Astri 1.8 16V trebalo bi nabacit nekih 30 konja, ali opet, više treba radit na podvozju i kočnicama, no sve se da sredit, kolko košta da košta. Sve u svemu ovakva kakva je, nije uopće sportski auto. On u pravilu je brz, al na ravnom, a to je najmanje važno. Čim naletiš na zavoje auto pliva.

  22. #22
    opel
    Guest
    astra '95 1.8 16v(stara linija) je imala 125 ks.
    poslje je prigusena (zbog norme s ispuhom)na 115,a zadnjih godinu dana je opet na 125.
    bmw 316(1900 ccm)i 318(1900 ccm)imaju po 105 i 118 ks i gleda ih se kao sportske.
    zakaj onda astra ,koja je laksa od oba za cca 100-150 kg nije sportska???!!!

  23. #23
    opel,opet ja
    Guest
    e da,i audijeva 1,8 masina ima 5 ventila po cilindru i "samo"125 ks
    po tome je opel sportskiji.
    moje misljenje je da to nema nikakve veze.
    stvar je samo proucavanja trzista i nudenja sto pogodnije varijante za kupce.
    polo ima 1.4 16v motore sa 75 i 101 ks.
    oba su ok,samo su tu zbog razlicitih trzista i nameta

  24. #24
    ljudi,dajte najte
    Guest
    audi 2,0 ,5 ventila po cilindru i "samo"130 ks.losa masina?
    C klasa 180.2000 ccm i 129 ks.losa?
    opet kazem,snaga nije mjerilo toga da li je motor dobar ili ne.
    opel je prije 20 godina imao masinu 1,2 i 6o ks,a do 95.g. je corsa imala 1,2 i 45 ks.
    to nema nikakve veze,dajte skuzite.
    pa sveki proizvodac moze nabrijati auto na kaj god hoce.stvar je u potrosnji,porezima i zagadivanju.

    elantra(107ks) ima vise konja iz 1,6 nego golf i alfa 147(verzija 105 ks).jel to znaci da je bolja ili losija?
    wartbourg(dvotaktni)je imao 50 ks iz jedne litre,a golf III 75 ks iz 1,8....koji je bolji ?
    svaki auto(izuzevsi dacije,lade i ta ××××××)je ok ako se normalno vozi i redovno odrzava(sto kod nas nije navika,svak ima svog "stefa"sto je i normalno jer bi inace otislo 3 cijene auta na servise nakon 200000km
    pozdrav


  25. #25
    kvaliteta
    Guest
    mislim da su japanci najkvalitetniji,bez obzira na ccm ,snagu i ubrzanje

Slične teme

  1. tuning
    By brzi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-03-2015, 12:05
  2. tuning
    By crna 147-ica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-08-2002, 12:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •