Stranica 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 315

Tema: Golf 1 GTI

  1. #26
    Pocket Rocket
    Guest
    Ovo je jedna od skupljih i bolesnijih prerada...
    Da, the one and only, GTI.

  2. #27
    širokobriježanin
    Guest
    Ali autić mi stvarno odlično izgleda!!! Daj mi reci što se limarije tiče, znam kako je tebi bilo s petardom, u kakvom je stanju bila, to se lako riješi ili?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  3. #28
    Girrari
    Guest
    Jedan od najljepišh autiju koji su ikad izašli iz VW-a.

    Uz Corrado i eventualno dvojku, meni najljepši VW.

    Imaš moj glas.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  4. #29
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa kako neće biti najljepši volkswagen kad mu je dizajn potekao od ruke Talijana.

    Giorgetto Giugiaro i Italdesign.

  5. #30
    S16
    Guest
    Uzmi običnu jedinicu koja je očuvana i stavi motor od gti-a.

  6. #31
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja se toplo nadam da onda nećeš dobiti gti jednak pravom gti-u jer obična jedinica na sebi im apuno ×××××× koja uništavaju vozački užitak. Gotovo sve komponente, počevši od ležanja, mjenjača, kočnica, volana, vozačke pozicije ....

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nevozan auto koji te ubije u pojam čim ga stisneš malo jače.

  8. #33
    ŠULE
    Guest
    CEP, pa nije valjda da ti se sviđa i Giugiarova devetnajstica, mislim Reno.

  9. #34
    POLOVNJAČA
    Guest
    BOŽE ŠTA JE OVO RUŽNO , BLJJAAAK !

    Čudim se tebi INTERCEPTOR-e <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  10. #35
    INTERCEPTOR
    Guest
    E reno 19 je bio gadan i u najopakijoj izvdebi. Bljak naježim se kad vidim taj kontejner.

  11. #36
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ako postoji išta ružnije od Golfa jedinice , to je zaporožac , čak su mi škodilaci draži od ovog ...
    Za te novce se može nać nešto humanije ... <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  12. #37
    INTERCEPTOR
    Guest
    npr alfa 33 ili lancia delta )

  13. #38
    ŠULE
    Guest
    Je, fakat je. Čak i cabrio izvedba je bila gadna.

  14. #39
    POLOVNJAČA
    Guest
    Sad me INT. za....va !!!

    ako možeš reć ono za Golfa , daj da čujen da je Vectra FUL ××××NO AUTO ...

    ) ) ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  15. #40
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa pole meni ej Ok, ja volim uglati dizajn. Najviše ne volim kad je auto kutijast al ima zaobljene rubove. Ko da uzmeš cok i poturbijaš mu bridove.

    Ako je kocka neka bude kocka.

  16. #41
    POLOVNJAČA
    Guest
    Znači , neću fulat ako ti kupin za rođendan Volvo star jedno dvadesetak godina

    ) ) ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  17. #42
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne volvo mi je shit. To nema dizajn.

  18. #43
    INTERCEPTOR
    Guest
    Čak ni tobožnji volvo preokret u dizajnu mi je zak... onaj coupe 70 mi nije ništa posebno.

  19. #44
    Cezy
    Guest
    Cep nemoj tako,onaj stari kaj ga je fural Simon Templer je mrak mrakova,zatim 850 sw T5 a i s60 r mi je

    Iako puno vise cijenim saab-a koji mi je prvi na listi nakon talijana.

  20. #45
    Kas
    Guest
    Naći jedinicu GTi je dobitak na lutriji. Baš onakvu sa 1600 i 110 KS.
    Auto je star preko 20 godina, brz je, i gotovo svi su skršeni. Ovi šta se voze su uglavnom neki divljaci i prerade. Nemreš široki naći normalnu GTI jedinicu.

  21. #46
    LEGENDARY POCKET
    Guest
    Hm, interesantno.

    Ja sam vozio jedinicu GTI 1.8 i baš mi je odgovarao po svemu.

    Koliko si KM napravio s njim INTCP?

  22. #47
    S16_
    Guest
    Intcp, pa podrazumijeva se da se minjaju ovjes, kočnice, getriba itd... Samo kažen da se jedinica može ××××no dobro sredit. I sve je relativno lako jer je tehnika jednostavna, bez puno petljanja oko elektronike (dosta ljudi će znat o čemu pričan). Dakle, očuvana karoserija + motor 1.6 ili 1.8 (možda čak iz duje) + getriba + ovjes + štange = gti

  23. #48
    T-IE
    Guest
    S16, nije potreban 1,8 iz dvojke GTI. Golf 1 1.8 ide 8 i nešto do 100.

  24. #49
    širokobriježanin
    Guest
    Negdje sam pročitao da se da ugraditi turbo punjač u jedinicu gti-a. Pošto ja nemam pojma kako i zašto, može li mi netko objasniti dal je to moguće, šta se s time dobije....<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  25. #50
    T-IE
    Guest
    Normalno da je moguće.

    Od SVT-a frend je u VW Sciroca koji je imao 1,8 sa karb. i 90ks ugradio turbinu (KKK) od TDI-ja čini mi se. Dobio je odlične performanse. Inače svaka čast dečku. Tako sam složit auto da kasnije nema nikakvih problema s njim je stvarno za svaku pohvalu. Jedino je potrošnja bila dosta velika.

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •