Stranica 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 315

Tema: Golf 1 GTI

  1. #51
    Cezy
    Guest
    Siroki uzmi si sciroka!! ) )

  2. #52
    širokobriježanin
    Guest
    Možete li biti precizniji, šta se točno dobije ugradnjom turbo punjača? I koliko to uopće dođe?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  3. #53
    Cezy
    Guest
    Mislim da se neisplati na atnosferca stavljat turbinu. Ak hoces vozit turbo onda si kupi auto sa turbinom,i zdravo!

  4. #54
    Kas
    Guest
    cezy, daj se nauči pisat.

  5. #55
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket, ja govorim kad bi se u golf 1.6 D stavljao motor iz GTI. ONda treba punio toga izmjenjati ako bi s edošlo do stadija GTI-a. Običan 1.6 D je za k... u vezi onoga što sam nabrojao. A vozio sam stvarno uščuvanog garažiranog sa 100 000 km od moje none.

    Kad bi se tako nešto radilo trebalo bi odmah izmjenjati šuste, stabilizator prednji, a moguće je da GTI ima i zadnji... Trebajku veći diskovi, klješta, zadnji diskovi (ne znam ima li ih uopće GTI) . A to znači d amožda treba cijeli most mjenjati. Volan treba biti direktniji, to treba ili nešto kemijati sa pužom ili št aveć ima. Samo ne znam kako rješiti glup položaj pedala. Previše su prema sredini.

    Bolje bi bilo kušpiti očuvanu dvojku GTi pa preseliti mehaniku u dobru karoseriju od jedinice. To bi trebalo biti više manje jednostavno.

  6. #56
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ma ja sam vozio 1 GTI, u super stanju, patos patos,sa štelajućim konijem i alu 13, zabijenog do Boga.

    Auto je imao remusa i kingdragona u kutiji.

    Išo jeeeee...

    Ležao je prebrutalno na Dunlo×××× SP SPORT 2000...

    Zadnji sicevi su bili vani, nutra fini MOMO CORSE...

    U ×××××, skoro sam kupio jedinicu kako sam mu jebao majku od Savice do Zaprešića.

    Strava.

    Jedinica je ××××ni kult.

    ZAKON.

  7. #57
    širokobriježanin
    Guest
    Tako je, ali je istina što Kas kaže, ××××no ju je teško nać u dobrom i izvornom stanju... Znaš kog tko prodaje?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  8. #58
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Nema šanse.

    To se kupi neki Golf ovako, ode se GTI-a u njemačku, doveze se tu i slože se papiri od ovog prvog...

    Najjača šema.

    Znam tri takva GTI-a.


    )

  9. #59
    širokobriježanin
    Guest
    Postoji li kakav legalan način?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  10. #60
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ne postoji.

    Ovo je pičkin dim za napraviti.


  11. #61
    širokobriježanin
    Guest
    Koliko bi to sve skupa bilo peneza?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  12. #62
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Pa niš, auto u kurcu tu nekih soma, soma i pol kuna, fini GTI gore 83. god nekih 600, 700€...
    Mom limaru Edi gajbu pive...
    I gle!!!
    Gotovo...
    )

  13. #63
    Pocket Rocket Turbo
    Guest


    GLEDAJ:ZA OVAKVOG GTI-a bi dao šleper petardi...Auto je pre,pre...Ma...MRAK.



    Ma,stari moj...Da šleper petardi..Šleper Clia RS...





    BOLNICA...


  14. #64
    širokobriježanin
    Guest
    Pock, šta si ti jeo danas?
    Daj malo pročitaj svoje izjave.... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  15. #65
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Širokobriježanin, nisam ništa loše jeo.
    Moraš znati da je npr. u ovaj ljubičasti GTI uloženo i 70.000 DEM.
    A trud i vrijeme u njemu se ne može naplatiti.
    Vjeruj mi, znam o čemu pričam.

  16. #66
    širokobriježanin
    Guest
    Od tih 70 tisuća, koliko je uloženog ispod haube?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  17. #67
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    To se ne zna.I nije sve ispod haube široki.Ovjes, prijenos, motor, G punjač, gume, lakiranje, koža...
    Znam jedan GTI koji je kompletno od ispod pozlaćen.Feature je bio u VW Sceneu, mislim.

  18. #68
    širokobriježanin
    Guest
    Meni ovaj ljubičasti izgleda totalno kičasto. Cijenim uloženi trud, ali mi je ružan.
    Za ostala ulaganja izvan dometa mojih očiju neću kometirati zato što se ne žimku.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  19. #69
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    ××××ga, stvar ukusa.
    Meni je decentan i bolesno složen.
    Ovi pertlunzi, pragovi i Rallye maska.
    Auto mi je bolnica.

    Iako, najjači GTI-i su klasične, gole školjka, prešpricane, jaki patos i 13 cola ATS stern(Classic) felga, ili klasični žbičasti BBS...
    Naravno felga mora biti "ono", 7x13...

    E to mi je najljepše!

  20. #70
    širokobriježanin
    Guest
    Ajde sad ti to meni polako objasni te izraze, patos, žbičasti BBS......<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  21. #71
    Pocket Rocket Turbo
    Guest


  22. #72
    Pocket Rocket Turbo
    Guest


  23. #73
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    žbičasti BBS su ti naplatci.

  24. #74
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    ××××te široki, kaj ti radiš na forumu?!?Nisi nikad čuo za BBS...
    Ajd' ti na iskricu!



    ××××no složen auto.

  25. #75
    širokobriježanin
    Guest
    Čuo sam za BBS, ali ovaj izraz prije mi nije poznat.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •