Stranica 24 od 26 PrvaPrva ... 142223242526 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 576 do 600 od 636

Tema: Alfa GT

  1. #576
    mara
    Guest
    uvijek se moze bolje(mozda i bolje da nije jer bi predaleko odmakli europljanima) ) sala
    ma znam, ali recimo jedan 2.5 V6 sa 250ks ne bi skodio

  2. #577
    Aries
    Guest
    znas li sta o mazdi 6 MPS??? kad dolazi?? Ako znas kakve vozne osobine ima standardna Mazda 6, onda je MPS auto sa kojim konkurencija treba vodit racuna.

    Mozda je jedini konkurent Alfi 156 GTA za sad, gledajuci cijenu i koncept
    Ford Mondeo ST220, ali mislim da je taj auta ipak vise udobno-sportska limuzina, dok je Alfa obrnuto )

  3. #578
    Aries
    Guest
    vidim da su Alfisti malo popustili ) ) )

  4. #579
    piquet
    Guest
    koja ljepotica.

  5. #580
    piquet
    Guest

  6. #581
    Hondo
    Guest
    Zar nitko nije čitao usporedni test coupea u zadnjem Auto-Blicu???
    Stvarno je zanimljivo da je Audi TT, model star kojih 5 god, ispao najbolji coupe na tržištu i to ispred puno mlađe konkurencije. Ovi čvabe stvarno nisu normalni. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  7. #582
    Cezy
    Guest
    Pa zasto ne?? Samo zato kaj je njemacki??

    Kvaliteta je sigurno bolja,motor je V6 250cv getriba sa 2 kupplunga,etc,etc

    Di je problem?

  8. #583
    DD
    Guest
    Joj nemojte opet , ma švabo je zakon!!!

  9. #584
    Aero
    Guest
    Ako je M3 CSL, onda je...

  10. #585
    Cezy
    Guest
    Ili 996 Gt3,Turbo,GT2 ili gt3 rs

  11. #586
    Aero
    Guest
    RS6, CL65 AMG, M5, 850CSI, Lotus Omega...

  12. #587
    Hondo
    Guest
    Cezy, se sječaš da je u tom autu poginula hrpa ljudi zbog njegovog za××××× ležanja, a sad je odjednom savršenstvo bez mane?!
    Daj mojne me! <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  13. #588
    206-os-odlog
    Guest
    Hondo, jesu oni u tom usporednom testu testirali model iz 2000. god koji je imao probleme s stabilnoscu ili model iz 2004 koji takvih problema nema i na cije se ponasanje u voznji nitko nije zalio?

  14. #589
    DD
    Guest
    Hondo , kod Audija TT nesmeš slučajno biti pijan , jer neznaš koja mu je prednja , a koja stražnja strana, pa bi se mogao vrlo lako zaje.O tom ormaru njemačkom nemam riječi više pohvale.Vrlo moderan ormar iz Ikeine kolekcije ljeto-zima.

  15. #590
    DD
    Guest
    Ne 206 , testirali su onog iz 61 godine.

  16. #591
    206-os-odlog
    Guest
    Dom, po nacinu razmisljanja pojedinaca, nebi se cudio da su neki dosli i do takvih zakljucaka.

    p.s.-ne mjesaj se u ono sto ne shvacas..

  17. #592
    DD
    Guest
    206 , a kaj ja to ne shvačam??

    Prve serije Audia TT su bile mrtvački sanduk , jer se auto okretao na krov ko Trabant.Sramota za Audi!!!!

    Poslije su stavili zadnji spojler i još neke stvari dotjerali.I kaj sad?

    Ajde mi objasni da budem pametniji.Hvala!

  18. #593
    Aero
    Guest
    Imao je problema prilikom naglih kočenja zbog čega bi postao dinamički nestabilan. Uz to kočnice su popuštale na solju posutim cestama, pa su ugrađivali spojlere iza obloga...

  19. #594
    206-os-
    Guest
    Eto sve si fino nabrojao i ako shvacas sto pises, trebao bi doci do zakljucka da je TT iz 2004 po ponasanju u voznji puno drukciji auto od modela iz 2000. E ako to shvacas, onda ces doci do zakljucka kako je glupo sprdati se na moj post gdje ja pokusavam retorickim pitanjem vama pokazati da se modeli iz prvih serija razlikuju od modela iz 2004.

    Jel sada shvacas?

    Ako ne, onda ××××ga..

  20. #595
    206-os-
    Guest
    I jos nesto..meni TT nije nist posebno i ne dozivljavam ga kao neki super auto. Cak mislim da nije trebao pobijediti u usporednom testu. Ali, ponasanje prvih serija u voznji svakako nije referenca za ocjenjivanje u usporednom testu gdje sudjeluje model iz 2004 koji nema nikakvih problema.


  21. #596
    Aero
    Guest
    Ali općenito TT je i dalje kanta na platformi Golfa IV. Istu platformu koristi Škoda Octavia 1,9 SDI. Samo je stražnja osovina promjenjena...

  22. #597
    Dom-Dom
    Guest
    Ma sve OK 206.Ja se malo zezam.

    Hondo , pa bila je ta rasprava , mislim da je još bio u testu Nissan i još neki ili je to neki full novi test.

    Uglavnom Audi TT mi je koma.Pozitivno je kaj su shvatili da im je onaj 1.8 turbo motor drek i stavili 3.2 šestaka.
    Uglavnom uvijek bi rađe kupio Z4 3.0, ako bi već uzimao takav auto.

  23. #598
    206-os-
    Guest
    Dom, i ja bi uzeo prije z4 ili slk.

    A sto se tice usporednog testa..mislim da je z350 puno bolji auto od tt-a.

  24. #599
    Aero
    Guest
    To je onaj u kojoj su sudjelovali Crossfire, Nissan 350 Z, TT, Alfa GT i Mazda RX-8 mislim.

    Ja bi isto rađe Z4 3,0i

    Na TT-u jedino kaj valja su motor i koncepcija mjenjača, te prilično kvalitetna unutrašnjost. Bar za 3,2. Veliko razočaranje je što se za Quatroo umjesto Torsena koristi haldex...<br><hr><font color="blue">BMW POWER
    </font>

  25. #600
    INTERCEPTOR
    Guest
    To u audiju nije niakav V6 nego VR6 iz vauvea.

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •