Stranica 1 od 25 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 616

Tema: HONDA Club

  1. #1
    Hondilak
    Guest
    <font color="red">Imam neki filing da dosta ljudi ovdje voli hondice, pa evo jedan forum za sve kritike, pohvale, iskustva, mišljenja na račun honde. Pozdrav.

    FIRST MAN, THEN MACHINE! </font><br><hr><font face="Times New Roman"></font>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo za početak... Nova Honda Accord..zbilja mrak auto...ali nevjerojatno koliki su mu izrezi za kotače u blatobranima... jedan lik tu s mog posla ima 17 cola ljetne...sve pet...sad je stavio 16 colne alu sa zimskim gumama...auto izgleda smješno... jednostavno sve ispod 17 cola izgleda totalno neskladno na tom autu... Drugim rječima ako ga želiš sredit da liči na nešto 18 cola nije na odmet .. mislim da su tu u hondi malo zabrijali (ili to jednostavno nije auto za naše ceste )...

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Čestitke na novom klubu

    Pitanje: Je li Honda spada u kakvu grupaciju ili je i dalje samostalna.

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    strangelove ovo je istina što kažeš i to dosta autu kvari liniju i čini ga da izgleda bubljasto. Ne da je dosta 18, nego je ključni problem nabijeni kotači. Dakle treba staviti gume skoro do ruba i odgovarajući dimenziju da se popune rupe i onda bi mogao izgledati jako dobro. Al ako ćeš stavljati šlape i 18 cola treba to imati i podršku ispod haube, osim ako se ne želiš jebavati s distancerima i kraćim šustama.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Honda je trenutno samostalna.

  6. #6
    Hondo
    Guest
    Pozdravljam ideju o topicu samo za Honde!
    Honda ne da je trenutno samostalna, nego je oduvjek samostalna i ne razmišlja ni o kakvoju fuziji. Po nekoj studiji, Hondin image i proizvodna politika odgovaraju BMW-ovim, pa se predviđa da ako ikad dođe do kakvih spajanja, Honda i BMW će sigurno biti partneri.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Kako mi se čini da sam to već negdje čuo, uf, znam pisalo je: "dugoročno ulaganje u tehnologiju se isplati", te "trenutno je Honda uz BMW u najvećoj ekspanziji"

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Uz to danas sam vidio fakat ××××no nabrijanu Hondu Accord(jel se tak piše?) prošle generacije.

  9. #9
    Hondo
    Guest
    Di i kakve boje?

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Jukićeva, na boju nisam obraćao pažnju, ali mislim da je šampanj. Gledao sam spojlere, pragove, felge...

  11. #11
    johnny_2003
    Guest
    evo ja imam novi accord 2.0 sport i jako sam zadovoljan.jedva čekam da potrošim ove gume i da stavim 17 cola.18 mi je malo puno.puno i košta i ipak nije za grad gdje se većinom vozim.ima li ovdje još tko novog accorda?pitam jel me zanima dal mu svijetle gumbi od grijanja retrovizora(ne kad su uključeni) i pomicanja retrovizora.meni ne svjetle i kaže mi tip u hondi da i ne treba svjetlit.to mi je totalno glupo jer svi gumbi osim ta dva svijetle.

  12. #12
    Hondo
    Guest
    Pomicanje retrovizora nije osvijetljeno ni na starom (mojem) modelu, a grijanje retrovizora mi radi kad i grijač zadnjeg stakla, odn. nemam poseban gumb za njega.

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Hondo koji je tvoj?

  14. #14
    Hondo
    Guest
    Accord 2.0 iES VTEC, 2001. god., full oprema osim kože.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  15. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Hondo koji je tvoj?

  16. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Hondo koji je tvoj?

  17. #17
    Fresh
    Guest
    Nisu li Honda i Rover jedno vrijeme imali iste modele ili sam nešto pobrkao.

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Mislim da su motore mijenjali, jer je rover bio u hondinom vlasištvu.

  19. #19
    Fresh
    Guest
    Samo motore









    Šta je tu original

  20. #20
    Hondilak
    Guest
    Ne, u ovoj verziji je rover već imao BMW-ove motore.

  21. #21
    Hondilak
    Guest
    Kako se šalju slike da vam pokazem hondin rover?

  22. #22
    Hondilak
    Guest
    Kao prvo, Strangelove i INTCP u potpunosti se s vama slažem. Istina je da je novi accord pre ××××na, ali jedina zamjerka ide na racun blatobrana. Nekako je auto oko kotača malko previše napuhnut. Sto se tiče Kluba Honde i Bmw-a, to je san. Bmw je Bmw, sve ostalo su samo auti, a honda je najbolji auto(he,he).
    Sto se pak rovera i honde tice, da istina je da je rover bio pod hondom i to od cca 90-92.g. Tada su ti auti jako slično izgledali, a i motor je bio hondin, osim diesela koji je bio od Isuzu-a koji je tada koristila i honda ja mislim. Provjerit ću još.

    Drago mi je da vam se svidja naš novi klub, pozdrav svim ljubiteljima honde, i onima koji će to tek postati.

    Hondilak

  23. #23
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    Hondilak, zakaj se popisuješ?

  24. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2618
    popisuješ=potpisuješ

  25. #25
    Hondo
    Guest
    Rover nikada nije bio u Hondinom vlasništvu jer Honda nikad nije htjela kupiti većinski paket dionica. Oni su tu svoju suradnju dugu petnaestak godina opisivali kao joint-venture (ekonomisti sa foruma će dati pojašnjenje onima koji ne znaju). Kad je BMW pokazao zanimanje za kupovinu Rovera, Honda se je maknula, a BMW zbog Rovera skoro bankrotirao. Inače, u tim 'zajedničkim' modelima, mehanika je bila Hondina, no Rover nikada nije priznao da su i motori Hondini. Recimo, Rover u svoje motore ugrađuje sistem kontrole ventla koji naziva VVT, a koji su razvijali pod Hondom i sigurno je da su koristili Hondino znanje iz VTEC-a, no oni to vode kao vlastiti patent.

    Hondilak, malo si me razočarao sa ovim o BMW-u. Pa zašto ga ne voziš?

Slične teme

  1. HONDA X8RS, 50 ccm
    By R-18 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-09-2003, 19:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •