Stranica 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 251 do 275 od 315

Tema: Golf 1 GTI

  1. #251
    S16_
    Guest
    Motor je moderniji po konstrukciji i trajniji, si reka. Pa u vražiju mater, po tome bi tvoja petica (motor) izgubila od mnogo motora slične snage, što ne znači da su oni bolji

  2. #252
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    T16 JE BOLESNO SKUPO SMEĆE ZA ODRŽAVATI.

    JA GLEDAO BIJELOGA U ZG ZA KUPITI I FALA DRAGOM BOGU, ALAHU, BILO KOME DA SAM DOBIO RAZUMA...

    LIMACH JE IMAO SLIČNO ISKUSTVO...

  3. #253
    S16_
    Guest
    POCKET, I PETICA JE IZ SLIČNE ŠTALE!

  4. #254
    Kas
    Guest
    Vidimo se sutra. Aloha.

  5. #255
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    PA DOBRO, S16, SADA SE GUBIŠ POMALO...

    PA NEMOŽEŠ USPOREĐIVATI TURBO MOTOR SA ATMOSFEROM.

    PETICA TI NEBI IZGUBILA, JER TI RECIMO IMA TRAJNIJI MOTOR OD NPR. PUNTA GT, UNA TURBA I OSTALIH...

    NE ZAVARAVAJMO SE.PA METNI TURBO NA PEGLICU, IŠLA BU.

  6. #256
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    S16, NIJE ISTA ŠTALA, POŠTO PUN ××××× STVARI PAŠE SA 1.4 KLASIČNE PETICE, ZA GTT IMA DIJELOVA NA SVAKOM KORAKU I BAGATELA SU, VIŠE MANJE.

    OD KARIKA, DIHTUNGA, REPARATURE TURBA I OSTALOGA...

    HEJ, PA SACHS SPORTKIT(LAMELA, KOŠARA, DRUKLAGER) TI JE 1200KN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    BAGATELA...
    A KAD GA SLOŽIŠ DO JAJA(TKO ZNA, A ZNAJU 3 ČOVJEKA U CIJELOJ HR,TAKO DA ONAJ TKO KUPI OD MENE AUTO JE DOBIO NA LOTU)JE ××××NO POUZDAN.


  7. #257
    S16_
    Guest
    Kako se gubin? Pa evo, usporedi peticu sa bilo kojim modernim turbakom. Po tvojoj teoriji su oni bolji jer su moderniji i trajniji. A nije tako. Ili, usporedi moderne turbake sa američkim muscle autima sa superchargerima.

  8. #258
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    NE KUZIS ME...

    PA SVAKI NOVI TURBAK JE BOLJI OD GTT-A TO KONSTRUKCIJI, TRAJNOSTI I KVALITETI.

    NO PO PERF. NE.

    PA ×××׊ MOTOR S16, JA SVIMA TVRDIM DA JE NAJVEĆI DRAGULJ PETARDE MJENJAČ I KRATKI IBERZECUNG!!!


  9. #259
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    ODO!AJD' BOK DEČKOVI!

  10. #260
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da oprostite najbolje dvolitraše na svijetu radi Honda i nikakav opelov doch tu ne može ni prismrdit. Dakle ponovimo zajdno Honda VTEC i I-VTEC su kraljevi 2.0 16V kategorije i tako će biti idućih 20 godina. Ne serite da su tromi jer nisu toliko tromi koliko se misli. Ja sam probao i ništa nije ravno tim motorima u atmosferskoj 2.0 16V klasi. Ništa. Ovdje govorimo o 200 odnosno 240 ks na 2 litre. I da ponovim , trom je u nižem području za 200-240 ks, al za 2.0 motor nikako nije trom.

    Tko se s tim ne slaže NEMA POJMA.

    Dakle Honda 2.0 VTEC i I-VTEC.

    Druge motore neću uplitati jer mi se ne da natezati.

    Al za ove hondine se nema oko čega natezati, a osim toga probao sam.


  11. #261
    Cezy
    Guest
    Kad ce krenut paralele sa Alfom 33. ) )

  12. #262
    Mario Haas
    Guest
    Vidim da je fajt prošao bez mene. Opet kasnim.

    Nego da i ja nekaj velim. Nikad nisam vozio niti sam se vozio u, a ni protiv Astre GSI. Čak ni Kadetta jaje GSI. Čuo sam razne priče. Inače su po meni Opeli generalno kante za seljake. Ali Astru GSI bi volio probati, bio bi toliki seljak.


  13. #263
    Cezy
    Guest
    E sad si na mojoj ferkvenciji.

  14. #264
    Mario Haas
    Guest
    ××××ga na kraju čemo još postat najbolji frendovi. )

    Ajd ljudi laku noć idem malo u noćni život.

  15. #265
    Rossonero
    Guest
    Haas, upravo si me duboko razocarao. Opel je generalno kanta za seljake?! Takvu zatucanu i maloumnu recenicu najiskrenije nisam od tebe ocekivao.

  16. #266
    S16_
    Guest
    Mario, ajde reci koji je tebi najbolji dvolitraš.

  17. #267
    S16_
    Guest
    Pocket, evo šta si ti reka:

    "PA SVAKI NOVI TURBAK JE BOLJI OD GTT-A TO KONSTRUKCIJI, TRAJNOSTI I KVALITETI.

    NO PO PERF. NE. "

    Znači da uopće nisu važne performanse motora kod određivanja koji je bolji?! Znači da su svi motori iz alfi 33 loši jer ne ispunjavaju te kriterije...

  18. #268
    Mario Haas
    Guest
    ×××× ga Rosso, život je pun razočaranja.

  19. #269
    ŠULE
    Guest
    S16 pa to je bar lako pitanje.

  20. #270
    S16_
    Guest
    Šta, renaultov 2.0 iz cs? )

  21. #271
    Mario Haas
    Guest
    Meni najdraži "dvolitraš", a tu ubrajam samo enđine koje sam imao prilike probati je 1.9 litarski 8-ventilac XU9JAZ iz 205GTI. Bio mi je draži i od ovoga kojeg sada vozim, a koji je jedan od boljih.

    Inače Rosso, nisam ja kriv što se Opeli sviđaju određenoj klijenteli. Ja u životu nisam vidio kul frajera da je izašao iz Calibre, naprimjer.


  22. #272
    S16_
    Guest
    Mario, a koji je po tvom mišljenju bolji od ova dva (Pocket i ja se baš ne slažemo oko ovog pita):
    Opel 2.0 DOHC from astra GSI (150ks)
    ili
    Peugeot 1.9 iz Mi16/ citroen bx (150/160ks)

    ???

  23. #273
    Mario Haas
    Guest
    Čuj S16 stvarno nemam mišljenje o tome.

    Čuo sam sa dosta strana da je stari Peugeot 1.9 16V motor XU9J4 DFW bio bolji od novijeg 2.0 16V XU10J4. Nažalost, 1.9 16V nisam nikad probao.

    Za taj Opel 2.0 16V sam čuo da je robustan i izdržljiv. Zato ih valjda Opelisti gaze bez milosti. Jesi li kad vidio neki očuvan i pažen primjerak brzog Opela? Ja jesam, al ne sjećam se kad je to bilo.

  24. #274
    Cezy
    Guest
    Dakle famozna ASTRA GSI

    Dizajn: Auto je napravljen da se svida obicnom covjeku,bez detalja i sminke.Auto je raden za taj tip ljudi,onda normalno da i sportska top verzija,mora patit od iste bolesti.

    Tehnika: Taj COSSIE je stvarno dobar motor,a dokaza za to imas kolko god hoces.Pa samo kad pogledas block motor i zylindarkopf deklove,odmah vidis da je to sport.Samo da spomenem da se taj motor jos uvijek koristi u Formuli 3,pa je tako i ovogodisnji prvak europe Ryen Briscoe,osvojio titulu u dallarinoj sasiji sa tim opelovim motorom.
    O ovjesu neznam puno,ali sam uvjeren da je doveden to te tocke da se moze nosit sa sa tom snagom. Opcenito mislim da je dinamika na jako visokom levelu.Opel je uvjek sudjelovao u motorsportu,a decki iz OPC-a stvarno znaju svoj posao.

    Astra gsi u svakodnevnici:Vidim ih tu i tamo,nikad oprana,ali zato dupli seljo beljo auspuh remus,remusov logo na zadnjoj sajbi,i dve bijele trake preko cijelog auta.Pa nije to GT40!?!?!?
    Hauba do bola nategnuta preko farova,i naljka 16v koja se iz aviona vidi.
    Jaran je izmedu 19-25,naravno suskava trenirka,kajla oko vrata i baseball kapica.Sjedalo mu je polu polegnuto,a tijelo nagnuto prema mjenjacu.Pored njega sjedi izblajhana plavusa,pristavog lica,a iz auta tresti,jeftilen techno.E da uvijek je pod punim gasom i nema sanse da stane na zebri.

  25. #275
    Cezy
    Guest
    Fazit:Auto je mark,jedan od najboljih gti-a svih vremena,nitko mu nista nemoze.Isto kao sto ni meni niti jedan GSI fahrer nece moci nista kad sjednem u 33 1,7 zehcenfau.

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •