Stranica 4 od 26 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 636

Tema: Alfa GT

  1. #76
    D0mi
    Guest
    Cuj INTCP, mozda oni u 156-icu namjerno nisu stavljali jacu masinu. Vidis da u cijelu paletu modela stavljaju taj motor. GTA verzija ili Autodelta ce imati sigurno puno jaci motor. A to u Jutarnjem ne znam, mislim da je bilo predstavljanje, samo sam na brzinu pogledao sve brojke i tehnicke podatke )

  2. #77
    INTERCEPTOR
    Guest
    Baš si ukusno posložio ove smajliće konfekcijo.

  3. #78
    Pocket Rocket
    Guest
    INTCP,

    nama je na forumu super!!!

    Imamo tebe za VIDIAUTO cirkusanta!!!



  4. #79
    INTERCEPTOR
    Guest
    Domi, ma znam da će biti autodelta, al mi se ne sviđa što krešu snagu postojećim motorima. Sva sreća da ne rade neki s..t poput opela koji ima decentnih 210 ks iz 3.2 litre. Što bi tek bilo da to moraju kresati.

  5. #80
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ok pocket, ja sam cirkusant, a ti si slon, baš ti paše.

  6. #81
    Pocket Rocket
    Guest
    E da, by the way tebi su pisali po forumu da si cigan.

    Pa sam te ja izvlačio...

    Sada više ne znam...


  7. #82
    Fresh
    Guest
    Saga se nastavlja )

  8. #83
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ti si pisao dom domu da je debeli, ja sam šutio, sad ni ja za tebe više ne znam


  9. #84
    INTERCEPTOR
    Guest
    uuu nisko

  10. #85
    D0mi
    Guest
    To s kresanje i meni vise ide na zivce, i 1.8 i 2.0 su bili skresani isto prije (144 an 140 i 155 na 150), ako me sjecanje dobro sluzi.
    Al nadam se da ce uskoro pocet radit i V6 sa jts-om pa ce onda bit vise snage a manja potrosonja

  11. #86
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Šule , Isuse Kriste pa Alfa je pol metra duža i 300 kila teža od Clia??? Hej čovječe!!!
    To je limuzina koja ide , ali nema takvog feelinga tranu.
    Pa moj šogor ima BMW 535 V8 235 konja, pa da nema cajgera nebi imal pojma jel 100 ili 200 na sat.
    Zato u tim manjim kanticama se postiže bolji feeling brzine.××××ga , jedino ako ne kupite EVO ili STI.

  12. #87
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Alfe su postale definitivno predebele.Ti motori i nisu tak slabi kolko su preteške.

  13. #88
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Šule i još nešto.Makni ti i Clio one twistere i slične ×××××rije sa motora, pa onda pričajte o zvuku.Alfa ima nepre××××v zvuk sa običnim filterom za zrak.A gljivu bi i ja vrlo rado imal.

  14. #89
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa nisu ni drugi daleko, bmw trica postojeća je teža od 156, a ista je veličina. Da ne govorim o npr. naraslim autima srednje klase mazdi 6, accordu koji skoro dostižu težinu 166-ice.

  15. #90
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dom dom ja ne bi stavljao gljivu na alfu. Puno čujem da rikavaju mjerači protoka zraka na alfama kad se stavlja sportski filter, pogotovo gljiva. Taj mjerač je 250€. Zamjenski filter bi bio dobar kompromis, a više bi dobio da zamijeniš cijeli ispuh supersprintovim na zvuku ako baš želiš trošiti, a pretpostavljam da ne želiš.

  16. #91
    Dom-Dom
    Guest
    Ma gljivu ne bum metal.Nisam ni ja baš čuo pohvale kaj se toga tiče.Imam sad zamjenski K&N.Pa spuh imam od katalizatora drugi.Ne namjeravam više ulagati u Alfu.

  17. #92
    INTERCEPTOR
    Guest
    Za spuh sam mislio od motora do kraja od supersprinta. Znači obje grane, bez katova, cjev koju imaš i zadnji lonac od supersprinta.

  18. #93
    Pocket Rocket
    Guest
    INTCP,

    čergggeeeeeee, sa Alfom tvojom iduuuu, čergggeeeeee...


  19. #94
    INTERCEPTOR
    Guest
    Inače, ovo govorim sad čisto objektivno bez favoriziranja i bilo čega drugoga.

    Al evo kad me clio sport provozao auto je imao jako dobar zvuk. Istina imao je otvoreni filter, ne znam točno koji valjda twister.

    E sad prije toga sam se dovezao u 75-ici kojoj sam skinuo filter zraka i moram reći da se bolje čuje od clia sport s twisterom. Osim što je bas skoro jednak u alfi postoji još onog karakterističnog zvuka mehaničke buke.

    A dobro znam kako se čuje alfin V6 bio on u bilo kojem autu novom starom on je koncepcijski jednak i proizvodi sličan zvuk u svakoj alfi V6. I taj zvuk je najbolji zvuk među alfinim motorima, slijede boxeri, zatim klasični redni, pa Twin sparkovi itd...

    Tako da ne vjerujem d ase clio sport čuje bolje od alfe V6. Nije uopće bit koji se čuje glasnije, uglavnom ovakav zvuk u 75-ici kad se doživi na negdje 5000-6000 rpm doživi se u rijetko kojem autu. To treba čuti, znam da će nekome to zvučati nevjerovatno, al tako je.

    A kamoli tek V6.

  20. #95
    Dom-Dom
    Guest
    INTCP ta priča koju si ti napisao bi koštala cca.2500 eura za V6 motor.

    Preskupo!!!

  21. #96
    INTERCEPTOR
    Guest
    Uf stvarno je preskupo. Za Twin Sparkove je nekih 1200€ u italiji.

  22. #97
    Dom-Dom
    Guest
    V6 ima dvije grane , dva donja katalizatora , fi 60 cijevi.....
    Sve je puta dva.

  23. #98
    mc
    Guest
    CS ima Green-a...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #99
    MHaas odlog.
    Guest
    Cezy:
    Evo ja sam jucer kroz sloveniu morao vozit 60kmh u koloni,koju je stvorila zenska sa renolom 4.I iako ibiza 1,4 16v ide dobro,nemas di odrat.Svugdje je puna crta a tam di se moze,uvjek se na×××× netko iz suprotnog smjera.

    Ohoo mladiću pa počeo si svirati moju melodiju. Pa šta ti se dogodilo?


  25. #100
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Zanimljiv je jedan fenomen na ovom forumu. Naime do sada sam pokrenuo nekoliko tema, sve su brzo završile negdje na 3,4 stranici. Jedanko je i sa drugima(čast iznimkama). No čim tema sadrži ono magično "alfa", "cuoro sportivo" itd. odmah je tema prva dugo, dugo vremena, svi se uključuju i ostavljaju svoj postove....

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •