Prikazujem rezultate 1 do 25 od 491

Tema: Čip-tuning

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Tuner
    Guest
    Bok svima. Ajmo se prestat prepucavat čiji je auto bolji. Ma danas proizvedeni auti su svi odlični. Nema loših, samo dobrih i eventualno MALO boljih.
    <br>
    Nego idemo malo prospikati i razmjeniti iskustva kako napraviti tuning na autu, kako ga još malo ili puno &quot;nabrijati&quot;, koji su sportski auspusi bolji, koje zračne filtere treba kupiti, koje felge, gume itd.
    <br>
    Kao prvo zna li netko gdje se u Zagrebu mogu nabaviti sportski čipovi?
    <br>
    Kao drugo da li bi se dobilo nešto na ubrzanju ako bi se skinuo katalizator, jer znam da on guši auto i do 10 %. Istina je da taj postupak nije ekološki ali pretpostavljam da bi se njegovim skidanjem dobilo 10-ak % snage, a umjesto njega staviti zamjensku cijev, što bi rezultiralo bržim protokom ispušnih plinova i automatski povećanom snagom (a to je i najjeftiniji tuning). E sad ako bi se ugradio i sportski zračni filter te sportski zadnji top u kombinaciji sa zamjenskom cijevi mislim da bi se snaga podigla i do 15% a samo bi premodulirali ispušni sistem.
    <br>
    E sad kad bi se ugradio i sportski čip, te stavile alu-felgice s nekim kvalitetnim niskoprofilnim gumama mislim da bi se dobio dobro &quot;nabrijani&quot; auto.
    <br>
    To je moje razmišljanje, ukoliko griješim ispravite me.
    <br>
    I sad, koji su zračni filteri dobri, koji auspusi itd.
    <br>
    Idemo malo proširiti horizonte o tuningu. Svaki savjeti su dobrodosli.
    <br>
    Pozdrav.

  2. #2
    FANCY
    Guest
    A nije lose nije lose dobre idjee samo sto bi mene zatvorili u zatvor da to ovdije u CH napravim da ne spominjem katalizator itdd.Chip Tuning i nije tako dobar kao sto se prica dobijes koji PS ali nenormalno skrati vijek trajanja motora da ne govorim o glavi motora bregasta itdd.Na zapadu tog ima koliko zelis ali je papreno skupo i ne isprlati se to samo rade extremni obozavaoci PS-ova.. A A ako bi mijenjao Auspuh najbolje tsavi Remus ali ne samo zadnji lonac jer nista ne postizes amam bas nista nego moras dap ostavis cio auspuh od prednje grane lonca do zadnjeg lonca (komplet ) e tad si nesto dobio.A oko filtera za zrak to ja hocu na svom BMW-u E 36 318 i MTech ali mi je zabranjeno(otovoreni zracni filter) dok zatvoreni nemogu nigdje naci za svoju seriu.Ovo bi bilo podzeljno jer daje i snage ima bolje sagorijevanje a da ne govorim o zvuku brrrr...A felge to je razlicito od ukusa..Da samo kazem nisam experta za ovo ali citam te Tuning novine i pomalo sam sebi svasta nesto nadogradio stim da je ovdije umalo sve zabranjeno....

  3. #3
    FANCY
    Guest
    pogledaj ovestranice
    <br>
    <br>
    http://www.cs-elektronik.de/
    <br>
    <br>
    https://www.dtsshops.de/katalog/defaults.htm

  4. #4
    Ah
    Guest
    Inteligencija i nadasve pismenost naprosto izviru iz vasih predivno srocenih poruka. Oh..

  5. #5
    Tuner
    Guest
    Uh, a ti zračiš inteligencijom...osjećamo to svi. Ha, ha, ha,ha, haaaaa.....

  6. #6
    Ah
    Guest
    Osim što ste nepismeni ti k tome pričaš ×××××rije. Kombinacijom K&amp;N filtera i nekog sportskog ispušnog sustava dobiti ćeš i manje nego duplo od tvojih znam_mislim_pretpostavljam brojki. O raščlambi vaše (ne)pismenosti stvarno ne bih jer za obrazloženje stvarno nemam vremena.

Slične teme

  1. tuning
    By brzi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-03-2015, 12:05
  2. tuning
    By crna 147-ica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-08-2002, 12:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •