Stranica 26 od 26 PrvaPrva ... 16242526
Prikazujem rezultate 626 do 636 od 636

Tema: Alfa GT

  1. #626
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Je Piqeuet , možda ti unuci to dožive

    BTW , prve impresije vožnje sa novom 156 JTD 20V da ih steram u tri P.M. sa Opelovim mjenjačem koji je govno na kubik , hodovi od pol metra , brzine da se u×××ך , kad ubacuješ u petu ručkica ide do suvozačevog sica , ma katastrofa.Ljudi čuvajte ove zadnje prave Alfe .Inače motor fino ide , unutra se uopće ne čuje i ostalo je OK , ali mjenjač

  2. #627
    piquet
    Guest
    možda.
    u međuvremenu može i 1,9mjet q4 sportwagon.
    pa loš je mjenjač ali opet nije takva katastrofa. nakon nekog vremena se malo privikneš i hoda.
    unutra se uopće ne čuje.
    to mi je i najveći problem jer je stari 2,4jtd sa 140ks imao pre××××n zvuk motora. fantazija.

  3. #628
    Rossonero
    Guest
    Vidis kak je ovo bezveze... da je rijec o Vectri onda niti slova o privikavanju mjenajcu. Banana je i amen. A u 156 se malo priviknes i sve pet.

  4. #629
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Slažem se s tobom Rosso.Meni je mjenjač koma prema Alfinom 6 brzina mjenjaču.Pa 156 2.5 V6 ili GTA imaju zbilja neusporedivo bolje i preciznije mjenjače.Meni je žao da kolega Piquet nije probao jedan takav mjenjač , pa bi drugačije razmišljao i pisao.

    Kaj se tiće GM , izgleda da je sve to globalizacija.Sad ispada da su Vectre super brze , po svim švabskim testovima , zahvaljujući Fiatovim (Alfinim) JTD motorima, koji su zbilja dobri.Baš me interesira u kojem bude to smjeru dalje išlo??

  5. #630
    Ing
    Guest
    Dom, pa kaj je stvarni tak loš mjenjač??
    Ja sam vozil taj auto ali nisam išel dalje od treće tak da nemogu komentirati.
    Nelsone čuje se on i ime dobar zvuk samo ga Dom nije još stisnul iznad 4000.

  6. #631
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Ing , prvih četri brzine je OK , ali 5 i 6 su totalno fulane.Predaleko su u desno.

    Pa nisam ga još stisnul , auto ima 300km.Nemam nikavih primjedbi osim na mjenjač.A ×××× ga valjda zato kaj sam vozil 156 V6 i ovu GTA kaj je neki drugi svijet.

  7. #632
    INTERCEPTOR
    Guest
    Rosso pa nije taj mjenjač u vectri i alfi baš toliko ×××××× kao u nekadašnjim opelima da se ne možeš priviknut.

  8. #633
    Rossonero
    Guest
    Bravo Dom.

  9. #634
    piquet
    Guest
    Vidis kak je ovo bezveze... da je rijec o Vectri onda niti slova o privikavanju mjenajcu

    možda jer bi morao napisati na jedno 10 strana na šta bi se sve morao naviknuti.
    najbanalnija stvar koje se mogu sjetiti je prekidač za sva 4 žmigavca.
    vozio sam 1,9mjet koji isto mislim da ima opelov mjenjač i nije mi radio neke probleme u vožnji.
    na 1,9 jtd je alfin mjenjač pa mi nije sad duplo bolji.

  10. #635
    INTERCEPTOR
    Guest
    Opelov mjenjač ima samo 2,4 MJTD, 1.9 MJTD niti jedan drugi motor iz fiat koncerna nije pripasan s opelovim mjenjačem.

    Ipak nedavno jE bio test u auto plusu koji kaže da je mjenjač u vectri 1.9 CDTI bolji od onoga u Alfi 1.9 MJTD.

  11. #636
    INTERCEPTOR
    Guest
    Inače mjenjači iz 1.9 JTD i 1.9 MJTD su mislim jednaki samo što ovaj MJTD ima 6. brzinu.

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •