Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 315

Tema: Golf 1 GTI

  1. #1
    širokobriježanin
    Guest
    Isplati li se to uzimat? Mislim da ga se može nać u "dobrom" stanju za manje od 1500-2000€, a performanse su mu više nego dobre, a i ima puno mjesta za nabrijavanje za neke male pare.
    Pitam zato što ću na proljeće možda kupovati neku malu jurilicu koju ću preuređivati pa pitam dal bi mi se to isplatilo, vizualno mi je OK, ali trebam neka vaša iskustva i prijedloge da mi pomognu u odluci koju ću donositi za par mjeseci.

    Hvala<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  2. #2
    Cezy unlog.
    Guest
    E aj nemoj kemijat.Kupi si ovak neku diesel ladu ko ja,dok se ne naucis vozit.Udobno i 4 picave stanu unutra,kaj hoces vise. )

  3. #3
    širokobriježanin
    Guest
    Mrzim velike aute. Vjeruj mi da se rađe vozim u golfiću nego u mercu od starog, nekako se bolje snalazim kad sam u manjem autu.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #4
    Cezy
    Guest
    Onda uredu!! Samo neznam bas da bus nasel gti-a po toj cifri.Taj auto je jako rijedak.

    Probaj sa sHiroccom!!

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Jedina nada ti je njemačka, ali ga nmreš uvest.

  6. #6
    T-IE
    Guest
    ŠB,

    performanse su mu bolje nego kod dvojke gti. A šta se tiče jeftinog dizanja snage ako misliš na chip to zaboravi, jer jedinica nema predviđenu elektroniku motora za to.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Ipak su to 80.

  8. #8
    širokobriježanin
    Guest
    Ne, nisam mislio na chip nego na to da ima dosta dijelova za taj model, a pošto je star 20tak godina sumnjam da su skupi. <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    ŠB, dogovori se sa T-IEom, on hoće fabiju, a želi se riješit golfa 1GTI

  10. #10
    širokobriježanin
    Guest
    Fulao si, T-IE ima golfa duju.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    ups, sorry imaš pravo.

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Većina Golfova I koje sam vidio kod nas su UNIŠTENI. No, ima i par lijepih primjeraka. Cimnuo sam jednog obnovljenog crvenog sa bijelim felgama, taj je dobro išao. Lagan auto, konja dovoljno, mislim da je to dobitna kombinacija. Ima samo jedan GTI bolji od Golfa jedinice GTI.

  13. #13
    širokobriježanin
    Guest
    ...a to je?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2612
    Golf 2 GTI )

  15. #15
    širokobriježanin
    Guest
    Odgovor mi vuče na dvjestopeticu....<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  16. #16
    Cezy
    Guest
    Jel dobim nagradu ak kazem pug two o five 1,9? )

  17. #17
    Cezy
    Guest
    E hebiga siroki je bio brzi!!

  18. #18
    širokobriježanin
    Guest
    I najbrži prst bio je........ <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  19. #19
    Mario Haas
    Guest
    BRAVO BRAVO tako vas volim. )

  20. #20
    širokobriježanin
    Guest
    Neću da se udaljimo od teme...
    Jel netko imao iskustva s njim? Ja vozim dizela i najviše me živciraju 2 stvari:
    1. ležanje, svaki zavoj se bojim da ću ispast iz auta
    2. buka u unutrašnjosti, jel to kod gti.a bolje riješeno?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  21. #21
    T-IE
    Guest
    ŠB,

    ne možeš ležanje dizela usporedit s GTI-jem.

    Kod mene sjedala odlično drže tijelo. I dosta su tvrda. A samo ležanje auta mi je malo narušeno jer su kraćene opruge a amortizer je ostao isti. Ali i s tim jako teško se GTI-ja izbaci iz takta. Moraš pretjerat ××××no da bi proklizao.

  22. #22
    Pocket Rocket
    Guest

    PRE××××NO DECENTNO.

  23. #23
    Pocket Rocket
    Guest

    ××××NO...
    Prednji kraj od RALLY-a, duboki branici...
    Najljepši GTI ikada napravljen...GOLF 1

  24. #24
    širokobriježanin
    Guest


    Malo sam ukrao s VW foruma, al mi je stvarno prelijep... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  25. #25
    širokobriježanin
    Guest
    T-IE, a kakva je zvučna izolacija?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •