Stranica 20 od 20 PrvaPrva ... 10181920
Prikazujem rezultate 476 do 491 od 491

Tema: Čip-tuning

  1. #476
    bullit
    Guest
    Naravno, Calibra zna bolje, nemojte mene vise pitat o tome. Otvoreno je nova grana kmetskog gospodarstva, pa se obratite kod njega. Vidjeli ste koliko i sto zna.

  2. #477
    seyzmo
    Guest
    Bullit, pa NIJE VRIJEDNO toga. Sebe unistavas. Nemoj se zivcirati bez veze.

    Svima su neke stvari vec jasne.

  3. #478
    sudija
    Guest
    calibra, kmetu.....koji je tebi ××××× ?

  4. #479
    hrv
    Guest
    Bullchip, elektronika može "zaribati" i nakon više dana. Jedan od razloga može biti loše zalemljen chip pa je kod vožnje od tešnje izgubio kontakt, a drugi je otišla je elektronika. A to sve vodi k tome da ne vjeruješ tuneru iz sobice 2x2

  5. #480
    Calibra Zender
    Guest
    Seyzmo, molim te objasni svoje tetošenje Bullita. Jel ti on idol?
    Kaj ovdje svi fakat misle da je chip tuning bez ili s minimalnim manama? Jedino kaj pokušavam non stop pokazati je da to nije Bogom dano i da ima mana i da šteti.
    A ti Bullit da si nekakva faca reagirao bi na onaj teksu u Auto klubu (ako je prepun grešaka i ×××××× kao što tvrdite) i pozvao redakciju kod sebe na argumentiranu raspravu i pokazao da je tvoj posao čist, sasvim u redu i da nema negativnih posljedica po automobil. Po tvojoj nonšalantnoj reakciji, po tvojoj liniji manjeg otpora vidi se da ili nemaš argumente kojima bi parirao negativnim stranama posla kojm se baviš ili iz tko zna kojih razloga nisi u stanju pristupiti jednoj takvoj raspravi (neznanje, mimoilaženje zakona, ne apsolutno čisto poslovanje, negativne strane kojima ne možeš parirati-ne kažem da je nekaj od ovog ziher razlog). A i tebi bi vjerojatno bilo u interesu skinuti ljagu koja je tvojoj branši nanesena u tom tekstu. Jer ima puno ljudi koji možda bi ugradili drugi chip i za relativno malu lovu dobili koju konjsku snagu više, ali nakon ovakvog teksta već u startu odbacuju i samu pomisao na tako nešto. A pogotovo nakon još jednog pisma nezadovoljnog klijenta zadarskog tunera. I tu se tebi otvara savršena prilika (koju ti očito nisi u stanju prepoznati) za besplatnu reklamu koja bi zasigurno imala financijski osjetljiv rezultat.
    Da je taj chip tuning apsolutno dobar ja bih prvi ugradio drugi chip na Alfu jtd koju planiram kupiti. (Ne)znanje o ovoj temi ipak mi daje za pravo da odbacim mogućnost takvog postupka barem do trenutka kad ću konačno vidjeti neku relevantu potvrdu koja će dokazati da je riječ o sasvim sigurnoj i neštetnoj promijeni!

  6. #481
    Keep on rolin' baby!
    Guest
    Keep on rolin' baby!!!

  7. #482
    bic
    Guest
    izlaz

  8. #483
    ovce
    Guest
    koji je ovo kuratz

  9. #484
    Jozzo
    Guest
    Bunch of idiots...

  10. #485
    bullit
    Guest
    Nesto steka na 25. strani ovog topica. Nece mi se otvoriti. Jel to samo meni ili? LAW? Halo, vidiauto...

  11. #486
    2.0iturbo
    Guest
    evo ovako ja zelim kupiti astru turbo sa 192konja.Turbo dolazi do izrazaja na 1950okr/min,,a mene zanima kolko cu dobiti konja ako stavim cip ili super chip kako ga zovete i cijelu ispusnu remusovu granu i na kraju kolko ce onda trositi,,bio bi jako zahvalan da mi to kazete.I jos jedna stvar ima ljudi koji znaju i koji neznaju ,,ja neznam zato i ocu znati ali je glupo da ljude sudis po tome sto cujeju od drugih i to tu provaljuju,,ok dosta o tome.
    JOS BI BIO ZAHVALAN DA MI ODGOVORITIE NA MOJ POST KOLKO BI TOCNO DOBIO KONJA I KOLKO BI ONDA TROSILA.PUNO HVALA

  12. #487
    Cezy
    Guest
    Prva stranica,CEP,preporucuje golfa gti i scirocca. )

  13. #488
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa što fali GTI 1.6 SA 110 KS ili GTI 2 16V. Idu jako dobro i imaju dobru snagu za veličinu motora. Znam, da je ležanje i upravljivost diskutabilno )

  14. #489
    Cezy
    Guest
    Nisam sto posto ziher,da si to ti. )

  15. #490
    T-IE
    Guest
    Moram priznat da je prije na forumu bilo puno zanimljivije...

  16. #491
    Cezy
    Guest
    Isto kazem.

Slične teme

  1. tuning
    By brzi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-03-2015, 12:05
  2. tuning
    By crna 147-ica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-08-2002, 12:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •