Stranica 12 od 25 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 616

Tema: HONDA Club

  1. #276
    prelude
    Guest

    Ima li itko iskustva sa iridium svjećicama? Kontam da uzmem NGK iridium pa me zanima dali stvarno ima ikakve razlike poredeći ih sa običnim.

  2. #277
    Rossonero
    Guest
    E nemoj se ljutit, al kad cujem "kontam" sve vlasi na glavi mi se dignu!

  3. #278
    R-Type
    Guest
    NGK iridijum svjećice obično koriste Legend i Integra. Servisni interval izmjene je svakih 100.000 km. Cijena- oko 100 kn komad.
    Po meni, nije potrebno koristiti ništa bolje od onoga što Honda preporuča. NGK u svakom slučaju, ali original(NE Francusku kopiju).Možda jedino ranija izmjena od predviđene, jer rad motora dosta ovisi o istrošenosti svjećica.
    Za ovoga što mu se kosa diže na glavi: "Internet je dostupan svakoj budali na ovom planetu" - Bil Gates-

  4. #279
    Fresh
    Guest

  5. #280
    Fresh
    Guest

  6. #281
    C.MR
    Guest
    Dovraga, što napraviše od ljepotica!!!

  7. #282
    Dom-Dom
    Guest
    Čuj stari ak je nova Civic ljepotica , onda po meni ti moraš pod hitno zatražiti stručnu pomoč.

  8. #283
    mara
    Guest
    dom-dom a ti sad isto filozofiras! kao Impreza je ljepotica, pa to je isto ruzan auto, ali performanse su mrak. ××××a mi se za izgled meni je bitno da auto ide, ide, ide.....dokle god sam najbrzi mogu bit ruzan i ja i auto

  9. #284
    Dom-Dom
    Guest
    Mara , pa Impreza je ljepotica prema Civic.

  10. #285
    mara
    Guest
    slazem se dom-dom, ali mislim da su performanse najvaznije. drago mi je da ces kupit Imprezu- izmedju ostalog zelja mi je barem se vozit u tom autu ako vec ne vozit.
    daj gdje vi berete te novce da si i ja kupim Imprezu )

  11. #286
    Dom-Dom
    Guest
    Dilam sa Ukrajinkama!!

  12. #287
    Ing
    Guest
    Dom, bolje sa Šteficama upravo sam se vratio sa imendana, nezaboravno.

  13. #288
    Dom-Dom
    Guest
    A mogu i Štefice, ak se pokažu dobre

  14. #289
    Hondilak
    Guest
    Odite se lječit dečki... Ako Civic sa 3 vrata pogotovo Type-R nije ljepotica onda se vi trebate lječit.. A ako to već i je istina ( a nije) onda barem prešutite to na ovom forumu... Pozdrav

  15. #290
    30thann.
    Guest
    U potpunosti se slažem , za njih su najbolji megane,golf ...

  16. #291
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Mene civic podsjeća na kombi za prijevoz kobasica! I mrzim golf da nebi bilo zabune, a megane mi je tak tak.

  17. #292
    Hondilak
    Guest
    Cuj, ja iskreno ne vjerujem da ti znas sta je kobasa uopce, i nemoj mi vrijeđat civic. Ako cemo već o tome ja neznam koji je tudum dizajnirao nove Bmw-e? Ocito je htio napraviti vitrinu na kotačima. Čak je i na ladice mislio...

  18. #293
    Bmw Touring
    Guest
    ne dirajte mi ravnicu )



  19. #294
    mara
    Guest
    pad prodaje Honde bi prokomentirao kao lutanje u nepoznato- ni sami ne znaju sto hoce biti

    i kod nas je toliko malo ulozeno u promociju honde da ja koji to pratim ne znam gdje je reklamiraju

  20. #295
    Mario Haas
    Guest
    prvi put čujem da se honda negdje reklamira.

  21. #296
    Hondilak
    Guest
    Dečki moji dragi... Za početak, to je auto kojem netreba reklama. reklame, Oni koji znaju šta je honda će ju kupit. Vi nemojte. Još bolje. Uostalom mislite kaj očete, ja sam ju imao imat ću ju opet jer znam da je kvalitetna i pouzdana. Isprike zs kritike Bmw-a, bio sam malko uzrujan ali sad je ok. Ja ću jednog dana ako bog da pored honde imat i bembija to sam već rekao.

  22. #297
    Hondilak
    Guest
    Druga stvar, ak mislite pljuvat po hondama, lijepo vas molim činite to drugdje. Hvala. Sretna nova!

  23. #298
    Brock
    Guest





    ××××NO!

  24. #299
    Hondo
    Guest
    Što se tiče reklamiranja Honde, baš sam danas bio u Vž kod Tacchija i dobio sam veliki Hondin zidni kalendar na kojem su fotke by Lupino, a na njima Hondini biseri i manekenke u bodypaintingu. Kalendar je naravno Hrvatski i napravljen je na zahtjev Rutinga. E sad, da li je njegov marketinški potencijal iskorišten je druga stvar.
    Što se prodaje i lagera tiče, kažu da prodaja ide odlično, a oni sami na lageru imaju skoro sva vozila osim TypeR-a.

    Malo offtopic. Na povratku u grad svratio sam do McDonald's-a da ubijem jedan country menu i ostao sam iznenadjen. Kolko u Vž ima lijepih mladih mama... <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  25. #300
    Ing
    Guest
    Hondo, čovjeće pa jesi tek sad to skužil pa gdje ti živiš???
    Ja više nebrem jesti te stvari, ali ipak klinca odpelam pa se nekak prošvercam. ) )
    No reci ti meni jesi nabavil španere i koja je kvaliteta.
    Koliko imaš km?

Slične teme

  1. HONDA X8RS, 50 ccm
    By R-18 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-09-2003, 19:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •