Stranica 2 od 20 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 491

Tema: Čip-tuning

  1. #26
    Interceptor
    Guest
    Ne kažem ja koji je motor boli nego koji je sportskiji, jer ovdje se o tome i raspravlja
    Iako je imala 125, to nije dovoljno jer ima 16 ventila. Alfa je recimo tih godina imala 126 iz 1.8 sa 8 ventila.
    BMW- i 316 i 318 uopće nisu sportski. To su zastarjeli motori koji su u kombinaciji sa sarom laganom "kockicom" bili sportski. Ali s tenkom E 36 nikako.
    Vjerovatno Astra i ovako čupa, ali bi trebalo barem 135 KS da ima baš sportski motor (ovaj je previše uglađen). Osim toga kad ćete shvatit da nije dovoljno samo imat jači motor!!!!

  2. #27
    dragstar
    Guest
    Cestitke kolegi pod imenom"ljudi najte, dajte", konacno je netko odrzao pravi govor ovoj "djeci" sta pojma nemaju.Bravo!!!!

  3. #28
    Maverik
    Guest
    Tuning motora uopce ne smanjuje vjek trajanja motora ako ga radi onaj koji ga zna napraviti. Onaj tko nezna snagu dize na bazi potrosnje i onda dobijete auto koji pije oko 16 litara i to mu smanji vjek trajanja. Osobno imam složeni auto (brusena i polirana glava, kanali sicevi ventila i ventili), auto ima oko 180 KS i sada mi je zadnje anje potrosio 9,3 Litre!

  4. #29
    Maverik
    Guest
    Dodatak gornjoj poruci; Gazio sam ga kao vrag gresnu dusi i potrosio mi je samo 9.3 litre!

  5. #30
    ec
    Guest
    hej fancy ima li kod vas nitro sistema

  6. #31
    Serfo
    Guest
    Benzinci trose izmedju 250 i 300 grama goriva na sat po konjskoj snazi. I sad mi objasni ako si ga ganjao sat vremena i koristio 180 ks, kako je mogao potrositi 9 litara.

  7. #32
    Intercept.....
    Guest
    Svaka čast Serfo, vidim da si pravi znalac.

  8. #33
    speed
    Guest
    decki opel GSI 20 16v je odlicna masina,ustvari to je lotusova masina i uz malu preinaku ima 180KS sto je i vise nego potrebno za kadeta,astru ili calibru kome je preslaba ima turbo 20 16v.

  9. #34
    bop
    Guest
    Nadrukani amortizeri , šta to znači, jesu to možda skraćeni odnosno otvrdnuti, odnosno sportski podešeni. Ako je koliko to košta i jeli to pametno što se tiće trajnosti ovjesa ili je bolje kupit sportske tvorničke bilstein ili nešto drugo.

  10. #35
    xyz
    Guest
    Ljudi moze malo informacija o tom cip-tuningu? Cul sam da to strahovito unistava motor i skracuje vijek trajanja. I kakav je to cip uopce? Umjesto cega se to metne u masinu? I koje su pozitivne i negativne strane? Bas i nisam upucen, molim malo pomoci...

  11. #36
    devilnine
    Guest
    Ajmo svi pametni koji se kuže u tuning neka mi pomognu oko tuninga na mojem Cliu 1.6 16V!!
    Unaprijed zahvaljujem!!

  12. #37
    bullit
    Guest
    Na Cliu 1.4 16V mozes napraviti svasta. Prvo stavi filter, svjecice i slicne sitnice. Sto se tice chipa, svakako U biti preprogramiranje postojceg u tvom slucaju) Pogledaj na superchips.co.uk, sve ce ti biti jasno.A ako imas vise love, e onda ides u prave stvari. Javi akote zanima nesto vise

  13. #38
    bullit
    Guest
    Chip tuning MOZE smanjiti vijek trajanja motora, toje istina. To je slucaj kad se ljudi odluce na svoj auto od 5, 50 ili 100000 Dem staviti chip iz kucne radinosti "tunera" iz lokalne garaze, koje radi njegov prijatelj.... Pogledajte na siteovima najpoznatijih firmi: superchips.co.uk, Digit power, Digi-tec, Allcarracing i sl. Ne pristajte na neke bedastoce koje kostaju 100-200 Dem, to ne moze biti dobro, kao ni cipele koje kostaju 50 kn u odnosu na one od 500 ili 1000 kn. Na tome ne smijete stediti. Tu su SVI parametri rada Vaseg motora, i to nije za segrte. Chip tuningom mozete biti izuzetno zadovoljni, voziti se godinama bez ikakavih problema,a mozete i unistiti motor u nekoliko dana. Na vama je odluka. Osobno znam punoljudi koji su napravili puno kilometara sa svojim autima, bolje idu,vozniji su, pa cak i manje trose u nekim rezimima rada. A modernim turbo dieselima da ne pricam. TDi,CDI, HDI, CRD, JTD i sl, jednostavno MUST za kvalitetan chip tuning.Ali pazite kome dajete auto u ruke. Uzivajte u voznji.

  14. #39
    alfa099
    Guest
    Bravo Bullit!
    Alfa 156 SW 1.9 JTD - 215 km/h!
    To je tvoje djelo! )

  15. #40
    bullit
    Guest
    I kad vec pitate gdje se kvalitetni chipovi mogu nabaviti u ZG, pisite na goran.vrhovec@zg.tel.hr, sve cete doznati od uvoznika direktno, samo kazite da ste s foruma.
    HF INT, napisi i ti koju, slobodno,da malo izmijenimo misljenja, vidim da imas ukusa za aute...

  16. #41
    alfist_zg
    Guest
    bullit,
    mene zanima ovo sto si rekao cip tuning za moderne turbo diesel motore...kako stavljanje cipa onda utjece na potrosnju (da li se puno povecava, jer to je razlog zbog kojeg se dieseeli i kupuju) i jos me zanima kakva je onda situacija sa servisima , mislim, sta onda kazem mehanicarima na servisu gdje idem (neki ovlasteni servis)... dali treba na nesto osobito paziti,i da li ti onda mehanicari onda uopce smiju dirati tako natunirani motor...da li oni mogu nesto sjebati onda?

  17. #42
    muskarac
    Guest
    Zene su kao knjige, otvaraju se tamo gdje su najvise koriscene.

  18. #43
    bullit
    Guest
    Alfist, ne brini. Mehanicari u ovlastenom servisu nece to skuziti ni pod razno, osim ako probaju kak auto ide. Jedino kak bi mogli nesto smrdati je da izvadetvoju postojecu elektroniku, i zamijene je serijskom. Posto to nitko nema na lageru, ne moras brinut. A ako auto servisiras kod Valencica recimo, onda nema frke, slobodno reci kaj imas unutra i bez brige si. Kaj se tice potrosnje kod turbo diesela, ona se smanji, vjerovao ili ne. Nije to neka velika razlika, par dl, ali je manja, uz puno veci ok. moment i snagu. Pitaj alfu×××, nedavno je slozio JTD-a. Odrzavanje? Nis posebno, samo sto cesce mijenjati ulje, i stavljati sto je kvalitetnije moguce.

  19. #44
    alfist_zg
    Guest
    hvala bullit...sad mi je jasnija cijela prica

  20. #45
    Ascari
    Guest
    Do sad sam imao tri auta na kojima su bili izmijenjeni chipovi, auti su radili bez greske, (dva benzinca i jedan TDi). Necu reci kod koga sam slagao da ne radim reklamu, ali vjerujte da se isplati. ZAKON!!!

  21. #46
    onako usput
    Guest
    da li se mogu tunirati i grubi terenski td motori,npr nissan patrol 3,0 td(130 ks ili mitsubishi pajero 2,5 td(100 ks)i 2,8 td(125ks)i kako?

  22. #47
    onako usput
    Guest
    .....i da,naravno,ne utjece na vijek motora....

  23. #48
    ?
    Guest
    A šta ako je motor razjeban toliko da troši litru ulja na 1000 km. Dal će ga čip prije unuštit?


  24. #49
    sepra
    Guest
    Dal će moj deda koji troši dve boce infuzije dnevno umret ak čvakne eks?

  25. #50
    bullit
    Guest
    Vidim da je chip tuning opet postao aktualan. Nekolikostvari je jako bitno za znat a to su:

    1. Naravno da se moze smanjiti vijek trajanja motora. ALI, toprvenstveno ovisi o vozacu, a ne o tome sta je radjeno na autu.Svaki auto se moze zaklati i nakon nekoliko tisuca km, ako ga vozi neki hajvan. Ako se stavlja kvalitetno ulje i mijenja redovito, ako se auto ne ganja DOK JE HLADAN (najcesca i najgora greska), motor cetrajati kao i normalan.
    2. Ovisi sto i gdje stavljate. Ako stedite, u stavite nesto neprovjereno (bez TUV-a, garancije, firme bez imena i prezimena) nemojte ocekivati nista dobro.
    3.Ako imate imalo mozga u glavi,i odnosite se prema autu s odredjenim razumjevanjem za mehaniku i sto se zbiva u motoru, nece biti nikakvih problema. Provjereno.No uvijek ce biti drvosjeca koji ce zaklat auto vec nakon prvih par metara (vidio bezbroj primjera), samo zato jer se ne mogu suzdrzati. Tu nema pomoci.
    P.S. Odgovor na pitanje za "grube terenske motore", Da, mogu se i oni tunirati, bez problema.

Slične teme

  1. tuning
    By brzi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-03-2015, 12:05
  2. tuning
    By crna 147-ica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-08-2002, 12:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •