Stranica 23 od 25 PrvaPrva ... 132122232425 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 551 do 575 od 616

Tema: HONDA Club

  1. #551
    Hondo
    Guest
    Mnogo lepa kola.
    Al mene muči kaj u svemu tome i Renault ima prste, jer to ne vuče na dobro... :smile23: ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  2. #552
    Vž-156
    Guest
    Hondo je S2000 koju si vozil od Taćija?

  3. #553
    Hondo
    Guest
    Je.
    Kakve boje ti je GTV i sa kakvim felgama?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #554
    Vž-156
    Guest
    I ja sam se dogovoril za vožnju, ali nikak nemam vremena.
    Moja GTV je crna sa serijskim 16 colnim fegama. I sve ostalo je serijski.

  5. #555
    Hondo
    Guest
    Jesmo li se mi možda sreli u subotu u Zg?
    Mimoišao sam se sa crnom GTV Varaždinskih oznaka (nije bil Petric).<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #556
    Vž-156
    Guest
    Da u subotu sam bil u Zg. Daj mi reci imaš kakve felge za moju bebu. Naravno mislim na rabljene?

  7. #557
    Hondo
    Guest
    Imal sam do jučer )
    Jedan gospodin ovdje sa foruma koji vozi isto što i ti ih je jučer zašarafio na svoje prometalo i odjurio prema Zg, a mene ostavio na zimskim gumama i telefonkama.
    Do petka <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  8. #558
    Dom unlog.
    Guest
    Hondo , jesi ti riješil Leggere sa Alfom×××?????

  9. #559
    Hondo
    Guest
    Jesam Dom. Jučer.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  10. #560
    Dom unlog.
    Guest
    I jel sve pasalo bez distancera?

  11. #561
    Hondo
    Guest
    Sve bez beda. ET mu super paše. Kolko mu je to podiglo auto...
    Sad čekam da čujem kaj bu rekel za gume.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  12. #562
    Vž-156
    Guest
    Budeš mi prodal telefonke? Inače, ja sam odustal od kupovine 17 cola, najvjerojatnije bum skinul sa 156 felge (TSW EVO-R), promjenil gume i to je to. Idem rađe lovu utuči u ovjes, auspuh i kočnice

  13. #563
    Rossonero
    Guest
    Opcenito je kod nas sve preskupo. Evo gledam Audijev oglas u lokalnim novinama. Prodaje se novi A6 2.7T i Allroad 2.7T na 60 rata s uracunatim kamatama za 30 odnosno 28 tisuca Dolara. Pa si ti misli!

  14. #564
    Dom unlog.
    Guest
    Ja imam frenda koji živi nekih 15 godina u NewYorku i veli da je tam auto ono zadnja rupa na svirali u problemu.Kupio je Hondu Civic 125KS sa full opremom za 19000 dolara.A Impreza STI košta oko 30000 dolara.

  15. #565
    Rossonero
    Guest
    Pa jos sam lani prical da su auti tu bagatela pa su se i s toga sprdali. Tu ubodes i otplatis bilo kakvu pilu za godinu dana.

  16. #566
    Rossonero
    Guest
    Ma nemaju pojma kak lepo zive. Unatrag 2, 3 godine galon je bilo po Dolar, a sad kad je skocil na izmedju 2 i 2 i pol, e sad su svi popizdili i kao ziva tragedija. A jos je skoro upola jeftinije nego u cijeloj Europi. Svaka druga susa vozi SUV-a ili pick up-a s bar 6 ili 8 cilindri. A posla kolko hoces...
    Meni se cude kaj idem na Havaje kad sam tam i kaj sam prosel 5, 6, 7 drzava jer se vecina ne mrdne iz svoje kak su zivi. A pasos ima 10% stanvnistva. Imaju para, a nemaju pameti.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  17. #567
    alien5
    Guest
    Aloooo!!
    Smin li ja bit u ovom klubu:
    Honda Shadow 750 model 2004! )
    Inače prije san dugo voza i Civic 1,4 1991.god.??

  18. #568
    Hondo
    Guest
    Vž-156, nebum ti prodal telefonke jer na njima imam zimske gume. Nije da se vozim po snjegu, ali prošlu zimu (mislim na hladno vrijeme bez padalina) sa P zero rosso nisam mogel ni krenut ni stat, pa sam kupio AVS winter. Zimsku gumu sa indexom H .
    Preporučam ju svima. Bolesno je dobra.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  19. #569
    Girrari
    Guest
    Hondo, kak si zadovoljan sa Zero rosso???<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  20. #570
    Hondo
    Guest
    Zero rosso sam vozio svega 2000 km sa full novim autom i po hladnom vremenu tak da ja osobno nisam imal vremena 'osjetiti' gumu, no prodao sam ih frendu koji isto ima GTA i koji ih jako hvali i po suhom i po mokrom. Mislim da nije ta guma bez razloga prva ugradnja na opakim pilama.

    Od sutra se vozim na Yokohami Parada spec-2, 225/40 18, pa ćemo vidjeti kaj je to.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  21. #571
    Girrari
    Guest
    Thakns.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  22. #572
    piquet
    Guest
    paraderu!

  23. #573
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  24. #574
    Cezy
    Guest
    Ta Parada ima mrak profil!!

  25. #575
    Dom unlog.
    Guest
    Nemaju 225/45/17 te Parade????

    Hondo baš me zanima kak bude izgledal auto.Po felgama ( ako su još uvijek Crono u igri) uopće ne sumnjam da bude super, samo me brine jel bude malo zijeval na blatobranu napred.

Slične teme

  1. HONDA X8RS, 50 ccm
    By R-18 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-09-2003, 19:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •